Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Интересное о книгах

  Интересное о книгах Цікаві факти · lesya · 24.05.2012 16:00

  Несмотря на широкое распространение Интернета, появление электронных книг, внедрения современных технологий и т.д., такие привычные нам книги продолжают пользоваться популярностью. Это и не удивительно, ведь что может быть лучше, чем на минутку уединиться за чтением любимой книги?. .


 • Вся правда про "Матч смерті"

  Вся правда про "Матч смерті" Спорт · lesya · 24.05.2012 12:45

  В історії радянського футболу збереглася легенда про так званий "Матч смерті", зіграний в окупованому Києві у 1942 році. Говорили, що після матчу всі члени київської команди «Старт» були розстріляні нацистами за те, що обіграли з розгромним рахунком німецьку команду зенітників Flakhelf. На згадку про цю гру на Київському стадіоні імені Лобановського навіть було встановлено монумент.


 • Секс за графіком штовхає чоловіків на зраду

  Секс за графіком штовхає чоловіків на зраду Наука · lesya · 24.05.2012 10:16

  Нещодавно група вчених провела спеціальне дослідження, результати якого змусять замислитися багатьох жінок. Як виявилося, секс за графіком може зробити з чоловіка імпотента або ж штовхає його на зраду. Такого висновку дійшли південнокорейські вчені. Фахівці говорять, що особливо помітною ця тенденція є при спробах зачати дитину і, як наслідок, необхідності підлаштовуватися під овуляцію.


 • Американський фотохудожник купив французьке село

  Американський фотохудожник купив французьке село Події у світі · lesya · 24.05.2012 08:06

  Цими днями американський фотохудожник за 520 000 євро придбав… французьке село. Покинуте село в центральній Франції було цими днями продане з молотка, а його власником став американець південнокорейського походження на ім’я Ахае (Ahae). За таку оригінальну покупку митцеві довелося викласти чималеньку суму - 663 000 доларів.


 • Стрес підштовжує чоловіків до дружби

  Стрес підштовжує чоловіків до дружби Психологія · lesya · 23.05.2012 23:39

  Виявляється, чоловіки реагують на стрес так само, як і жінки, намагаючись зміцнити соціальні зв'язки та шукаючи підтримки у інших.


 • Пробірку з кров'ю Рейгана продадуть з аукціону

  Пробірку з кров'ю Рейгана продадуть з аукціону Цікаві факти · lesya · 23.05.2012 20:55

  Доволі дивний лот з’явився на британському аукціоні PFC Auctions. Пробірка, яка використовувалася для аналізу крові президента США Рональда Рейгана після замаху 1981 року була цими днями виставлена на сайті аукціону.


 • Смакові уподобання розкажуть все про характер людини

  Смакові уподобання розкажуть все про характер людини Психологія · lesya · 23.05.2012 18:30

  Нещодавно експерт японської Асоціації природного харчування на ім’я Норіко Куріяма вивів формулу, яка допоможе визначити характер людини за її смаковими уподобаннями.


 • Австралію визнали найкращою країною в світі

  Австралію визнали найкращою країною в світі Економіка · lesya · 23.05.2012 13:19

  Цими днями експерти Організації економічного співробітництва та розвитку провели спеціальне дослідження, в результаті якого з’ясували, що найвищий рівень життя в Австралії. Так, саме в цій країні якість життя є найвищою серед усіх інших країн світу. В рамках дослідження вчені брали до уваги такі показники, як рівень доходів та зайнятості населення, якість освіти, рівень безпеки та багато іншого.


 • 10 місць, які стали брендами

  10 місць, які стали брендами Цікаві факти · lesya · 23.05.2012 11:26

  Не всі знають, що за логотипами знаменитих компаній та корпорацій криються реальні пам'ятки. І недавно фахівці у сфері реклами вирішили виправити цю ситуацію, склавши рейтинг місць, яким довелося стати брендами.


 • Forbes назвав найбільш небезпечні автомобілі

  Forbes назвав найбільш небезпечні автомобілі Авто-мото · lesya · 23.05.2012 08:07

  Цими днями спеціалісти популярного видання Forbes склали рейтинг найнебезпечніших автомобілів. До списку потрапили машини, продажі яких є одними з найвищих у нашій країні. Серед яких і такі популярні автомобільні марки, як Ford Focus і Mazda 3. Причини цьому -відсутність бічних подушок безпеки.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках