Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Розважальний комплекс для екстремалів відкрився в Австрії

  Розважальний комплекс для екстремалів відкрився в Австрії Розваги · lesya · 31.05.2012 00:07

  Сьогодні любителі екстремального відпочинку знаходять способи для втілення своїх найсміливіших та найнебезпечніших фантазій. І їхній потяг до пригод завжди намагаються задовільнити підприємці. І ось цими днями в Австрії відкрився ще один розважальний комплекс для любителів активного відпочинку. Він отримав назву Outdoorcenter Zillertal, а відкрито його в містечку Кальтенбах (Kaltenbach) в гірській долині Циллерталь.


 • В Інтернеті з'явився сайт, на якому можна шантажувати самого себе

  В Інтернеті з'явився сайт, на якому можна шантажувати самого себе Суспільство · lesya · 30.05.2012 21:34

  За словами низки фахівців, якщо ви постійно стикаєтеся з труднощами при досягненні особистих цілей, та при цьому чудово справляєтеся із завданнями на роботі чи в школі, то, скоріше за все, вам просто-на-просто не вистачає пресингу. Переважна більшість людей не люблять, коли на них тиснуть, та, як правило, саме такий тиск і є для нас своєрідним мотиватором, який надзвичайно допомагає нам у повсякденному житті.


 • Освічені європейці їли мерців і пили кров до початку XX століття

  Освічені європейці їли мерців і пили кров до початку XX століття Наука · lesya · 30.05.2012 19:30

  Порівняно недавно південнокорейські митники затримали вантаж з Китаю з 17 тисячами чудодійних пігулок, які нібито лікують всі хвороби. З'ясувалося, що ці пігулки наповнені подрібненими в порошок висушеними тілами мертвонароджених немовлят та ембріонів. Розгорівся страшний скандал: новина викликала в суспільстві страх і огиду. Однак ще якихось сто років тому людоїдство в Європі сприймали зовсім по-іншому.


 • В продажі з'явилася сіль з людських сліз

  В продажі з'явилася сіль з людських сліз Події у світі · lesya · 30.05.2012 17:28

  Цими днями в одному з лондонських торговельних центрів розпочалися продажі надзвичайно дивного товару, який одразу ж викликав масу суперечок у суспільстві: відтепер кожен бажаючий отримав можливість придбати один з найбільш екзотичних продуктів харчування за останні десятиліття. Цим продуктом є харчова сіль, виготовлена на основі людських сліз.


 • 10 неймовірних допінгів

  10 неймовірних допінгів Цікаві факти · lesya · 30.05.2012 15:24

  Часом люди для відновлення сил організму чи для їх підвищення використовують дивні та навіть небезпечні речі. Пропонуємо вашій увазі декілька речовин, які наші предки та сучасники використовували в якості допінгу.


 • Якою буде людина майбутнього?

  Якою буде людина майбутнього? Наука · lesya · 30.05.2012 13:12

  В результаті дослідження, проведеного в Університеті Шеффілда, виявилося, що, незважаючи на досягнення сучасної медицини та технологій, люди продовжують проходити дарвінівський відбір.


 • Вбрання змінює світогляд

  Вбрання змінює світогляд Психологія · lesya · 30.05.2012 11:00

  Цими днями група психологів з Північно-Західного університету в США провела цікаве дослідження, в рамках якого з’ясувала, що красивий одяг допомагає не лише справити належне враження на оточуючих – завдяки красивому вбранню ви можете підвищити власну самооцінку.


 • Несподівана різниця між віруючими та атеїстами

  Несподівана різниця між віруючими та атеїстами Релігія · lesya · 30.05.2012 08:04

  Нещодавно американські психологи провели дослідження, результати якого виявилися цілком несподіваними: з’ясувалося, що атеїсти та агностики є набагато більше співчутливими, ніж представники найбільших протестантських громад США. В рамках експерименту соціологи виявили, що за рівнем своєї черствості та скупості релігійні фанатики випереджають навіть найзапекліших безбожників.


 • Где лучше заниматься спортом?

  Где лучше заниматься спортом? Спорт · lesya · 29.05.2012 12:17

  О пользе и необходимости занятий спортом говорить, пожалуй, не стоит. Действительно, спорт является необходимой составляющей жизни современного человека, помогая ему поддерживать здоровье и хорошую физическую форму.


 • На Україні ввели тотальну заборону на куріння

  На Україні ввели тотальну заборону на куріння Політика · lesya · 28.05.2012 17:15

  Цими днями уряд України прийняв новий законопроект, який розширює перелік місць, де заборонено курити. За прийняття проекту проголосувало 368 парламентаріїв з 422 зареєстрованих в залі.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках