Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Рейтинг самых опасных дорог России

  Рейтинг самых опасных дорог России Авто-мото · lesya · 20.06.2012 00:20

  Недавно российские эксперты составили рейтинг самых опасных дорог России. Первые места рейтинга достались дорогам Челябинска, Казани и Нижнего Новгорода. В данном контексте отметим, что, по статистике, причиной около 20% ДТП в России становятся ужасные дороги.


 • Интересные факти об Интернете

  Интересные факти об Интернете Новини сайту · lesya · 19.06.2012 23:27

  Современному человеку невозможно представить свою жизнь без Интернета. Миллионы людей во всем мире пользуются им ежедневно. Многим Интернет заменил телевизор, мобильную связь, общение, работу, друзей и семью. Но самое главное: он подарил миру информацию. Действительно, в Интернете сегодня можно найти все. И, казалось бы, на сегодняшний день нет ничего такого, что могло бы нас удивить. Однако есть несколько фактов об Интернете, о которых вы, возможно, не знаете.


 • Рок-музика пробуджує у нас тваринні інстинкти

  Рок-музика пробуджує у нас тваринні інстинкти Музика · lesya · 19.06.2012 11:45

  Вчені твердять, що рок-музика хвилює нас тому, що відтворює ефект первісних сигналів тривоги, «пробуджуючи в нас тварин».


 • Дослідники виявили прихований сенс в картинах Ван Гога

  Дослідники виявили прихований сенс в картинах Ван Гога Наука · lesya · 19.06.2012 08:41

  Вивчаючи спадщину великого Ван Гога, вчені відшукали в його картинах прихований зміст. Як виявилося, творчість голландського постімпресіоніста мала міцне науково-популярне підґрунтя. Картини митця допомагають вченим вивчати різноманітні природні феномени.


 • BMW додасть до своїх електромобілів електровелосипед

  BMW додасть до своїх електромобілів електровелосипед Авто-мото · lesya · 18.06.2012 23:58

  Цими днями стало відомо, що спеціалісти знаменитої компанії-автомобілевиробника BMW досить оригінальним способом запропонували вирішити проблему так званої «останньої милі». Справа в тому, що у великих сучасних містах відсутня можливість припаркувати авто там, де вам потрібно, й іноді доводиться долати чималі відстані пішки. Отож спеціалісти компанії вирішили допомогти водіям, помістивши в багажник електромобіля i3 Concept аж два електровелосипеди.


 • Люди найчастіше помирають в свій день народження

  Люди найчастіше помирають в свій день народження Краса і здоров'я · lesya · 18.06.2012 21:35

  Нещодавно швейцарські дослідники провели спеціальне дослідження, в рамках якого намагалися з'ясувати, чи існують дні, коли ймовірність померти найвища. І виявилося, що такий день існує - і це день, коли людина народилася.


 • У Японії на туалетному папері надрукують оповідання Судзукі

  У Японії на туалетному папері надрукують оповідання Судзукі Культура · lesya · 18.06.2012 18:56

  Цими днями уряд Японії розпочав оригінальну кампанію, вирішивши надати державну підтримку продажу за кордоном туалетного паперу японського виробництва. І проводитимуть цю кампанію доволі-таки дивним способом: на туалетному папері надрукують англійський переклад оповідання відомого японського письменника Кодзі Судзукі, який здобув світову славу романами жахів із серії «Дзвінок». Фінансування цього проекту безпосередньо взяло на себе міністерство економіки, торгівлі та промисловості.


 • Вчені розрахували сумарну вагу людства

  Вчені розрахували сумарну вагу людства Наука · lesya · 18.06.2012 16:51

  Нещодавно британські вчені провели дослідження, в рамках якого намагалися вирахувати сумарну вагу всього людства. Отримані результати доводять, що найважчими є американці, а найлегшими – мешканці Азії. Окрім того, саме населення Північної Америки вносить найбільший вклад в надмірну вагу людства.


 • Кожен десятий британський підліток думає, що яйця виготовляють з пшениці

  Кожен десятий британський підліток думає, що яйця виготовляють з пшениці Цікаві факти · lesya · 17.06.2012 22:06

  Результати опитування, проведеного британськими спеціалістами, шокують: виявилося, що один з десяти молодих британців вважає, що яйця вироблені з пшениці, і лише половина молодих людей у віці 16-23 років знає, звідки береться бекон.


 • За використання Skype в Ефіопії каратимуть 15-річним ув'язненням

  За використання Skype в Ефіопії каратимуть 15-річним ув'язненням Події у світі · lesya · 17.06.2012 19:01

  Цими днями представники влади Ефіопії заборонили своїм громадянам користуватися сервісами голосового спілкування через Інтернет (VoIP). Відповідний закон набув чинності ще минулого місяця, однак в міжнародних ЗМІ інформація про це з’явилася лише тепер.


Всього 10394 на 1040 сторінках