Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Інтернет було винайдено у 1934 році

  Інтернет було винайдено у 1934 році Наука · lesya · 11.06.2012 12:45

  А чи знаєте ви, що Інтернет було винайдено близько 80 років тому бельгійським мислителем на ім’я Поль Отле? Щоправда, тоді він, цей Інтернет, був лише концепцією, своєрідним уявним продовженням телефонного зв'язку і телебачення.


 • Геологи визначили точну дату смерті Ісуса Христа

  Геологи визначили точну дату смерті Ісуса Христа Наука · lesya · 11.06.2012 10:37

  Зовсім недавно вченим вдалося визначити точну дату смерті Ісуса Христа. Відповідне дослідження проводилося групою американських та німецьких геологів. Опираючись на отримані результати, фахівці стверджують, що в основу визначення точної дати смерті Ісуса Христа ліг аналіз сейсмічної активності в районі Мертвого моря.


 • Вчені: Важливо, не що ми їмо, а коли

  Вчені: Важливо, не що ми їмо, а коли Краса і здоров'я · lesya · 08.06.2012 12:41

  Нещодавно вчені в результаті спеціального дослідження з’ясували, що час сніданку, обіду або вечері може бути настільки ж важливим для підтримки нормальної ваги, як і те, що саме ви їсте. Дослідження проводилася вченими з Інституту Біологічних Досліджень Солк.


 • У США очікують нашестя зомбі-людоїдів

  У США очікують нашестя зомбі-людоїдів Події у світі · lesya · 08.06.2012 11:36

  Арешт канібала, який з'їв половину обличчя бездомного бродяги, змусив американців серйозно замислитися над можливістю навали зомбі. Розмови мешканців країни про наближення «зомбі-апокаліпсису» стривожили навіть членів уряду США, які поспішили заспокоїти людей, запевнивши, що все в порядку та ситуація зберігається під контролем.


 • Характер впливає на тривалість життя

  Характер впливає на тривалість життя Наука · lesya · 08.06.2012 09:30

  Нещодавно американські вчені провели спостереження за групою довгожителів, в результаті якого дійшли висновку, що секрет тривалості їхнього життя криється не лише в генетичній схильності, але і в позитивному ставленні до навколишнього світу та бажанні відкрито виражати свої емоції.


 • Сексуальні секрети, які приховує жіноча хода

  Сексуальні секрети, які приховує жіноча хода Психологія · lesya · 06.06.2012 16:03

  Нещодавно бельгійські вчені провели спеціальне дослідження, в рамках якого з'ясували, що хода жінок часто приховує їхні сексуальні секрети.


 • Найпопулярніший пікап визнано "автомобілем-убивцею"

  Найпопулярніший пікап визнано "автомобілем-убивцею" Авто-мото · lesya · 06.06.2012 13:57

  Один з найзнаменитіших у світі пікапів, продажі якого є водночас одними з найвищих не лише у США, але і в інших країнах Європи, - американський "Додж Рам" цими днями був визнаний автомобілем-убивцею. Так, авто цієї марки зайняло перше місце у рейтингу найбільш небезпечних автомобілів США, складеному американськими експертами. Рейтинг складали на основі проведених у США краш-тестів Страхового інституту безпеки дорожнього руху.


 • До Києва привезли єдину в світі "футбольну" ікону

  До Києва привезли єдину в світі "футбольну" ікону Культура · lesya · 06.06.2012 09:49

  Цими днями до Києва привезли вельми суперечливу ікону, яка свого часу викликала здивування та навіть обурення у суспільстві. Однак згодом церква все-таки постаралася зрозуміти задум митця, визнавши його роботу витвором мистецтва, а не ганебним кітчем. На іконі, написаній народним художником з села Фитьків, що на Івано-Франківщині, Василем Стефураком, зображена Богоматір з маленьким Ісусом, який нібито тримає в руках футбольний м'яч. Насправді Христос цей м’яч благословляє. Доволі сміливо, чи не правда?


 • На зміну золоту та платині прийде паладій

  На зміну золоту та платині прийде паладій Цікаві факти · lesya · 05.06.2012 19:55

  За словами експертів, сьогодні дедалі більше компаній-виробників ювелірних прикрас використовують для своїх колекцій не такі звичні нам золото чи платину, а… паладій.


 • 10 найпопулярніших причин розставань

  10 найпопулярніших причин розставань Життя · lesya · 05.06.2012 00:35

  Нещодавно спеціалісти провели дослідження, в рамках якого намагалися з’ясувати, чому ж все таки люди після тривалих взаємин розлучаються. Результати проведеного дослідження опубліковані на сайті Wot Went Wrong ("Що пішло не так?"), на якому люди, взаємини яких щойно розірвалися, можуть поділитися своїм сумним досвідом з такими ж, як і вони. В опитуванні взяло участь близько 500 жінок та чоловіків.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках