Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Експерти скалали рейтинг жадібних знаменитостей

  Експерти скалали рейтинг жадібних знаменитостей Культура · lesya · 25.06.2012 22:58

  Ще зовсім недавно у вас не було багато можливостей зустріти вашого кумира за лаштунками після концерту. Все, що ви могли зробити, це або перемогти в спеціально організованому змаганні, або ж пробитися через лінію дужих охоронців.


 • Ангелу Меркель назвали найбільш небезпечним політиком Європи

  Ангелу Меркель назвали найбільш небезпечним політиком Європи Політика · lesya · 25.06.2012 20:52

  Цими днями журналісти авторитетного британського видання назвали канцлера Німеччини Ангелу Меркель найнебезпечнішим політиком Європи. На обкладинці видання канцлер постає в образі Термінатора. Автор статті Мехді Хасан (Mehdi Hasan) стверджує, що політика Меркель становить велику загрозу світовій стабільності та процвітанню, навіть більшу, ніж політичні переконання президента Ірану Махмуда Ахмадінеджада, прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху та північнокорейського лідера Кім Чен Уна.


 • У «Фейсбуці» правлять «соціальні вожді»

  У «Фейсбуці» правлять «соціальні вожді» Суспільство · lesya · 25.06.2012 18:21

  Нещодавно спеціалісти, які займаються вивченням впливу соціальних мереж на сучасне суспільство, вирішили знайти відповідь на цілу низку запитань. Так, вчені вирішили з’ясувати, хто «робить погоду» в соціальних мережах та як виміряти ступінь впливовості тієї чи іншої людини тощо.


 • Арбітр, який залишив українців без гола, визнав свою помилку

  Арбітр, який залишив українців без гола, визнав свою помилку Спорт · lesya · 25.06.2012 16:16

  Цими днями футбольний суддя Віктор Кашшай визнав помилку, яку бригада арбітрів допустила під час матчу збірних України та Англії на чемпіонаті світу з футболу Євро-2012. За його словами, українські футболісти дійсно забили гол у ворота суперників, і його потрібно було зараховувати. Повідомлення про це з’явилося на сайті інформаційного центру «Україна-2012».


 • Відповідальність за збій Twitter'а взяла на себе хакерша Cosmo

  Відповідальність за збій Twitter'а взяла на себе хакерша Cosmo Нові технології · lesya · 25.06.2012 14:07

  Декілька днів тому, 21 червня, популярний сервіс мікроблогів Twitter пережив великий збій у роботі. Так, мережа виявилася недоступною для більшості користувачів у цілому світі протягом приблизно трьох годин у четвер минулого тижня. За оцінюванням багатьох спеціалістів, це був найбільший збій Twitter’а за останні декілька місяців, якщо й не за цілий рік.


 • Вчені склали список сонних продуктів

  Вчені склали список сонних продуктів Краса і здоров'я · lesya · 25.06.2012 10:57

  Ні для кого не секрет, що їжа для нашого організму є настільки ж необхідною, як, приміром, паливо для автомобіля. Та на відміну від останнього, який переробляє будь-яке пальне однаково, організм людини по-різному перетравлює ті чи інші продукти. І ось, намагаючись визначити вплив тих чи інших продуктів на людський організм, американські фахівці провели дослідження, в результаті якого дійшли висновку, що продукти здатні впливати на наш енергетичний стан, і назвали список сонних продуктів - так званої sleepyfood.


 • Вчені довели, що страх має свій запах

  Вчені довели, що страх має свій запах Наука · lesya · 24.06.2012 15:43

  Вчені, опираючись на результати проведеного нещодавно дослідження, переконують, що так званий "запах страху", який так часто зустрічається в бульварній літературі, - явище цілком реальне.


 • Елвіс Преслі воскресне у вигляді цифрової голограми

  Елвіс Преслі воскресне у вигляді цифрової голограми Нові технології · lesya · 24.06.2012 12:38

  Знаменитий на увесь світ виконавець та музикант Елвіс Преслі, який помер у 1977 році, незабаром воскресне, поставши перед захопленою публікою у вигляді цифрової тривимірної голограми. Повідомляється, що тривимірна віртуальна копія "короля рок-н-ролу" відіграватиме головні ролі в різних постановках та шоу. Це стане можливим завдяки тісній взаємодії технологій 19-го та 21-го століть.


 • Учасниця шоу «У Таїланду є талант» намалювала картину голими грудьми

  Учасниця шоу «У Таїланду є талант» намалювала картину голими грудьми Події у світі · lesya · 24.06.2012 08:28

  Цими днями учасниця популярного в цілому світі шоу "У Таїланду є талант" (Thailand's Got Talent) опинилася в центрі справжнього скандалу. Справа в тому, що молода художниця з’явилася на сцені в повністю оголеному вигляді, намалювавши картину… своїми власними грудьми.


 • Німецька газета назвала Україну "країною повій"

  Німецька газета назвала Україну "країною повій" Суспільство · lesya · 23.06.2012 22:32

  Цими днями в німецькій газеті Bild am Sonntag було опубліковано статтю, яка визвала справжнє обурення українців Німеччини. В ній автори назвали Україну "країною повій". У даному контексті посольство України у ФРН висловило обурення з приводу такого ставлення до українців та "глибоку стурбованість" публікацією в Bild.


Всього 10394 на 1040 сторінках