Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Експерти з'ясували, що дратує авіапасажирів найбільше

  Експерти з'ясували, що дратує авіапасажирів найбільше Цікаві факти · lesya · 04.07.2012 13:45

  Цими днями спеціалісти вирішили з’ясувати, що по-справжньому дратує пасажирів авіалайнерів. І виявилося, що більше половини авіапасажирів можуть роздратуватися через недбало чи погано одягнених попутників. Дослідження проводилося експертами компанії Skyscanner.


 • Гітлер - правозахисник?

  Гітлер - правозахисник? Суспільство · lesya · 04.07.2012 11:40

  Порівняно недавно німецькі експерти вирішили провести спеціальне дослідження, метою якого було з’ясувати, наскільки обізнаними є учні німецьких шкіл в плані історії та політики. Результати проведеного опитування німецьких школярів шокували дослідників: виявляється, кожен другий респондент не знає, ким був Гітлер. Про це пише кореспондент Паоло Лепрі в матеріалі, опублікованому на сайті газети Corriere della Sera.


 • Комарі кусають вибраних

  Комарі кусають вибраних Краса і здоров'я · lesya · 04.07.2012 09:13

  Виявляється, комарі є дуже розбірливими в їжі. Ще раніше вчені з’ясували, що хижаками є самки. А самці, навпаки, представляють собою нешкідливих комах, які не кривдять людини і харчуються виключно квітковим нектаром.


 • Експерти розповіли, в яких футболках легше перемагати

  Експерти розповіли, в яких футболках легше перемагати Спорт · lesya · 03.07.2012 12:53

  Цими днями у Німецькому музеї спорту та олімпійського руху, який знаходиться в Кельні, відкрилася оригінальна виставка, яка отримала назву "Обмін футболками". Відвідувачі виставки мають унікальну можливість побачити форму німецьких футбольних збірних, починаючи з чемпіонату Європи 1972 року та до сьогоднішнього дня. Мета виставки - розповісти історію дизайну цього незамінного предмета спортивного одягу та з'ясувати, які, власне, моделі залишили особливий слід в історії, принісши везіння своїм власникам.


 • Вчені створили вакцину, яка вбиває задоволення від куріння

  Вчені створили вакцину, яка вбиває задоволення від куріння Краса і здоров'я · lesya · 02.07.2012 23:52

  У боротьбі за здоров’я людства та в намаганні подолати різного роду залежності вчені вишукують все нові й нові методи, створюють найрізноманітніші препарати, які б допомогли усім нам дотримуватися здорового способу життя. І ось недавно спеціалісти придумали ще один спосіб для боротьби з курінням – вони створили вакцину проти цієї згубної звички. Так, вчені запропонували заражати курців генетично модифікованим вірусом, який вражає клітини печінки, в результаті чого останні перестануть виробляли білок, що нейтралізує нікотин.


 • Бюст Анни Семенович зіграв з нею злий жарт

  Бюст Анни Семенович зіграв з нею злий жарт Цікаві факти · lesya · 02.07.2012 19:57

  Нещодавно курйозна ситуація трапилася з популярною російською виконавицею Анною Семенович. Цими днями вона стала обличчям суто чоловічого препарату. Однак відеоролик, знятий для реклами лікарського препарату, виявився настільки провокаційним, що його заборонили для показу на російському телебаченні.


 • В Ізраїлі пройшов конкурс "Міс, які пережили Голокост"

  В Ізраїлі пройшов конкурс "Міс, які пережили Голокост" Події у світі · lesya · 02.07.2012 16:51

  Мешканка Ізраїлю Хава Гершкович, яка пережила всі жахи нацизму та радянських таборів, цими днями отримала титул «Міс». Так, увечері в четвер, 28 червня, у Хайфі (Ізраїль) відбувся незвичайний конкурс краси - "Міс, які пережили Голокост". За окремими даними, на участь у конкурсі, влаштованому представниками благодійної організації "Яд Езра ле Хавер", було подано 65 заявок від жінок у віці від 74 до 97 років. Та для участі у фіналі журі конкурсу відібрало лише 14 претенденток.


 • Драми науки: фатальна помилка Коха

  Драми науки: фатальна помилка Коха Наука · lesya · 02.07.2012 08:26

  Вчені такі ж люди, як і ми, тому їм також властиво помилятися. З єдиною хіба що різницею – іноді їхні помилки можуть мати фатальні наслідки для людства в цілому. Яскравим прикладом такої похибки є використання туберкуліну - препарату, рекомендованого самим Робертом Кохом.


 • Польське радіо закрило передачу через непристойні жарти про українських жінок

  Польське радіо закрило передачу через непристойні жарти про українських жінок Суспільство · lesya · 01.07.2012 21:21

  Цими днями популярна польська радіостанція закрила одну зі своїх програм у зв’язку зі скандалом, викликаним некоректними висловлюваннями діджеїв радіостанції про українських жінок. Нагадаємо, що інцидент стався одразу ж після матчу Україна - Швеція на чемпіонаті Європи з футболу, який шведи програли з рахунком 1:2. Ведучі програми Poranny WF на варшавському радіо Eska Rock Куба Воєвудський та Міхал Фігурський в презирливій формі охарактеризували українок як непривабливу робочу силу.


 • Британські експерти назвали 108 причин, які заважають схудненню

  Британські експерти назвали 108 причин, які заважають схудненню Краса і здоров'я · lesya · 30.06.2012 11:55

  У контексті зростаючої проблеми ожиріння експерти Британського фонду харчування (British Nutrition Foundation) вирішили з'ясувати, що власне заважає їхнім співвітчизникам, які, за статистикою, регулярно сідають на дієту, схуднути. І результати дослідження виявилися вельми невтішними.


Всього 10394 на 1040 сторінках