Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Фобії прискорюють старіння

  Фобії прискорюють старіння Наука · lesya · 13.07.2012 23:33

  Нещодавно вчені з’ясували, що жінки з фобіями за молекулярними показниками є старішими, ніж їхні ровесниці, у яких фобій немає. В такому передчасному старінні дослідники звинувачують психологічний стрес, який вкорочує теломери, тим самим зістарюючи клітини.


 • Розумні фари зроблять сніг і дощ невидимими

  Розумні фари зроблять сніг і дощ невидимими Авто-мото · lesya · 13.07.2012 21:32

  За словами спеціалістів, однією з основних проблем водіння в поганих погодних умовах (під часу дощу або снігу) є те, що світло від фар автомобіля відбивається від крапель дощу чи сніжинок і потрапляє в очі водієві. Для усунення цієї проблеми фахівці створили нову систему автомобільного світла, яка виявляє окремі краплі дощу та сніжинки, відстежує їхній рух та управляє світлом фар таким чином, щоб в очі водія відбите світло не потрапляло. Це дозволить істотно збільшити дальність огляду та зробити їзду за умов поганої погоди набагато безпечнішою.


 • Топ-5 найбезглуздіших пограбувань

  Топ-5 найбезглуздіших пограбувань Кримінал · lesya · 13.07.2012 19:14

  Експерти кримінального світу вирішили скласти список найбезглуздіших та найбільш кумедних пограбувань.


 • Вчені склали рейтинг міст з найбільшими у світі пробками

  Вчені склали рейтинг міст з найбільшими у світі пробками Авто-мото · lesya · 13.07.2012 17:10

  За допомогою системи супутникової навігації TomTom спеціалісти провели дослідження, в результаті якого назвали десять міст, у яких найбільші пробки в світі. До п'ятірки лідерів потрапили Варшава, Марсель, Рим, Брюссель та Париж.


 • Худорляві друзі допоможуть боротися з ожирінням

  Худорляві друзі допоможуть боротися з ожирінням Краса і здоров'я · lesya · 13.07.2012 15:03

  Нещодавно вчені провели дослідження, в результаті якого з’ясували, що оточуючі можуть суттєво впливати на тих, хто бажає схуднути.


 • Шеф-кухар McDonald's розсекретив рецепт «спеціального соусу»

  Шеф-кухар McDonald's розсекретив рецепт «спеціального соусу» Події у світі · lesya · 13.07.2012 12:38

  Цими днями шеф-кухар McDonald's Ден Кудрі відкрив рецепт так званого «спеціального соусу» - заправки, яку традиційно використовують для приготування одного з найзнаменитіших бургерів мережі ресторанів швидкого харчування - «Біг Мака». Поетапну інструкцію для приготування саме «Біг Мака» та фірмового соусу співробітники компанії записали на відео та представили в рамках кампанії з розсекречення різноманітних кулінарних хитрощів, які використовуються мережею McDonald's.


 • Топ-5 найбільш дивних місць світу, де є Wi-Fi

  Топ-5 найбільш дивних місць світу, де є Wi-Fi Нові технології · lesya · 13.07.2012 09:52

  Сьогодні існують країни, у яких бездротове покриття працює навіть в лісах. Однак в деяких містах хот-споти встановлені в найнесподіваніших місцях. І ось нещодавно співробітники порталу Travel.ru вирішили скласти рейтинг п'яти найбільш дивних місць доступу до Інтернету.


 • У Китаї з-під води з'явилося старовинне місто

  У Китаї з-під води з'явилося старовинне місто Цікаві факти · lesya · 13.07.2012 07:38

  Нещодавно у провінції Цзянсу що в Китаї сталася цікава подія: у зв’язку з сильною посухою рівень води в річці Хуайхе сильно впав, що дозволило побачити стіни старовинного міста, яке колись знаходилося в цій місцевості.


 • Для знищення світу вистачить 13 хвилин

  Для знищення світу вистачить 13 хвилин Життя · lesya · 12.07.2012 23:45

  Про те, що під час холодної війни США та СРСР, ці країни тримали одне одного "на ядерній мушці", готуючись в будь-який момент завдати противнику нищівного удару, знають, напевне, всі. З розпадом СРСР світ зітхнув з полегшенням: мовляв, нарешті наступить мир та спокій, і про ядерну загрозу можна буде надовго забути. Та, як виявилося, дарма: з тих пір ситуація не сильно змінилася. І сьогодні для того, щоб прийняти рішення знищити півсвіту, вистачить 13 хвилин.


 • Туристам заборонили палити і цілуватися

  Туристам заборонили палити і цілуватися Події у світі · lesya · 12.07.2012 21:38

  Європейцям іноді буває важко зрозуміти культурні особливості інших народностей, їхні традиції, вірування тощо. Ті речі, які здаються нам звичними і буденними, і які не викликають у нас ні подиву, ні якихось особливих емоцій, представникам інших культур можуть видатися непристойними та огидними. І навпаки. І особливо варто звернути увагу на такі відмінності тоді, коли ви зібралися у відпустку за кордон. Це стосується в першу чергу країн, у яких основною релігією є іслам, - там навряд чи особливо зрадіють всьому, що так чи інакше суперечить їхнім одвічним принципам…


Всього 10394 на 1040 сторінках