Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Малолітня алжирська повія показала колекцію нижньої білизни

  Малолітня алжирська повія показала колекцію нижньої білизни Події у світі · lesya · 05.07.2012 07:59

  Цими днями у Парижі в рамках тижня моди Paris Haute Couture Week відбувся показ колекції від кутюр від Захії Дехар. Захія свого часу прославилася тим, що займалася сексом з шістьма членами французької футбольної збірної в одному з готелів Мюнхена. Футболістів судили за "секс з неповнолітньою повією", а Захія злетіла до вершин світової слави, перетворившись в модного дизайнера одягу. Народилася дівчина у 1992 році в Алжирі.


 • Facebook запускає шоу з пошуку геніїв

  Facebook запускає шоу з пошуку геніїв Суспільство · lesya · 04.07.2012 20:08

  Цими днями представники найпопулярнішої у світі соціальної мережі Facebook оголосили про запуск проекту, спрямованого на пошук «нового Стіва Джобса». Так, інвестори соціальної мережі вирішили запустити шоу з пошуку геніїв.


 • Число 33 відіграє фатальну роль у житті Тома Круза

  Число 33 відіграє фатальну роль у житті Тома Круза Кіно · lesya · 04.07.2012 18:01

  Число «33» відіграє важливу роль у житті знаменитого голлівудського актора Тома Круза. І для Тома воно є явно нещасливим.


 • Експерти склали список футболістів, які розчарували вболівальників

  Експерти склали список футболістів, які розчарували вболівальників Спорт · lesya · 04.07.2012 15:51

  Підбиваючи підсумки Євро-2012, спеціалісти вирішили скласти список футболістів, які цього літа розчарували вболівальників. Всі вони стали членами так званої команди-розчарування.


 • Експерти з'ясували, що дратує авіапасажирів найбільше

  Експерти з'ясували, що дратує авіапасажирів найбільше Цікаві факти · lesya · 04.07.2012 13:45

  Цими днями спеціалісти вирішили з’ясувати, що по-справжньому дратує пасажирів авіалайнерів. І виявилося, що більше половини авіапасажирів можуть роздратуватися через недбало чи погано одягнених попутників. Дослідження проводилося експертами компанії Skyscanner.


 • Гітлер - правозахисник?

  Гітлер - правозахисник? Суспільство · lesya · 04.07.2012 11:40

  Порівняно недавно німецькі експерти вирішили провести спеціальне дослідження, метою якого було з’ясувати, наскільки обізнаними є учні німецьких шкіл в плані історії та політики. Результати проведеного опитування німецьких школярів шокували дослідників: виявляється, кожен другий респондент не знає, ким був Гітлер. Про це пише кореспондент Паоло Лепрі в матеріалі, опублікованому на сайті газети Corriere della Sera.


 • Комарі кусають вибраних

  Комарі кусають вибраних Краса і здоров'я · lesya · 04.07.2012 09:13

  Виявляється, комарі є дуже розбірливими в їжі. Ще раніше вчені з’ясували, що хижаками є самки. А самці, навпаки, представляють собою нешкідливих комах, які не кривдять людини і харчуються виключно квітковим нектаром.


 • Експерти розповіли, в яких футболках легше перемагати

  Експерти розповіли, в яких футболках легше перемагати Спорт · lesya · 03.07.2012 12:53

  Цими днями у Німецькому музеї спорту та олімпійського руху, який знаходиться в Кельні, відкрилася оригінальна виставка, яка отримала назву "Обмін футболками". Відвідувачі виставки мають унікальну можливість побачити форму німецьких футбольних збірних, починаючи з чемпіонату Європи 1972 року та до сьогоднішнього дня. Мета виставки - розповісти історію дизайну цього незамінного предмета спортивного одягу та з'ясувати, які, власне, моделі залишили особливий слід в історії, принісши везіння своїм власникам.


 • Вчені створили вакцину, яка вбиває задоволення від куріння

  Вчені створили вакцину, яка вбиває задоволення від куріння Краса і здоров'я · lesya · 02.07.2012 23:52

  У боротьбі за здоров’я людства та в намаганні подолати різного роду залежності вчені вишукують все нові й нові методи, створюють найрізноманітніші препарати, які б допомогли усім нам дотримуватися здорового способу життя. І ось недавно спеціалісти придумали ще один спосіб для боротьби з курінням – вони створили вакцину проти цієї згубної звички. Так, вчені запропонували заражати курців генетично модифікованим вірусом, який вражає клітини печінки, в результаті чого останні перестануть виробляли білок, що нейтралізує нікотин.


 • Бюст Анни Семенович зіграв з нею злий жарт

  Бюст Анни Семенович зіграв з нею злий жарт Цікаві факти · lesya · 02.07.2012 19:57

  Нещодавно курйозна ситуація трапилася з популярною російською виконавицею Анною Семенович. Цими днями вона стала обличчям суто чоловічого препарату. Однак відеоролик, знятий для реклами лікарського препарату, виявився настільки провокаційним, що його заборонили для показу на російському телебаченні.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках