Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Google запустив кампанію на підтримку геїв

  Google запустив кампанію на підтримку геїв Нові технології · lesya · 11.07.2012 16:49

  Цими днями знаменита на увесь світ корпорація Google запустила кампанію під назвою "Legalise Love", що перекладається як "Легалізувати любов", яка покликана підтримати права гомосексуалістів. За даними The Washington Post, декілька днів тому на сайті Google з'явився спеціальний розділ, присвячений боротьбі за права геїв.


 • Банківський чек Мерилін Монро відроджує сумніви щодо обставин її смерті

  Банківський чек Мерилін Монро відроджує сумніви щодо обставин її смерті Події у світі · lesya · 11.07.2012 14:37

  Багатьом до сьогодні не дає спокою оповита таємницями смерть знаменитої Мерилін Монро. З плином часу розкриваються нові подробиці того трагічного дня, що змушує експертів уже вкотре замислитися над тим, чи справді талановита Мерилін вирішила звести рахунки з життям.


 • Секс і фітнес: 8 поз, які дозволять накачати м'язи

  Секс і фітнес: 8 поз, які дозволять накачати м'язи Краса і здоров'я · lesya · 11.07.2012 12:29

  Ні для кого не секрет, що секс – справа приємна та корисна. А ось про те, що окремі позиції в сексі можуть допомогти жінкам накачати певні групи м’язів, знають далеко не всі. Так, спеціалісти переконують, що правильно підібрана поза в сексі може стати гармонійним поєднанням спорту та задоволення.


 • Вивчати іноземну мову можна уві сні

  Вивчати іноземну мову можна уві сні Наука · lesya · 10.07.2012 19:27

  Нещодавно група американських нейрохірургів з Північно-Західного університету в Чикаго провели надзвичайно цікаве дослідження, з результатів якого випливає, що людина насправді може навчатися уві сні.


 • Вчені записали звуки Полярного сяйва

  Вчені записали звуки Полярного сяйва Природа · lesya · 10.07.2012 17:09

  На Землі є безліч природних явищ, які чарують своєю загадковістю, манять нерозгаданістю та дивують незвіданістю представників багатьох поколінь нашої цивілізації. І незважаючи на те, що сучасна наука знаходиться на високому щаблі свого розвитку, залишається ще чимало речей, розгадати сутність яких до цього часу нікому не вдалося. А деякі явища та місця на Землі, природа яких є для науковців більш-менш зрозумілою, приваблюють останніх все новими й новими подробицями, відкриваючи завісу таємничості над загадками власного походження.


 • Новий метод допоможе вивести брехунів на чисту воду

  Новий метод допоможе вивести брехунів на чисту воду Нові технології · lesya · 10.07.2012 14:59

  Британські вчені вирішили вивести всіх брехунів на чисту воду: нещодавно вони запропонували кардинально новий метод для точного відокремлення правди від брехні. За допомогою спеціальної комп’ютерної програми вченим вдалося виявити, що на брехливе висловлювання людині необхідно на 30% більше часу, ніж на правду.


 • Вчені створили лампочку майбутнього, яка ширяє у повітрі

  Вчені створили лампочку майбутнього, яка ширяє у повітрі Нові технології · lesya · 10.07.2012 10:24

  В переважній більшості науково-фантастичних творів та фільмів людство активно взаємодіє з найрізноманітнішими літаючими об'єктами та пристроями, які поступово проникають в усі сфери життя – від розваг до побуту. І, як це найчастіше буває, з плином часу наукова фантастика стає реальністю. Ось і зараз літаючі пристрої почали з'являтися в нашому житті. А представлена нещодавно спеціалістами літаюча освітлювальна лампочка є яскравим прикладом ще однієї технології майбутнього - технології бездротової передачі енергії. На жаль, на даний час немає можливості придбати таку лампочку для свого дому, однак, за твердженням експертів, у цього винаходу досить непогані перспективи голосно заявити про себе на ринку новітніх технологій.


 • Топ-5 смертельно небезпечних гір світу

  Топ-5 смертельно небезпечних гір світу Природа · lesya · 07.07.2012 08:54

  Для багатьох Еверест - не лише найвища гора світу, але й найнебезпечніша. Та насправді таке уявлення далеке від істини - на сьогоднішній день близько трьох тисяч альпіністів успішно досягли піку Евересту, включаючи 13-річну сліпу дитину та 73-річну жінку. І незважаючи на сотні смертельних випадків, зафіксованих при підйомі на Еверест, на світі є набагато небезпечніші та недосяжніші для людини вершини, які вона все ж таки намагається підкорити.


 • Кішки в домі штовхають жінок на самогубство

  Кішки в домі штовхають жінок на самогубство Наука · lesya · 06.07.2012 22:48

  Нещодавно в’язні провели спеціальне дослідження, в результаті якого з’ясували один дуже неприємний факт: виявляються, кішки в домі можуть серйозно загрожувати життю своїх власниць. І що цікаво: стосується це виключно жінок.


 • Елтона Джона визнали переможцем комунізму

  Елтона Джона визнали переможцем комунізму Події у світі · lesya · 06.07.2012 20:45

  Цими днями музиканта Елтона Джона назвали переможцем комунізму. Свого часу цей знаменитий англієць попив шампанського в квартирі у Леха Валенси, за що й отримає медаль.


Всього 10377 на 1038 сторінках