Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • 11 несподіваних фактів про жінок

  11 несподіваних фактів про жінок Психологія · lesya · 17.07.2012 11:02

  Не раз чоловіки намагаються розгадати таємницю жіночої душі, але їм це рідко вдається. І не тому, що вони недалекі та занадто приземлені, а тому, що іноді самі жінки не в силах зрозуміти деякі свої вчинки та помисли. І ось спеціалісти вирішили прийти на допомогу сильній половині людства, склавши список з одинадцяти несподіваних фактів про жінок.


 • Создание частной общеобразовательной школы в России — миф или реальность?

  Создание частной общеобразовательной школы в России — миф или реальность? Освіта · kseniya_www · 17.07.2012 10:07

  В последние десятилетия в России резко встал вопрос об улучшении качества образования. Причина такой потребности в нехватке опытных специалистов, низкой заработной плате учителей, несовершенстве учебных программ и отработки их на практике. Все вышеперечисленное привело к плачевным результатам.


 • Тенденции туристического сезона в 2012 году

  Тенденции туристического сезона в 2012 году Розваги · kseniya_www · 17.07.2012 10:05

  Туристический бизнес в 2012 году переживает своеобразную революцию. Направление, которые были популярны среди россиян долгое время, перестают быть востребованными. В тоже время, поток туристов не иссякает. Их предпочтения меняются, осваиваются новые маршруты и страны, но желающих отдохнуть меньше не становится.


 • Жизнь с приколом!

  Жизнь с приколом! Розваги · kseniya_www · 17.07.2012 09:52

  Разнообразные сервисы, которые помогают пользователю оформлять фотографии в самые невообразимые и популярные рамки, уже становятся привычными и чаще всего не могут предложить что-либо новенькое.


 • Китаянки на пляжі носять маски для боротьби зі зморшками

  Китаянки на пляжі носять маски для боротьби зі зморшками Події у світі · lesya · 14.07.2012 15:03

  Китайці вже встигли прославитися своєю сумнівною винахідливістю на увесь світ. Чого варті лише їхні знамениті «бренди» та інша продукція, яка вже одним лише написом «MADE IN CHINA» викликає щонайменше роздратування.


 • На Кубі відкрили кінотеатр для сліпих

  На Кубі відкрили кінотеатр для сліпих Культура · lesya · 14.07.2012 11:36

  Цими дням на Кубі відкрився досить-таки дивний заклад – кінотеатр для сліпих. Тепер незрячі мешканці столиці Куби знову отримали можливість насолоджуватися фільмами в кінотеатрі. Проект отримав назву «Доторкніться до світла», а підготували його за сприяння Національної асоціації сліпих.


 • Операція, яка завершилася 300% летальним результатом

  Операція, яка завершилася 300% летальним результатом Медицина · lesya · 14.07.2012 08:26

  З історичних джерел відомо, що декілька століть тому головним показником майстерності хірурга вважалася швидкість. Від того, з якою швидкістю діяв ескулап, залежав шанс щасливого завершення операції. Це й зрозуміло, адже якщо пиляти ногу занадто довго та без анестезії, не говорячи вже про те, що рани взагалі не вміли дезінфікувати, пацієнт помирав від больового шоку. Зрозуміло, що в плані швидкості, з якою хірурги в минулому орудували своїми інструментами, були свої рекордсмени. Однак скоріше за всіх інших орудували шотландець Роберт Лістон.


 • У США пройде перший котячий кінофестиваль

  У США пройде перший котячий кінофестиваль Події у світі · lesya · 14.07.2012 01:46

  Незабаром в місті Міннеаполіс американського штату Міннесота відбудеться перший кінофестиваль, під час якого демонструватимуть виключно відеоролики за участю кішок. Всі кліпи для фестивалю, який отримав назву Internet Cat Video Film Festival, братимуть з відкритого доступу в Інтернеті. Проведення заходу заплановане на 30 серпня.


 • Фобії прискорюють старіння

  Фобії прискорюють старіння Наука · lesya · 13.07.2012 23:33

  Нещодавно вчені з’ясували, що жінки з фобіями за молекулярними показниками є старішими, ніж їхні ровесниці, у яких фобій немає. В такому передчасному старінні дослідники звинувачують психологічний стрес, який вкорочує теломери, тим самим зістарюючи клітини.


 • Розумні фари зроблять сніг і дощ невидимими

  Розумні фари зроблять сніг і дощ невидимими Авто-мото · lesya · 13.07.2012 21:32

  За словами спеціалістів, однією з основних проблем водіння в поганих погодних умовах (під часу дощу або снігу) є те, що світло від фар автомобіля відбивається від крапель дощу чи сніжинок і потрапляє в очі водієві. Для усунення цієї проблеми фахівці створили нову систему автомобільного світла, яка виявляє окремі краплі дощу та сніжинки, відстежує їхній рух та управляє світлом фар таким чином, щоб в очі водія відбите світло не потрапляло. Це дозволить істотно збільшити дальність огляду та зробити їзду за умов поганої погоди набагато безпечнішою.


Всього 10392 на 1040 сторінках