Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Північ та Південь поміняються місцями

  Північ та Південь поміняються місцями Наука · lesya · 17.07.2012 17:27

  Нещодавно вчені Пітер Олсон і Рено Деген з Університету Джонса Хопкінса (США), провівши чисельне моделювання, встановили, що вісь магнітного поля планети на даний час перебуває в зростаючій півкулі земного ядра. Справа в тому, що одна частина земного ядра постійно зростає, тоді як інша, навпаки, тане. Спеціалісти відшукали ознаки того, що швидкий рух осі на схід в останні століття може бути попередником того, що північ та південь знову поміняються місцями.


 • Син Сильвестра Сталоне загинув через наркотики

  Син Сильвестра Сталоне загинув через наркотики Суспільство · lesya · 17.07.2012 14:10

  Цими днями у Лос-Анджелесі завершився розтин тіла Сейджа Сталлоне, 36-річного сина знаменитого голлівудського актора Сильвестра Сталлоне. Нагадаємо, його знайшли у нього вдома мертвим 13 липня цього року.


 • 11 несподіваних фактів про жінок

  11 несподіваних фактів про жінок Психологія · lesya · 17.07.2012 11:02

  Не раз чоловіки намагаються розгадати таємницю жіночої душі, але їм це рідко вдається. І не тому, що вони недалекі та занадто приземлені, а тому, що іноді самі жінки не в силах зрозуміти деякі свої вчинки та помисли. І ось спеціалісти вирішили прийти на допомогу сильній половині людства, склавши список з одинадцяти несподіваних фактів про жінок.


 • Создание частной общеобразовательной школы в России — миф или реальность?

  Создание частной общеобразовательной школы в России — миф или реальность? Освіта · kseniya_www · 17.07.2012 10:07

  В последние десятилетия в России резко встал вопрос об улучшении качества образования. Причина такой потребности в нехватке опытных специалистов, низкой заработной плате учителей, несовершенстве учебных программ и отработки их на практике. Все вышеперечисленное привело к плачевным результатам.


 • Тенденции туристического сезона в 2012 году

  Тенденции туристического сезона в 2012 году Розваги · kseniya_www · 17.07.2012 10:05

  Туристический бизнес в 2012 году переживает своеобразную революцию. Направление, которые были популярны среди россиян долгое время, перестают быть востребованными. В тоже время, поток туристов не иссякает. Их предпочтения меняются, осваиваются новые маршруты и страны, но желающих отдохнуть меньше не становится.


 • Жизнь с приколом!

  Жизнь с приколом! Розваги · kseniya_www · 17.07.2012 09:52

  Разнообразные сервисы, которые помогают пользователю оформлять фотографии в самые невообразимые и популярные рамки, уже становятся привычными и чаще всего не могут предложить что-либо новенькое.


 • Китаянки на пляжі носять маски для боротьби зі зморшками

  Китаянки на пляжі носять маски для боротьби зі зморшками Події у світі · lesya · 14.07.2012 15:03

  Китайці вже встигли прославитися своєю сумнівною винахідливістю на увесь світ. Чого варті лише їхні знамениті «бренди» та інша продукція, яка вже одним лише написом «MADE IN CHINA» викликає щонайменше роздратування.


 • На Кубі відкрили кінотеатр для сліпих

  На Кубі відкрили кінотеатр для сліпих Культура · lesya · 14.07.2012 11:36

  Цими дням на Кубі відкрився досить-таки дивний заклад – кінотеатр для сліпих. Тепер незрячі мешканці столиці Куби знову отримали можливість насолоджуватися фільмами в кінотеатрі. Проект отримав назву «Доторкніться до світла», а підготували його за сприяння Національної асоціації сліпих.


 • Операція, яка завершилася 300% летальним результатом

  Операція, яка завершилася 300% летальним результатом Медицина · lesya · 14.07.2012 08:26

  З історичних джерел відомо, що декілька століть тому головним показником майстерності хірурга вважалася швидкість. Від того, з якою швидкістю діяв ескулап, залежав шанс щасливого завершення операції. Це й зрозуміло, адже якщо пиляти ногу занадто довго та без анестезії, не говорячи вже про те, що рани взагалі не вміли дезінфікувати, пацієнт помирав від больового шоку. Зрозуміло, що в плані швидкості, з якою хірурги в минулому орудували своїми інструментами, були свої рекордсмени. Однак скоріше за всіх інших орудували шотландець Роберт Лістон.


 • У США пройде перший котячий кінофестиваль

  У США пройде перший котячий кінофестиваль Події у світі · lesya · 14.07.2012 01:46

  Незабаром в місті Міннеаполіс американського штату Міннесота відбудеться перший кінофестиваль, під час якого демонструватимуть виключно відеоролики за участю кішок. Всі кліпи для фестивалю, який отримав назву Internet Cat Video Film Festival, братимуть з відкритого доступу в Інтернеті. Проведення заходу заплановане на 30 серпня.


Всього 10394 на 1040 сторінках