Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Нову рекламу Apple визнали найгіршою в історії компанії

  Нову рекламу Apple визнали найгіршою в історії компанії Нові технології · lesya · 01.08.2012 23:15

  Нещодавно знаменита компанія Apple випустила рекламу, яку спеціалісти назвали найгіршою в історії компанії. Так, нова рекламна кампанія Apple піддалася суворій критиці - її засудили як експерти, так і журналісти та інтернет-користувачі. А креативний директор TBWA / Chiat / Day на ім’я Кен Сігалл (Ken Segall), який є автором слогана "Think Different" ("Думай інакше"), у своєму блозі взагалі назвав її найгіршою в історії Apple.


 • Барак Обама виявився нащадком раба

  Барак Обама виявився нащадком раба Події у світі · lesya · 01.08.2012 17:49

  Цими днями стало відомо, що президент США Барак Обама є нащадком раба. Так, виявляється, далеким предком президента був один із перших зареєстрованих у США чорношкірих рабів. За словами фахівців з генеалогії з американської компанії Ancestry.com, результати проведеного ними дослідження доводять, що предки Обами по материнській лінії походять від раба зі штату Вірджинія на ім'я Джон Панч (John Punch). Інформація про це з’явилася на сторінках видання The New York Times.


 • Роберт Паттінсон, обурений вчинком коханої, знайшов розраду в Різ Уїзерспун

  Роберт Паттінсон, обурений вчинком коханої, знайшов розраду в Різ Уїзерспун Кіно · lesya · 01.08.2012 15:01

  Після скандалу, який сколихнув життя Роберта Паттінсона, зірка сутінкової саги постарався сховатися від підвищеної уваги преси. Актор одразу ж скасував декілька прес-конференцій, запланованих в рамках просування його нового фільму «Космополіс».


 • Російські шпіони вербували власних дітей

  Російські шпіони вербували власних дітей Події у світі · lesya · 01.08.2012 12:43

  Цими днями стало відомо, що російська шпигунська мережа, яку викрили два роки тому у США, планувала завербувати дітей своїх співробітників. Більше того, один юнак уже погодився шпигувати разом зі своїми батьками, повідомляє The Wall Street Journal. Інформація прозвучала з уст діючих та відставних американських чиновників.


 • Британець творить шедеври зі старих автомобільних покришок

  Британець творить шедеври зі старих автомобільних покришок Авто-мото · lesya · 30.07.2012 19:22

  Намагаючись довести цілому світові, що загальноприйняті поняття – речі відносні, британський скульптор творить дива. Так, своїми витворами дипломований британець Птолемей Елрінгтон (Ptolemy Elrington) демонструє всім наступне: те, що одна людина вважає сміттям, для іншої може стати справжнім скарбом. Птолемей створює свої шедеври з ковпаків та автомобільних покришок, старих візків із супермаркету, телефонних апаратів та дроту. Сировину художник знаходить в найрізноманітніших місцях – на дні водойм, на звалищах металобрухту, на узбіччях доріг тощо. Іноді йому дарують всякий мотлох знайомі та шанувальники такої незвичайної творчості.


 • 8 салатів, які шкодять більше, ніж "Біг Мак"

  8 салатів, які шкодять більше, ніж "Біг Мак" Краса і здоров'я · lesya · 30.07.2012 17:01

  У це складно повірити, але є салати, на перший погляд корисні та дієтичні, в яких міститься більше жиру, калорій та солі, ніж в бургерах із фаст-фуду! Так, для прикладу, знаменитий "Біг Мак" містить 550 ккал, 10 г насиченого жиру та 1000 мг солі. А ось салати, які перевершують його за цими показниками.


 • Леді Гага знялася в "Мачете вбиває" Роберта Родрігеса

  Леді Гага знялася в "Мачете вбиває" Роберта Родрігеса Кіно · lesya · 30.07.2012 14:51

  Знаменита та епатажна співачка Lady Gaga знялася у фільмі не менш знаменитого кінорежисера Роберта Родрігеса (Robert Rodriguez). Стрічка, в якій новоспечена актриса виконала роль, отримала назву «Мачете вбиває» (Machete Kills). Співпраця з Родрігесом стала акторським дебютом співачки.


 • Люка Бессона попросили врятувати французький автопром

  Люка Бессона попросили врятувати французький автопром Авто-мото · lesya · 30.07.2012 12:44

  Вже давно відомо, що останнім часом французький автопром втрачає свої позиції на світовому та вітчизняному ринку. І така тенденція стає дедалі помітнішою. Ця проблема всерйоз схвилювала представників французького уряду, які зважилися на нестандартний хід з метою підтримки вітчизняного автопрому.


 • Вчені розповіли, яку білизну носили середньовічні жінки

  Вчені розповіли, яку білизну носили середньовічні жінки Наука · lesya · 30.07.2012 10:36

  Ще в 2008 році австрійські археологи під час реконструкції замку Ленгберга виявили скриню зі всіляким мотлохом, яку, очевидно, забули викинути. Зауважимо, що перша згадка про замок датована 1190 роком, а в 15-му столітті його перебудували в представницький палац, додавши споруді другий поверх. Власне, під час будівництва в 15-му столітті скриню й закинули.


 • Електрична шапка зробить вас розумнішими, пробудивши потяг до творчості

  Електрична шапка зробить вас розумнішими, пробудивши потяг до творчості Нові технології · lesya · 30.07.2012 07:27

  Нещодавно вчені провели дослідження, результати якого доводять, що електричне збудження головного мозку може на деякий час зробити вас розумнішими, пробудивши потяг до творчості. На практиці це виглядатиме приблизно так: одягнувши на голову розроблений фахівцями пристрій – своєрідну електричну шапку, - ви зможете самостійно вирішувати складні математичні та логічні завдання, з якими в звичайному стані впоратися не можете. Це стає можливим завдяки легкому електричному струмові, який стимулює мозок.


Всього 10394 на 1040 сторінках