Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Авторитетний французький письменник похвалив Брейвіка: Норвегія його заслужила

  Авторитетний французький письменник похвалив Брейвіка: Норвегія його заслужила Події у світі · lesya · 31.08.2012 17:06

  Цими днями у Франції розгорівся скандал, викликаний висловлюванням відомого французького письменника Рішара Мілле. Так, літератор опублікував відгук на маніфест кривавого терориста Андерса Брейвіка, заявивши, що "Брейвік - це, без сумніву, те, на що Норвегія заслуговує". І поки колеги та знайомі письменника диву даються з приводу його нахабної витівки, журналісти гадають, чому ж видавець зважився випустити "Літературну похвалу Андерсу Брейвіку": так радикально, як Мілле, про норвезьку бійню не наважувалися говорити навіть ультранаціоналісти.


 • В Бразилії узаконили шведську сім'ю

  В Бразилії узаконили шведську сім'ю Суспільство · lesya · 31.08.2012 14:57

  Ні для кого не секрет, що спекотна Бразилія у взаєминах між чоловіками і жінками, як і, зрештою, між чоловіками і чоловіками, та між жінками й жінками, разом зі Швецією та її надбанням - шведською сім'єю - завжди була попереду всієї планети.


 • В Іспанії відреставрують фреску із зображенням "пухнастого Ісуса"

  В Іспанії відреставрують фреску із зображенням "пухнастого Ісуса" Релігія · lesya · 31.08.2012 09:50

  Декілька днів тому в іспанському виданні Heraldo з'явилася невелика замітка, в якій розповідалося, як жахливо 80-річна мешканка містечка Борха відреставрувала фреску "Ecce Homo", написану художником Еліасом Гарсіа Мартінесом. Разом із заміткою було опубліковано фотографію фрески із зображенням Ісуса Христа до та після реставрації. Після реставрації Христа було не впізнати - фреска нагадувала дитячий малюнок із мавпочкою чи пухнастою картоплиною з очима.


 • В Ісландії туристка спробувала знайти саму себе

  В Ісландії туристка спробувала знайти саму себе Події у світі · lesya · 31.08.2012 07:46

  Курйозний випадок стався нещодавно в Ісландії: зниклу іноземку знайшли через кілька годин серед учасників пошуково-рятувальної операції.


 • Вчені встановили причину людського самозаймання

  Вчені встановили причину людського самозаймання Наука · lesya · 31.08.2012 02:40

  Те, що людина схильна до самозаймання, було відомо вже давно. Однак це твердження викликало сумніви в науковців. І ось недавно фахівці вперше експериментально довели теорію, яка пояснює спонтанне самозаймання людей. Інформація про це міститься в статті біолога і популяризатора науки Брайана Дж. Форда, опублікованій на сторінках наукового видання New Scientist.


 • "Крем невинності" викликав у Індії палкі дебати

  "Крем невинності" викликав у Індії палкі дебати Події у світі · lesya · 31.08.2012 00:20

  Цими днями в Індії надійшов у продаж крем, який, за словами розробників, здатен стискати м'язи піхви, дозволяючи жінці "знову відчувати себе дівою". Компанія, яка випустила крем, стверджує, що метою цього винаходу є підвищення самооцінки жінок, хоча критики наголошують на протилежному.


 • Сонце показало "лик диявола"

  Сонце показало "лик диявола" Наука · lesya · 30.08.2012 22:08

  Ті, хто очікує кінця світу, який, за календарем майя, повинен відбутися наприкінці цього року, можуть потішити себе черговим апокаліптичним знаком – цього разу з боку Сонця. За даними співробітників Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця, цими днями зірка випустила згусток плазми, який нагадує обличчя Мефістофеля.


 • Американець вирішив обчислити ДНК Бога

  Американець вирішив обчислити ДНК Бога Наука · lesya · 30.08.2012 17:40

  Вирішивши примирити науку і віру, художник-концептуаліст Джонатон Кітс (Jonathon Keats) із Сан-Франциско розпочав роботу над екзотичним проектом - він займається обчисленням ДНК Бога.


 • Характер заважає жінкам заробляти гроші

  Характер заважає жінкам заробляти гроші Суспільство · lesya · 30.08.2012 11:48

  Спеціалісти, провівши відповідне дослідження, стверджують, що жінки втрачають силу силенну грошей через свій характер. Такої позиції дотримується Симона Гнессен, автор книги Sheconomics і засновниця компанії Wise Monkey Financial Coaching. Жінка вважає, що навіть успішні представниці слабкої статі не здатні розумно розпоряджатися своїми грошима, тому втрачають їх.


 • Невипрану білизну Елвіса Преслі виставлять на аукціон

  Невипрану білизну Елвіса Преслі виставлять на аукціон Події у світі · lesya · 30.08.2012 08:33

  Наступного місяця у Великобританії відбудеться аукціон, на якому буде представлений доволі незвичайний лот – невипрані труси самого Елвіса Преслі. Повідомляється, що легендарний співак носив їх 35 років тому.


Всього 10394 на 1040 сторінках