Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Платежные системы в интернете

  Платежные системы в интернете Економіка · kseniya_www · 24.09.2012 15:21

  В кредитных платежных системах расчеты проводятся при помощи кредитных карточек, выпущенных различными банками, которые предполагают совершение различных расчетных операций. Проведение расчетов в дебетовых платежных системах осуществляется путем использования электронных чеков и электронных денег, которые заменяют соответственно бумажные чеки и наличные деньги.


 • Транспортні символи різних міст світу

  Транспортні символи різних міст світу Цікаві факти · lesya · 24.09.2012 15:10

  Погодьтеся, що визначні пам'ятки того чи іншого міста - це не лише величні пам'ятники, старовинні будівлі та старі руїни. Пам'яткою може стати все що завгодно, навіть громадський транспорт. Останній іноді стає невід'ємною часточкою певного міста, без якої й саме місто уявити важко. Ось деякі з них.


 • 8 властивостей сперми, про які ви не підозрюєте

  8 властивостей сперми, про які ви не підозрюєте Наука · lesya · 24.09.2012 10:38

  Напевне, всі дорослі сьогодні знають, які функції виконує людська сперма. Та ось нещодавно спеціалісти вирішили назвати вісім властивостей сперми, про які ви навряд чи догадувалися.


 • Вірування і традиції, пов'язані з батіком

  Вірування і традиції, пов'язані з батіком Цікаві факти · lesya · 20.09.2012 20:48

  Останнім часом особливою популярністю користуються витвори мистецтва з батіку. Батік – це особлива техніка розпису тканин, якій характерні надзвичайна різнобічність, багатоплановість, таємничість, магічність, особливий дух і багато-багато іншого.


 • Маловідомі радянські листівки

  Маловідомі радянські листівки Цікаві факти · lesya · 20.09.2012 18:58

  Сьогодні, напевне, не знайдеш людини, яка б не знала, що таке листівки. І справді, листівки зараз можна побачити всюди, однак тепер на них покладена в основному рекламна функція. В давнину ж листівки використовувалися з іншою метою – вони служили для інформування народу і для розповсюдження даних, здебільшого політичних, релігійних, воєнних тощо.


 • Цікаві факти про подушку

  Цікаві факти про подушку Цікаві факти · lesya · 20.09.2012 16:36

  Коли одного разу в Стародавньому Римі за величезні борги продавали майно збіднілого аристократа, імператору Цезарю заманулося купити собі подушку нещасного. На запитання, навіщо йому, імператору, стара подушка, Цезар промовив: "На цій подушці можна спокійно спати, маючи такі борги".


 • У Франції опублікували фото оголеної герцогині Кейт

  У Франції опублікували фото оголеної герцогині Кейт Події у світі · lesya · 18.09.2012 17:46

  Королівська родина Великобританії "засмучена та розчарована" публікацією чергових фотографій, які най цей раз зачіпають честь молодят Вільяма та Кейт. Зображення цими днями опублікував один французький журнал. На фотографіях Кейт засмагає топлес.


 • 5 найгірших способів познайомитися в спортзалі

  5 найгірших способів познайомитися в спортзалі Суспільство · lesya · 18.09.2012 15:28

  Є чоловіки, які відвідують спортзал виключно для того, щоб потренуватися. Але є й інші, які переслідують зовсім іншу мету – познайомитися з красивою дівчиною та зав’язати взаємини. Однак дуже часто останні йдуть ні з чим. У даному контексті експерти вирішили назвати 5 найгірших способів познайомитися з дівчиною у спортзалі і порадили, як уникнути невдач.


 • «Nest Rest» - відпочинок у пташиних гніздах

  «Nest Rest» - відпочинок у пташиних гніздах Екологія · lesya · 18.09.2012 12:21

  Якщо вам подобається екзотичний відпочинок або ви завжди шукаєте нестандартні рішення для повсякденних речей, тоді «Nest Rest» від «Dedon» створено спеціально для вас. Це своєрідне «гніздо для відпочинку» є сучасною альтернативою традиційним альтанкам, садовим гамакам та навіть туристичним наметам. Більше того, воно може стати чудовою окрасою домашнього інтер’єру.


 • Двійника Саддама Хусейна побили за відмову знятися у порнофільмі про колишнього лідера Іраку

  Двійника Саддама Хусейна побили за відмову знятися у порнофільмі про колишнього лідера Іраку Події у світі · lesya · 18.09.2012 10:06

  Цими днями у Єгипті стався доволі дивний та неоднозначний випадок: в Олександрії невідомі схопили чоловіка, зовні дуже схожого на колишнього лідера Іраку Саддама Хусейна, та побили його за відмову знятися в порнофільмі. Як стало відомо, чоловік і справді відмовився зніматися в компрометуючому мертвого диктатора порнофільмі.


Всього 10394 на 1040 сторінках