Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Турецькі поліцейські врятували надувну секс-ляльку

  Турецькі поліцейські врятували надувну секс-ляльку Події у світі · lesya · 26.09.2012 10:57

  Наше життя сповнене курйозів, кумедних випадків та ситуацій. Так вже влаштована людина, що їй властиво, іноді мимоволі, чинити щось таке, що в оточуючих викликає хвилі реготу або ж просто здивування. Часом такі ситуації бувають кумедними тільки на перший погляд, якщо ж копнути глибше, то нічого смішного в них немає. А часом, навпаки, люди, переслідуючи якусь благородну мету, по волі випадку стають посміховиськом в очах інших. До категорії останніх можна зарахувати й турецьких поліцейських водолазів, які витягли з Чорного моря на півночі Туреччини надувну жінку. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на місцеві ЗМІ.


 • Брюссельський оркестр записав рінгтони для мобільний пристроїв

  Брюссельський оркестр записав рінгтони для мобільний пристроїв Музика · lesya · 26.09.2012 08:45

  Цими днями брюссельський філармонічний оркестр записав збірку рінгтонів для мобільних телефонів. До неї потрапили фрагменти творів знаменитих класиків.


 • Подача бесплатных объявлений в Санкт-Петербурге

  Подача бесплатных объявлений в Санкт-Петербурге Нові технології · kseniya_www · 25.09.2012 18:30

  Развитие коммерческой деятельности в малых масштабах зачастую сильно зависит от рекламы, оплатить которую, а также оставаться с прибылью, не всегда возможно. Отчасти это ограничивает деятельность, связанную с продажей бытовой техники, оказанием услуг, сдачей квартирных площадей или комнат. Однако при отсутствии реклам вероятность получения определенной прибыли и вовсе сводится к нулю.


 • Комп'ютер навчать визначати емоційний стан людини за положенням та формою губ

  Комп'ютер навчать визначати емоційний стан людини за положенням та формою губ Нові технології · lesya · 25.09.2012 13:40

  Вчені з Міжнародного університету Маніпал (Manipal International University) в Малайзії на чолі з Картігаяном Матукераппеном (Karthigayan Muthukaruppan) на даний час займаються розробкою програми, яка б навчила комп'ютер визначати емоційний стан людини, інтерпретуючи рухи, форму та положення губ співрозмовника. За словами експертів, така система може стати ще одним кроком на шляху до створення нових способів взаємодії людини з комп'ютерами, що, у свою чергу, дозволить інвалідам чи людям з обмеженими можливостями більш ефективно використовувати спеціалізовані пристрої комп'ютерних комунікацій на зразок мовних аналізаторів та синтезаторів.


 • Вицвілий папірус розповідає про дружину Ісуса

  Вицвілий папірус розповідає про дружину Ісуса Наука · lesya · 25.09.2012 11:41

  Нещодавно на сторінках The New York Times з’явилася цікава стаття, у якій розповідається одна вельми неоднозначна історія. У ній розповідається про обривок папірусу, написаний коптською мовою у IV столітті. Його унікальність полягає в наявності однієї фрази, яку ви не зустрінете ніде в Писанні. Папірус було виявлено раніше, та лише недавно фахівцям з історії раннього християнства з Гарвардської школи теології вдалося встановити автентичність пам’ятки. Фраза говорить: "Ісус сказав їм: "Моя дружина...".


 • Моніка Левінські напише мемуари про походеньки Білла Клінтона

  Моніка Левінські напише мемуари про походеньки Білла Клінтона Події у світі · lesya · 25.09.2012 08:24

  Цими днями стало відомо, що Моніка Левінські, яка свого часу здобула сумнівну славу коханки екс-президента США Білла Клінтона, пише книгу про сексуальні пристрасті скандального політика. За свої мемуари жінка планує отримати 12 мільйонів доларів.

  Так, знаменита коханка Білла Клінтона Моніка Левінські готує до випуску нову книгу. Через багато років після скандалу в Білому домі вона лише тепер висловила готовність розповісти нові сенсаційні подробиці про походеньки колишнього президента США.

  За даними американських ЗМІ, на даний час Моніка проводить зустрічі з представниками найбільших видавництв США в надії укласти договір на написання власних мемуарів. Серед усього іншого Левінські пообіцяла розповісти про пристрасть Білла Клінтона до сексу втрьох та до використання всіляких секс-іграшок.

  Журналістам вдалося дізнатися, що за свої спогади Левінські має намір отримати 12 мільйонів доларів. А її майбутнє творіння вже встигли охрестити як "книгу, в якій буде розказано все".


 • Засоби для чищення на основі продуктів харчування

  Засоби для чищення на основі продуктів харчування Цікаві факти · lesya · 25.09.2012 00:31

  Ні для кого не секрет, що основний асортимент засобів для чищення, який можна побачити на полицях магазинів, переповнений хімікатами. І ці засоби через занадто інтенсивне використання часто можуть становити небезпеку для здоров'я наших рідних.


 • Невідомі ефекти лікарських препаратів шокували учених

  Невідомі ефекти лікарських препаратів шокували учених Медицина · lesya · 24.09.2012 22:22

  Нещодавно американські фахівці вирішили провести дослідження з метою з’ясувати, який вплив чинять на організм людини різноманітні лікарські препарати. Занісши дані про існуючі на сьогоднішній день лікарські препарати в комп'ютер, американські вчені вжахнулися: виявилося, їхній вплив на організм людини є абсолютно непередбачуваним.


 • Американські студенти розробили мотоцикл на сферичних колесах

  Американські студенти розробили мотоцикл на сферичних колесах Авто-мото · lesya · 24.09.2012 20:14

  Цими днями американські студенти представили світові своє творіння – унікальний мотоцикл на сферичних колесах.


 • Запрошення на Facebook призвело до бунту в Голландії

  Запрошення на Facebook призвело до бунту в Голландії Події у світі · lesya · 24.09.2012 18:08

  Курйозний та доволі неприємний випадок стався цими днями у Голландії. Винуватицею інциденту стала 16-річна німкеня. Так, запрошення на вечірку з нагоди дня народження юної дівчини з Нідерландів, яке з’явилося на сторінках соціальної мережі Facebook, стало причиною масових заворушень, влаштованих тисячами гостей, які вирушили в маленьке містечко на півночі країни.


Всього 10394 на 1040 сторінках