Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Вчені вирахували ідеальну формулу догляду за волоссям

  Вчені вирахували ідеальну формулу догляду за волоссям Краса і здоров'я · lesya · 03.10.2012 10:05

  Нещодавно британські вчені вирахували ідеальну формулу для догляду за волоссям. Якщо чітко та систематично дотримуватися їхніх рекомендацій і порад, волосся буде здоровим, міцним та сяятиме природнім блиском. Вплив негативних зовнішніх чинників, який згубно позначається на волоссі, можна знизити або й зовсім усунути за допомогою спеціальних засобів.


 • FamilySpace - удобство и функциональность в одном сайте.

  FamilySpace - удобство и функциональность в одном сайте. Цікаві факти · kseniya_www · 02.10.2012 17:36

  Каждый из нас в интернете в первую ищет такой сайт, который не будет заставлять бороться с техническими недоработками, и в то же время будет радовать обилием функций, которые столь важны для пользователей. Именно таким ресурсом является FamilySpace - гибрид традиционной социальной сети и портала, предлагающего большое количество полезной и интересной информации и таких возможностей, о которых сторонние сайты могут только мечтать. В числе таких возможностей и поиск человека, и просмотр архивов и вебинаров и составление родословной. Остановимся на некоторых наиболее интересных функциях FamilySpace более подробно.


 • Что такое Arheobus

  Что такое Arheobus Цікаві факти · kseniya_www · 02.10.2012 17:30

  Существует возможность не только осуществить такой план, но и сделать это весьма экономно. Речь идет об использовании специальных туристических маршрутов, по которым регулярно курсирует автомобильный и водный транспорт, предназначенный именно для выполнения функций автоматического гида. Рассмотрим один из примеров тщательнее, чтобы понимать, какие могут быть обеспечены условия при выборе такого способа осмотра достопримечательностей.


 • Срочно нужна курсовая работа на заказ? Без проблем!

  Срочно нужна курсовая работа на заказ? Без проблем! Освіта · kseniya_www · 01.10.2012 23:06

  От сессии до сессии... Ничто так не омрачает безоблачную жизнь студента, как приближение первых экзаменов. Сдача долгов и непрерывная подготовка к зачетам отнимают колоссальное количество времени: доходит до того, что на отдых не остается и нескольких лишних минут. Как сохранить свои силы и не превратить сессию в нервный срыв? Закажите курсовую работу онлайн и благополучно забудьте о ней до следующей сдачи.Срочные курсовые работы от HomeWork - это надежный способ решить проблему загруженности во время сессии быстро и просто.


 • Как выбрать красивую фоторамку?

  Как выбрать красивую фоторамку? Цікаві факти · kseniya_www · 01.10.2012 15:12

  У каждого из нас есть множество фотографий, которые хотелось бы видеть постоянно. Для этого необходимо купить фоторамку, в которую будет вставлена любимая фотография. Все кажется очень просто: купили фоторамку, установили в нее фото и наслаждаемся им. Но на самом деле еще очень важно правильно выбрать фоторамку, чтобы она не только держала фото, но и гармонично сочеталась с ним, дополняя окружающую обстановку.


 • Містичні історії життя і смерті Наполеона

  Містичні історії життя і смерті Наполеона Цікаві факти · lesya · 30.09.2012 22:08

  Зі знаменитим завойовником Наполеоном Бонапартом пов'язані численні легенди та чутки, які сьогодні можуть видатися неймовірними. Тепер дуже часто важко відрізнити легенду від достовірного факту, однак декілька містичних історій, які дійшли до наших днів, змушують замислитися…


 • Victoria's Secret звинуватили в расизмі за "Маленьку сексуальну гейшу"

  Victoria's Secret звинуватили в расизмі за "Маленьку сексуальну гейшу" Життя · lesya · 30.09.2012 19:42

  Цими днями модний дім Victoria's Secret опинився в центрі скандалу. Йому довелося припинити продажі однієї моделі з нової колекції. Громадськості не сподобалася модель «На схід», яку звинуватили в расизмі.


 • В Мережі запрацював "Google для порнографії"

  В Мережі запрацював "Google для порнографії" Розваги · lesya · 30.09.2012 17:18

  Нещодавно компанія ICM Registry, яка є власником домену верхнього рівня. Xxx, запустила свій власний порнопошуковик з метою збільшити трафік сайтів для дорослих в цій доменній зоні та "подарувати любителям порнографії приємний пошуковий інструмент".


 • У Чечні заборонили YouTube

  У Чечні заборонили YouTube Події у світі · lesya · 28.09.2012 23:41

  Антиісламський фільм «Невинність мусульман», який сколихнув громадськість усього світу та призвів до низки заворушень в ісламських країнах, не залишився непоміченим і в Росії, де значна частина населення сповідує іслам. При цьому в Чеченській Республіці вирішили не чекати рішення Тверського суду Москви щодо скандального фільму, а відразу закрили до нього доступ.


 • Сварливі стюардеси зірвали рейс до Чикаго

  Сварливі стюардеси зірвали рейс до Чикаго Події у світі · lesya · 28.09.2012 21:28

  Цими днями у США літак однієї компанії змушений був повернутися в аеропорт через сварливих стюардес. Так, в штаті Північна Кароліна авіалайнер "Боїнг-737" повернувся в аеропорт одразу ж після вильоту через те, що на борту розпочали сварку дві бортпровідниць, повідомляє Raleigh News Observer.


Всього 10394 на 1040 сторінках