Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Борошняні черв'яки та індійські вогнівки врятують світ від пластикового забрудення

  Борошняні черв'яки та індійські вогнівки врятують світ від пластикового забрудення Екологія · Марина Левицкая · 13.11.2015 12:38

  Китайські і американські вчені зробили сенсаційне відкриття, яке може врятувати світ від «пластикового» забруднення. Вони виявили, що звичайні борошняні черв'яки полюбляють їсти пінопласт, поліетилен та пластик, частково їх перетравлюючи. Ці черв'яки, які подають в ресторанах Китаю, як одну із традиційних страв, можуть стати основним засобом боротьби із забрудненням пластиковими відходами на планеті.


 • Англійка харчується губками для миття посуду, поливаючи їх розчином з ароматом яблука

  Англійка харчується губками для миття посуду, поливаючи їх розчином з ароматом яблука Авто-мото · Марина Левицкая · 09.11.2015 14:20

  Жителька Великої Британії Емма Томпсон харчується губками для миття посуду. При цьому вона поливає їх засобом для миття посуду з ароматом яблука. Ця залежність почала переслідувати Емму ще в 3-х річному віці. Тоді батьки думали, що це лише дитячі ігри, але виявилося, що все набагато складніше. Дівчина була змушена звернутися за допомогою до лікарів.


 • Оприлюднено рейтинговий список найрезонансніших пограбувань у світі

  Оприлюднено рейтинговий список найрезонансніших пограбувань у світі Кримінал · Марина Левицкая · 09.11.2015 13:23

  Найбільше пограбування в 2015 році сталося у Лондоні. Злочинці вкрали рідкісні діаманти на суму 370 мільйонів євро. Їм вдалося відкрити більше трьохсот сейфів, де знаходилися ювелірні прикраси з діамантів, які належали найбагатшим ювелірам Великобританії. Це пограбування вважається одним із найрезонанснішим у світі.


 • Розпочався унікальний експеримент, який допоможе зберегти вічну молодість і красу

  Розпочався унікальний експеримент, який допоможе зберегти вічну молодість і красу Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:54

  Нещодавно розпочався вражаючий експеримент. Перша жінка на планеті змінила свої гени, щоб зберегти вічну молодість. Як стало відомо, цей унікальний експеримент розпочався менш як місяць тому. Американка Елізабет Перріш погодилась на те, щоб вчені випробували на ній нову технологію по зміні геному для того, щоб назавжди залишитися молодою і красивою.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус Наука · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.


 • В Японії є святиня, яка лікує геморой

  В Японії є святиня, яка лікує геморой Культура · Марина Левицкая · 07.11.2015 16:47

  Більшість людей ходить в храм тільки на великі свята або тоді, коли хочуть попросити допомоги. Але далеко не всі знають, кому і про що молитися. У кожній країні свої традиції, яких дотримуються протягом багатьох століть.


 • В Англії випустили автомобіль для підлітків до 16 років

  В Англії випустили автомобіль для підлітків до 16 років Авто-мото · Марина Левицкая · 07.11.2015 11:45

  В Англії розпочався випуск автомобіля з підвищеним рівнем безпеки Aixam Coupe S. Він розрахований на підлітків до 16 років і здатен замінити популярні для хлопців мопеди, які часто стають причиною смертей і травм. Головне завдання конструкторів – задовольнити пристрасть юних любителів автомобілів і зберегти їх життя та здоров'я. Адже ні для кого не секрет, що підлітки, яким офіційно не дозволяється керувати автомобілем, ганяють на мопедах на шаленій швидкості. Офіційна статистика дорожньо-транспортних пригод говорить про численні інциденти, пов'язані з керуванням цим транспортним засобом.


 • До 2018 року всі електропоїзди в Голландії будуть працювати за рахунок енергії вітру

  До 2018 року всі електропоїзди в Голландії будуть працювати за рахунок енергії вітру Нові технології · Марина Левицкая · 07.11.2015 10:05

  Влада Нідерландів планує повністю переключити електропоїзди на вітрові генератори до 2018 року. Таким чином голландський уряд скоротить обсяги викидів вуглекислого газу в атмосферу. Сьогодні на вітровій енергії працює близько 50% всіх поїздів у Голландії. Планується, що в наступному році ця цифра збільшиться до 17%, в 2017 році – до 95%. Уже в 2018 році всі електропоїзди країни з загальним пасажиропотоком 1, 2 млн. пасажирів в день, будуть працювати за рахунок енергії вітру. При цьому половина необхідної енергії буде надходити з власних джерел, а решту будуть забезпечувати вітрові електростанції, розташовані в Бельгії та сусідніх Скандинавських країнах.


 • Світлошкірі американці стрімко вимирають

  Світлошкірі американці стрімко вимирають Наука · Марина Левицкая · 05.11.2015 13:13

  Останні дослідження американських вчених шокували суспільство. Смертність серед світлошкірих мешканців Сполучених Штатів Америки різко зросла. Така невтішна тенденція може спричинити те, що білого населення стане набагато менше, ніж темношкірого.


 • Вендінг - справжня революція в бізнесі

  Вендінг - справжня революція в бізнесі Нові технології · Марина Левицкая · 05.11.2015 12:25

  Більшість із нас користується автоматами, які продають гарячі напої, газовану воду чи бутерброди. Але не всі знають про останній винахід в цьому напрямку, а саме, вендінг. Ця ідея стала справжньою революцією у світовому бізнесі. Успішні бізнесмени вигадують різноманітні способи задоволення потреб суспільства, отримуючи при цьому прибутки. Безліч нових ідей для свого бізнесу можна знайти, беручи участь в цікавих бізнес-тренінгах vertexglobal.ru. Одна з таких ідей – це сучасні вендінгові апарати. Їх поява може призвести до значних змін на багатьох ринках.


Всього 10394 на 1040 сторінках