Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Засоби для чищення на основі продуктів харчування

  Засоби для чищення на основі продуктів харчування Цікаві факти · lesya · 25.09.2012 00:31

  Ні для кого не секрет, що основний асортимент засобів для чищення, який можна побачити на полицях магазинів, переповнений хімікатами. І ці засоби через занадто інтенсивне використання часто можуть становити небезпеку для здоров'я наших рідних.


 • Невідомі ефекти лікарських препаратів шокували учених

  Невідомі ефекти лікарських препаратів шокували учених Медицина · lesya · 24.09.2012 22:22

  Нещодавно американські фахівці вирішили провести дослідження з метою з’ясувати, який вплив чинять на організм людини різноманітні лікарські препарати. Занісши дані про існуючі на сьогоднішній день лікарські препарати в комп'ютер, американські вчені вжахнулися: виявилося, їхній вплив на організм людини є абсолютно непередбачуваним.


 • Американські студенти розробили мотоцикл на сферичних колесах

  Американські студенти розробили мотоцикл на сферичних колесах Авто-мото · lesya · 24.09.2012 20:14

  Цими днями американські студенти представили світові своє творіння – унікальний мотоцикл на сферичних колесах.


 • Запрошення на Facebook призвело до бунту в Голландії

  Запрошення на Facebook призвело до бунту в Голландії Події у світі · lesya · 24.09.2012 18:08

  Курйозний та доволі неприємний випадок стався цими днями у Голландії. Винуватицею інциденту стала 16-річна німкеня. Так, запрошення на вечірку з нагоди дня народження юної дівчини з Нідерландів, яке з’явилося на сторінках соціальної мережі Facebook, стало причиною масових заворушень, влаштованих тисячами гостей, які вирушили в маленьке містечко на півночі країни.


 • Платежные системы в интернете

  Платежные системы в интернете Економіка · kseniya_www · 24.09.2012 15:21

  В кредитных платежных системах расчеты проводятся при помощи кредитных карточек, выпущенных различными банками, которые предполагают совершение различных расчетных операций. Проведение расчетов в дебетовых платежных системах осуществляется путем использования электронных чеков и электронных денег, которые заменяют соответственно бумажные чеки и наличные деньги.


 • Транспортні символи різних міст світу

  Транспортні символи різних міст світу Цікаві факти · lesya · 24.09.2012 15:10

  Погодьтеся, що визначні пам'ятки того чи іншого міста - це не лише величні пам'ятники, старовинні будівлі та старі руїни. Пам'яткою може стати все що завгодно, навіть громадський транспорт. Останній іноді стає невід'ємною часточкою певного міста, без якої й саме місто уявити важко. Ось деякі з них.


 • 8 властивостей сперми, про які ви не підозрюєте

  8 властивостей сперми, про які ви не підозрюєте Наука · lesya · 24.09.2012 10:38

  Напевне, всі дорослі сьогодні знають, які функції виконує людська сперма. Та ось нещодавно спеціалісти вирішили назвати вісім властивостей сперми, про які ви навряд чи догадувалися.


 • Вірування і традиції, пов'язані з батіком

  Вірування і традиції, пов'язані з батіком Цікаві факти · lesya · 20.09.2012 20:48

  Останнім часом особливою популярністю користуються витвори мистецтва з батіку. Батік – це особлива техніка розпису тканин, якій характерні надзвичайна різнобічність, багатоплановість, таємничість, магічність, особливий дух і багато-багато іншого.


 • Маловідомі радянські листівки

  Маловідомі радянські листівки Цікаві факти · lesya · 20.09.2012 18:58

  Сьогодні, напевне, не знайдеш людини, яка б не знала, що таке листівки. І справді, листівки зараз можна побачити всюди, однак тепер на них покладена в основному рекламна функція. В давнину ж листівки використовувалися з іншою метою – вони служили для інформування народу і для розповсюдження даних, здебільшого політичних, релігійних, воєнних тощо.


 • Цікаві факти про подушку

  Цікаві факти про подушку Цікаві факти · lesya · 20.09.2012 16:36

  Коли одного разу в Стародавньому Римі за величезні борги продавали майно збіднілого аристократа, імператору Цезарю заманулося купити собі подушку нещасного. На запитання, навіщо йому, імператору, стара подушка, Цезар промовив: "На цій подушці можна спокійно спати, маючи такі борги".


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках