Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Тернопільський таксист змусив пасажира бігати голим

  Тернопільський таксист змусив пасажира бігати голим Події у світі · lesya · 04.10.2012 15:06

  Цими днями у Тернополі працівники правоохоронних органів затримали таксиста, що змусив пасажира, якому не вистачило грошей для оплати проїзду, бігати голим в людному місці.


 • Занепад чоловіків - міф?

  Занепад чоловіків - міф? Суспільство · lesya · 04.10.2012 12:55

  Якщо глянути на заголовки і підзаголовки книг, які виходять останнім часом, можна виявити, що жінки стали «Багатою статтю» («The Richer Sex»), що «Сходження жінок перетворило чоловіків у хлопчиків» («The Rise of Women Has Turned Men Into Boys») і що, можливо, ми навіть є свідками «Кінця чоловіків» («The End of Men»). Деякі автор цих книг по-справжньому переконані, що вже дуже скоро годувальниками в більшості сімей стануть жінки, в середньому класі дружини будуть командувати чоловіками, а деморалізовані холостяки шукатимуть притулку у вічному отроцтві.


 • Експерти підрахували, скільки мирних жителів загине від удару по ядерних об'єктах Ірану

  Експерти підрахували, скільки мирних жителів загине від удару по ядерних об'єктах Ірану Події у світі · lesya · 04.10.2012 10:49

  У контексті загострення взаємин між Ізраїлем та Іраном експерти вирішили помислити над тим, якої шкоди людству завдасть примусове знищення ядерних об’єктів Ірану. З’ясувалося, що від удару по ядерних точках в Ірані загине дуже багато цивільних осіб. Цими днями експерти вирішили оприлюднити результати своїх розрахунків, представивши приблизну оцінку наслідків ракетного удару по ядерних об'єктах Ірану.


 • Американську чиновницю обурило святкування Міжнародного дня піратських розмов

  Американську чиновницю обурило святкування Міжнародного дня піратських розмов Розваги · lesya · 03.10.2012 18:04

  Колишню американську чиновницю обурило святкування Міжнародного дня піратських розмов (International Talk Like a Pirate Day), організованого в місті Лейк-Уорт, штат Флорида. Джо-Енн Голден, колишній спеціальний уповноважений міста Лейк-Уорт, переконана, що таке свято є дуже недоречним, оскільки пірати були й залишаються жорстокими злочинцями, які вбивали та вбивають людей. Про це повідомляє Palm Beach Post.


 • Фахівці розповіли, як відповідати на питання-пастки на співбесідах

  Фахівці розповіли, як відповідати на питання-пастки на співбесідах Суспільство · lesya · 03.10.2012 14:42

  Нещодавно фахівці вирішили допомогти всім тим, хто перебуває в активному пошуку роботи. Вони розповіли, як правильно відповідати на питання-пастки на співбесідах. Справа в тому, що абсурдні запитання і не передбачають точних відповідей.


 • Найдовшу промову світу виголосив півстоліття тому Фідель Кастро

  Найдовшу промову світу виголосив півстоліття тому Фідель Кастро Події у світі · lesya · 03.10.2012 12:29

  Півстоліття тому, 26 вересня 1960 року, з трибуни 15-й Генасамблеї ООН у Нью-Йорку була виголошена промова, яка вважається найдовшою в історії цієї організації. Протягом чотирьох з половиною годин молодий кубинський прем'єр-міністр Фідель Кастро лаяв на всі лади американських імперіалістів, за що й потрапив до Книги рекордів Гіннесса.


 • Вчені вирахували ідеальну формулу догляду за волоссям

  Вчені вирахували ідеальну формулу догляду за волоссям Краса і здоров'я · lesya · 03.10.2012 10:05

  Нещодавно британські вчені вирахували ідеальну формулу для догляду за волоссям. Якщо чітко та систематично дотримуватися їхніх рекомендацій і порад, волосся буде здоровим, міцним та сяятиме природнім блиском. Вплив негативних зовнішніх чинників, який згубно позначається на волоссі, можна знизити або й зовсім усунути за допомогою спеціальних засобів.


 • FamilySpace - удобство и функциональность в одном сайте.

  FamilySpace - удобство и функциональность в одном сайте. Цікаві факти · kseniya_www · 02.10.2012 17:36

  Каждый из нас в интернете в первую ищет такой сайт, который не будет заставлять бороться с техническими недоработками, и в то же время будет радовать обилием функций, которые столь важны для пользователей. Именно таким ресурсом является FamilySpace - гибрид традиционной социальной сети и портала, предлагающего большое количество полезной и интересной информации и таких возможностей, о которых сторонние сайты могут только мечтать. В числе таких возможностей и поиск человека, и просмотр архивов и вебинаров и составление родословной. Остановимся на некоторых наиболее интересных функциях FamilySpace более подробно.


 • Что такое Arheobus

  Что такое Arheobus Цікаві факти · kseniya_www · 02.10.2012 17:30

  Существует возможность не только осуществить такой план, но и сделать это весьма экономно. Речь идет об использовании специальных туристических маршрутов, по которым регулярно курсирует автомобильный и водный транспорт, предназначенный именно для выполнения функций автоматического гида. Рассмотрим один из примеров тщательнее, чтобы понимать, какие могут быть обеспечены условия при выборе такого способа осмотра достопримечательностей.


 • Срочно нужна курсовая работа на заказ? Без проблем!

  Срочно нужна курсовая работа на заказ? Без проблем! Освіта · kseniya_www · 01.10.2012 23:06

  От сессии до сессии... Ничто так не омрачает безоблачную жизнь студента, как приближение первых экзаменов. Сдача долгов и непрерывная подготовка к зачетам отнимают колоссальное количество времени: доходит до того, что на отдых не остается и нескольких лишних минут. Как сохранить свои силы и не превратить сессию в нервный срыв? Закажите курсовую работу онлайн и благополучно забудьте о ней до следующей сдачи.Срочные курсовые работы от HomeWork - это надежный способ решить проблему загруженности во время сессии быстро и просто.


Всього 10391 на 1040 сторінках