Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Ниже уровня или показания алкотестера

  Ниже уровня или показания алкотестера Техніка · kseniya_www · 28.09.2012 12:57

  Насколько быстро человек трезвеет нельзя определить совершенно достоверно. Однако существует ряд методов, позволяющих с примерной точностью ответить на этот вопрос.


 • Ультразвуковой отпугиватель кротов – достоинства и применение

  Ультразвуковой отпугиватель кротов – достоинства и применение Техніка · kseniya_www · 28.09.2012 12:53

  Кроты покрывают газоны земляными "буграми", портят овощи, в которые вложено масса средств и сил, разрушают корневую систему растений - словом наносят значительный вред и частному урожаю с участка, и коммерческому хозяйствованию.


 • Шкільні друзі зможуть передбачити ваше майбутнє

  Шкільні друзі зможуть передбачити ваше майбутнє Суспільство · lesya · 26.09.2012 21:25

  Вчені провели дослідження, в результаті якого з’ясували, що те, ким ви станете в майбутньому, добре відомо вашим шкільним друзям. Справа в тому, що друзі дитинства знають нас набагато краще, ніж ми самі, тому ніхто не зможе більш точно передбачити, як складеться наша доля, ніж це зроблять однолітки з початкової школи, переконують канадські вчені.


 • У Чехії руйнуватимуть стереотипи про українців за допомогою казок

  У Чехії руйнуватимуть стереотипи про українців за допомогою казок Суспільство · lesya · 26.09.2012 18:15

  Нещодавно у Чехії вийшла книга, яка, за словами видавців, повинна зламати стереотипи про українців, які протягом тривалого часу вироблялися в головах чехів. Книга вийшла під назвою "Україно, давай, Україно!". Повідомляється, що нову антологію українських оповідань і казок з метою кращого ознайомлення з українською культурою випустило Брненське видавництво "Вітряки" (Větrné mlýny). Збірка об’єднує 55 розповідей, написаних 44 сучасними авторами.


 • В Інтернеті з'явився перший в світі атлас головного мозку

  В Інтернеті з'явився перший в світі атлас головного мозку Наука · lesya · 26.09.2012 16:09

  Чи не найзагадковішим органом людського організму є мозок. Вчені століттями намагаються розгадати таємниці головного мозку, які, з одного боку, ваблять своєю нерозгаданістю, а з іншого відлякують глибиною та незвіданістю. Та як би там не було, вчені знову й знову намагаються поставити крапку у вивченні цього життєво важливого органу, роблячи невеликі кроки на шляху до своєї мети.


 • Комікс про Ромео і Джульєтту визнано найбільшим у світі графічним романом

  Комікс про Ромео і Джульєтту визнано найбільшим у світі графічним романом Події у світі · lesya · 26.09.2012 14:21

  Книга коміксів оповідає про Ромео та Джульєтту. Тільки на відміну від своїх шекспірівських прототипів, герої Стена Лі потрапляють у майбутнє. Розміри видання і справді вражають: 63 на 83 сантиметри по периметру та п'ять сантиметрів завтовшки. Повідомляється, що отриману грошову винагороду було передано у розпорядження Фонду боротьби з раком Джона Уейна.


 • Історики розповіли про реальний прототип Джеймса Бонда

  Історики розповіли про реальний прототип Джеймса Бонда Цікаві факти · lesya · 26.09.2012 13:06

  Нещодавно у Британії вийшла книга з промовистою назвою "Білий кролик Черчілля: Справжня історія реального Джеймса Бонда". У ній, як видно із назви, піде мова про «реальний» прототип героя серії кінофільмів про легендарного Джеймса Бонда.


 • Турецькі поліцейські врятували надувну секс-ляльку

  Турецькі поліцейські врятували надувну секс-ляльку Події у світі · lesya · 26.09.2012 10:57

  Наше життя сповнене курйозів, кумедних випадків та ситуацій. Так вже влаштована людина, що їй властиво, іноді мимоволі, чинити щось таке, що в оточуючих викликає хвилі реготу або ж просто здивування. Часом такі ситуації бувають кумедними тільки на перший погляд, якщо ж копнути глибше, то нічого смішного в них немає. А часом, навпаки, люди, переслідуючи якусь благородну мету, по волі випадку стають посміховиськом в очах інших. До категорії останніх можна зарахувати й турецьких поліцейських водолазів, які витягли з Чорного моря на півночі Туреччини надувну жінку. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на місцеві ЗМІ.


 • Брюссельський оркестр записав рінгтони для мобільний пристроїв

  Брюссельський оркестр записав рінгтони для мобільний пристроїв Музика · lesya · 26.09.2012 08:45

  Цими днями брюссельський філармонічний оркестр записав збірку рінгтонів для мобільних телефонів. До неї потрапили фрагменти творів знаменитих класиків.


 • Подача бесплатных объявлений в Санкт-Петербурге

  Подача бесплатных объявлений в Санкт-Петербурге Нові технології · kseniya_www · 25.09.2012 18:30

  Развитие коммерческой деятельности в малых масштабах зачастую сильно зависит от рекламы, оплатить которую, а также оставаться с прибылью, не всегда возможно. Отчасти это ограничивает деятельность, связанную с продажей бытовой техники, оказанием услуг, сдачей квартирных площадей или комнат. Однако при отсутствии реклам вероятность получения определенной прибыли и вовсе сводится к нулю.


Всього 10362 на 1037 сторінках