Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Дослідники виявили "старшу сестру" Джоконди

  Дослідники виявили "старшу сестру" Джоконди Наука · lesya · 09.10.2012 18:45

  Низка експертів з «Фонду Мони Лізи» намагаються довести світові факт існування другого варіанту прославленої картини легендарного Леонардо да Вінчі. До групи входять Алессандро Веццозі, директор Музею Леонардо, розташованого в італійському містечку Вінчі, а також історик Карло Педретті з Центру вивчення творчості Леонардо да Вінчі імені Арманда Хаммера при Каліфорнійському університеті в Лос-Анджелесі.


 • Арт-хуліганство: найбільш відомі випадки вандалізму

  Арт-хуліганство: найбільш відомі випадки вандалізму Цікаві факти · lesya · 09.10.2012 16:12

  Цими днями у лондонській галереї Tate Modern один російський художник зіпсував картину американського художника російського походження Марка Ротка. Однак світові відомі й інші випадки псування визначних творів мистецтва, скоєні за останні роки.


 • Пещеры Крыма

  Пещеры Крыма Цікаві факти · kseniya_www · 09.10.2012 13:52

  Крым – это популярная курортная местность, которая славится не только пляжным отдыхом, но и архитектурными достопримечательностями. На этой земле есть множество пещер. Которые много лет представляют интерес для иностранных туристов.


 • Експерти склали список знаменитостей, у яких є власні острови

  Експерти склали список знаменитостей, у яких є власні острови Життя · lesya · 09.10.2012 12:30

  Що може бути привабливішим, ніж свій власний острів, таке собі невеличке приватне королівство. Щоправда, переважній більшості людей ніколи й не снилося таке багатство. Інша річ знаменитості – серед них багато власників приватних островів, які є не лише чудовим місцем відпочинку, але й символізують престиж тієї чи іншої зірки. Експерти вирішили скласти список голлівудських знаменитостей, які мають свої власні острови.


 • США розсекретили проект літаючої тарілки 1956 року

  США розсекретили проект літаючої тарілки 1956 року Цікаві факти · lesya · 09.10.2012 08:58

  Цими днями представники відповідних спецслужб США вирішили зняти гриф секретності з архівного проекту, присвяченого розробці літаючої тарілки 1956 року. Розробкою машини займалася канадська компанія Avro Aircraft на замовлення американських військово-повітряних сил. Розробки проводилися під назвою «Проект 1794».


 • У Лондоні російський художник зіпсував безцінне полотно Марка Ротка

  У Лондоні російський художник зіпсував безцінне полотно Марка Ротка Події у світі · lesya · 09.10.2012 01:47

  Цими днями російський художник на ім’я Володимир Уманець зізнався в тому, що це він зіпсував в галереї Tate Modern у Лондоні картину Марка Ротко, який на сьогоднішній день вважається одним з найдорожчих художників світу. Інформація про це з’явилася на сторінках видання The Guardian.


 • Столицю Нової Зеландії перейменують з нагоди прем'єри "Гобіта"

  Столицю Нової Зеландії перейменують з нагоди прем'єри "Гобіта" Кіно · lesya · 08.10.2012 23:30

  Нещодавно стало відомо, що наприкінці листопада цього року в Новій Зеландії планують перейменувати столицю – вона отримає назву The Middle з Middle-Earth. Щоправда, нова назва протримається недовго – всього три тижні, а далі столиці країни повернуть стару назву.


 • Вчені вирахували математичну модель успішного зачаття

  Вчені вирахували математичну модель успішного зачаття Краса і здоров'я · lesya · 08.10.2012 21:12

  Нещодавно вчені провели спеціальне дослідження, в результаті якого їм вдалося вирахувати математичну модель успішного зачаття. Отож тепер вони знають, що в тому випадку, коли жінка у віці після 35 років протягом шести місяців ніяк не може завагітніти, їй слід звернутися за допомогою фахівця з лікування безпліддя. Розроблена фахівцями нова математична модель здатна вирахувати шанси жінки завагітніти природнім шляхом.


 • У Франції збудували дім-примару

  У Франції збудували дім-примару Події у світі · lesya · 08.10.2012 19:02

  Недавно в невеликій французької комуні на північному сході Франції закінчилися дизайнерські роботи з реставрації старовинного будинку. Реставрація проводилася на честь двадцятиріччя центру сучасного мистецтва Delme, розташованого неподалік. Талановитим дизайнерам вдалося перетворити звичайний старий будинок у справжнісінький дім-примару.


 • Лиса голова - запорука успіху

  Лиса голова - запорука успіху Наука · lesya · 08.10.2012 15:24

  Вчені з’ясували, що люди в більшості своїй схильні сприймати лисих чоловіків як більш сильних, більш спортивних у порівнянні зі своїми «волосатими» товаришами. Ще їх вважають кращими та більш успішними керівниками.


Всього 10394 на 1040 сторінках