Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Археологи виявили точне місце вбивства Юлія Цезаря

  Археологи виявили точне місце вбивства Юлія Цезаря Наука · lesya · 16.10.2012 11:51

  Нещодавно іспанським археологам, які займаються розкопками на римській площі Торре-Арджентіна, до біса пощастило: їм вдалося встановити точне місце загибелі знаменитого імператора Юлія Цезаря. Так, за словами спеціалістів, те, на що вони натрапили в ході робіт, і є тим зловісним місцем, де в 44 році до нашої ери був убитий Гай Юлій Цезар.


 • Вчені запропонували перевірити існування Матриці

  Вчені запропонували перевірити існування Матриці Наука · lesya · 16.10.2012 09:40

  Нещодавно група фізиків із США та Німеччини запропонували експериментальним шляхом перевірити твердження, згідно із яким всі ми і видимий нами Всесвіт є в міру достовірною комп'ютерною моделлю.


 • Тонка, прозора і гнучка графенова плівка перетворить будь-яку поверхню в гучномовець

  Тонка, прозора і гнучка графенова плівка перетворить будь-яку поверхню в гучномовець Нові технології · lesya · 16.10.2012 07:34

  Як відомо, при виробництві перших мікрофонів та гучномовців використовували вуглець. І в цих перших звуковідтворювальних пристроях вуглець використовували, як правило, у вигляді дрібних вугільних зерен або ж цільних частин, виготовлених з графіту. Згодом нові технології витіснили вуглець, на зміну якому прийшли електричні котушки, магніти і п'єзоелектричні кристали. Однак сьогодні вчені знову повернулися до вуглецю, щоправда, в дещо іншому вигляді, ніж колись. Тепер вуглець знову використовуватимуть у звуковідтворювальній апаратурі у вигляді пакету з графенових плівок, товщиною всього в декілька атомів, який відтворюватиме звук за рахунок коливань високої температури.


 • 5 фальшивих міст світу

  5 фальшивих міст світу Цікаві факти · lesya · 15.10.2012 23:16

  У світі є багато міст, які повноцінними містами й назвати тяжко. Вони створювалися штучно, але тим не менше мають право так називатися. Пропонуємо 5 фальшивих міст з усього світу.


 • Американський дизайнер виготовляє прикраси зі старих замків-блискавок

  Американський дизайнер виготовляє прикраси зі старих замків-блискавок Цікаві факти · lesya · 15.10.2012 16:03

  Коли ми купуємо нові речі, то практично не звертаємо уваги на блискавки-застібки: головне, щоб річ сиділа добре. Однак з проходженням часу замок несподівано ламається, і ми, як правило, несемо річ в майстерню або ж самі перешиваємо блискавку. А стару викидаємо на смітник. Однак є інше, набагато практичніше рішення цієї проблеми – зі старої блискавки можна створити стильні та неповторні прикраси.


 • Люди, які нас дратують, уповільнюють роботу нашого мозку

  Люди, які нас дратують, уповільнюють роботу нашого мозку Наука · lesya · 15.10.2012 12:55

  Вчені твердять, що роботодавцям слід ще уважніше підходити до підбору персоналу – у колективі повинна панувати дружня атмосфера. Дослідники переконують, що люди, які викликають роздратування інших людей, знижують їхню працездатність та уповільнюють роботу мозку.


 • Про кого співали "Біттлз": явні і приховані герої четвірки

  Про кого співали "Біттлз": явні і приховані герої четвірки Музика · lesya · 15.10.2012 10:45

  Скоріше за все, перші російськомовні слухачі легендарної групи "Бітлз" не надто розумілися на англійській мові, тому в більшості випадків тексти пісень ліверпульської четвірки вони сприймали як частину музичного матеріалу.


 • Робот-художник намалює людські сни

  Робот-художник намалює людські сни Нові технології · lesya · 12.10.2012 17:20

  Нещодавно вчені представили світові нового робота, який читатиме людські сни. Створений фахівцями пристрій зчитуватиме людські сновидіння, спостерігаючи за сплячим, і малюватиме їх. За даними зарубіжних ЗМІ, такий незвичайний атракціон запропонувала своїм постояльцям мережа готелів Ibis, які розташовуються в Берліні, Лондоні та Парижі.


 • 5 таємниць, навіки похованих у могилі

  5 таємниць, навіки похованих у могилі Цікаві факти · lesya · 12.10.2012 15:06

  В тому, що багато секретів залишаються навіки похованими в могилі зі своїми носіями, ніхто не сумнівається. Однак деякі таємниці в силу історичних наслідків або через занадто високу увагу громадськості перетворюються на свого роду загадки. Ось деякі з них.


 • Туристів виганяють з Берліна

  Туристів виганяють з Берліна Події у світі · lesya · 12.10.2012 12:50

  Нещодавно мешканці Берліна розпочали акцію протесту проти величезного потоку іноземних туристів у місті. «Берлін вас не любить», - виголошують плакати, якими місцеві мешканці обклеїли стіни будівель в районі Кройцбург. У відповідь на це представники влади міста намагаються напоумити громадян, переконуючи, що туризм приносить державній скарбниці мільярди євро. І заради цього можна й потерпіти галасливі вечірки приїжджих та гостей міста.


Всього 10394 на 1040 сторінках