Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Качественный сервис предоставления интеллектуальных услуг

  Качественный сервис предоставления интеллектуальных услуг Цікаві факти · kseniya_www · 21.10.2012 19:56

  Реалии современного мира таковы, что образование сегодня это одна из важнейших составляющих успешного и современного человека. А получение научной степени будет способствовать успешному продвижению по карьерной лестнице. Научная степень кандидата или доктора наук откроет вам новые двери в мир науки, бизнеса и политики.


 • В Грузії відкрили фонтан, з якого литиметься чача

  В Грузії відкрили фонтан, з якого литиметься чача Події у світі · lesya · 20.10.2012 20:29

  Минулого тижня у Батумі було відкрито дивовижний фонтан, який повинен привабити туристів та любителів грузинської чачі. На офіційному відкритті фонтану, з якого литиметься грузинська виноградна горілка, були присутні мер міста Джемал Ананідзе та голова уряду Леван Варшаломідзе.


 • Вчені працюють над створеннням системи ідентифікації за ходою людини

  Вчені працюють над створеннням системи ідентифікації за ходою людини Нові технології · lesya · 20.10.2012 16:19

  Вже найближчим часом вчені планують довести до завершення нову систему ідентифікації особи, яка розпізнаватиме людей за їхньою ходою. З’явилася інформація, що на сьогоднішній день дослідники з британської Національної фізичної лабораторії (National Physical Laboratory, NPL) вже розробили систему ідентифікації особи за ходою людини. За словами розробників, ця система може також використовуватися для стеження за людьми, які переміщаються всередині будівель і об'єктів, що знаходяться під контролем та охороною, за допомогою мережі існуючих камер спостереження, що входять до складу всіх сучасних охоронних систем.


 • 8 людей з найбільш екзотичними відхиленнями

  8 людей з найбільш екзотичними відхиленнями Наука · lesya · 20.10.2012 08:16

  У світі чимало людей, які хворіють на різноманітні захворювання. Однак трапляються відхилення, які по-справжньому дивують і вражають. Ось деякі з них.


 • Феліксу Баумгартнеру вдалося здійснити стрибок із стратосфери

  Феліксу Баумгартнеру вдалося здійснити стрибок із стратосфери Цікаві факти · lesya · 19.10.2012 23:30

  Цими днями австрійський парашутист Фелікс Баумгартнер здійснив свій рекордний стрибок. Таким чином він став першим в історії парашутистом, якому вдалося у вільному падінні подолати звуковий бар'єр. Фелікс став рекордсменом з висоти вільного падіння - він стрибнув з висоти 39 кілометрів, благополучно приземлившись в пустелі американського штату Нью-Мексико.


 • 5 мільярдерів, що мали проблеми з законом

  5 мільярдерів, що мали проблеми з законом Кримінал · lesya · 19.10.2012 20:45

  Навіть якщо ви володар мільйонів доларів, це ще не означає, що ви не можете мати проблем з законом. Спеціалісти видання Forbes вирішили нагадати кілька випадків, які сталися в останні роки, коли мільярдери ставали фігурантами різних кримінальних справ. Іноді ці справи закінчувалися досить суворими вироками.


 • Формирование неполноценности по А. Адлеру

  Формирование неполноценности по А. Адлеру Психологія · kseniya_www · 19.10.2012 19:23

  В наше время появилось довольно много разных видов психодинамических теорий личности, а также лечения нарушений эмоциональности. Некоторые из них в меньшей степени, чем психология Фрейда, сфокусирована на прошлом и бессознательным. Они больше внимания уделяют актуальным проблемам, а также тому, как можно для решения проблем пользоваться силой Эго.


 • Фонарики спровоцировали пожар

  Фонарики спровоцировали пожар Суспільство · kseniya_www · 19.10.2012 19:06

  На этой неделе в Одессе произошло несколько событий, которые знаменовали запуск воздушных фонариков. В последний раз больше сотни Одесситов собрались недалеко от Воронцовского дворца и массово отправляли светящиеся огоньки далеко в небо.


 • Современное постельное белье

  Современное постельное белье Авто-мото · kseniya_www · 19.10.2012 16:14

  Современное текстильное производство предлагает большое разнообразие постельного белья ИСЗ синтетических и натуральных материалов. В Екатеринбурге вы найдете широкий ассортимент белья: бязь, бамбук, лен жаккард с вышивкой, модал, перкаль, полиэстер, натуральный шелк и сатин.


 • Google випустить планшет за 100 доларів

  Google випустить планшет за 100 доларів Нові технології · lesya · 19.10.2012 08:06

  Компанія Google продовжує дивувати користувачів, створюючи все нові продукти і намагаючись зробити їх доступними кожному.


Всього 10391 на 1040 сторінках