Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • 5 готелів з найстрашнішими примарами

  5 готелів з найстрашнішими примарами Цікаві факти · lesya · 23.10.2012 12:52

  Напередодні популярного в цілому світі Хелоуїна співробітники сервісу Hotels.com з'ясували, в яких готелях світу мешкають найстрашніші примари і духи.

  1. Stanley Hotel, Естес Парк, Колорадо, США. Вже один той факт, що саме в цьому готелі знаменитий Стівен Кінг написав один зі своїх найжахливіших романів, який отримав назву «Сяйво», наводить жах на багатьох постояльців. Однак тут і справді мешкають привиди.

  Так, одного разу економка Елізабет Уїлсон мало не загинула від вибуху газу. Сталося це в 1911 році. Тоді жінці вдалося врятуватися, і прожила вона аж до 1960 року. Однак після її смерті гості готелю стали помічати її привид, який бродить по коридорах. Навіть сьогодні в кімнаті номер 217, яка в «Сяєві» Кінга зіграла далеко не останню роль, періодично ляскають двері, чутні тихі кроки та іноді жалібні крики. Окрім того, в готелі не один раз бачили примари дітей, які граються, сміються та шумлять ночами.


 • ЦРУ підшукало дружину для терориста з метою його ліквідації

  ЦРУ підшукало дружину для терориста з метою його ліквідації Події у світі · lesya · 23.10.2012 10:45

  Цими днями на сторінках популярного видання Corriere della Sera з’явилася цікава стаття, автор якої Гуїдо Олімпіо оповідає про такого собі Мортена Сторма, що, за його ж зізнанням, брав участь в операції з усунення імама Анвара аль-Авлакі, керівника "Аль-Каїди" в Ємені. В статті описані деталі операції, які до цього моменту зберігалися в таємниці. Щоправда, в багатьох експертів опублікована інформація викликала сумніви з приводу зізнань Мортена Сторма.


 • Исследования молочного рынка и потребления молочной и кисломолочной продукции

  Исследования молочного рынка и потребления молочной и кисломолочной продукции Економіка · kseniya_www · 22.10.2012 22:44

  Последние исследования молочного рынка и потребления молочной и кисломолочной продукции показали, что в различных регионах России предпочтение отдается тем или иным молокопродуктам. Кроме того опросы потребителей показали, что многие из них отказываются от приобретения молочной и кисломолочной продукции по той причине, что многочисленные телерепортажи и публикации в СМИ по развенчанию молочных продуктов и того, из чего их изготавливают недобросовестные производители.


 • Отдых в Израиле. Интересные факты

  Отдых в Израиле. Интересные факты Цікаві факти · kseniya_www · 22.10.2012 15:02

  При упоминании об Израиле, в человека сразу появляются ассоциации с паломничеством и туризмом по святым местам. Конечно, бесполезно спорить с тем, что основная масса туристов, особенно в период больших религиозных праздников отправляются именно для участия в паломнических турах, но это вовсе не значит, что это единственное интересное занятие в стране.


 • Качественный сервис предоставления интеллектуальных услуг

  Качественный сервис предоставления интеллектуальных услуг Цікаві факти · kseniya_www · 21.10.2012 19:56

  Реалии современного мира таковы, что образование сегодня это одна из важнейших составляющих успешного и современного человека. А получение научной степени будет способствовать успешному продвижению по карьерной лестнице. Научная степень кандидата или доктора наук откроет вам новые двери в мир науки, бизнеса и политики.


 • В Грузії відкрили фонтан, з якого литиметься чача

  В Грузії відкрили фонтан, з якого литиметься чача Події у світі · lesya · 20.10.2012 20:29

  Минулого тижня у Батумі було відкрито дивовижний фонтан, який повинен привабити туристів та любителів грузинської чачі. На офіційному відкритті фонтану, з якого литиметься грузинська виноградна горілка, були присутні мер міста Джемал Ананідзе та голова уряду Леван Варшаломідзе.


 • Вчені працюють над створеннням системи ідентифікації за ходою людини

  Вчені працюють над створеннням системи ідентифікації за ходою людини Нові технології · lesya · 20.10.2012 16:19

  Вже найближчим часом вчені планують довести до завершення нову систему ідентифікації особи, яка розпізнаватиме людей за їхньою ходою. З’явилася інформація, що на сьогоднішній день дослідники з британської Національної фізичної лабораторії (National Physical Laboratory, NPL) вже розробили систему ідентифікації особи за ходою людини. За словами розробників, ця система може також використовуватися для стеження за людьми, які переміщаються всередині будівель і об'єктів, що знаходяться під контролем та охороною, за допомогою мережі існуючих камер спостереження, що входять до складу всіх сучасних охоронних систем.


 • 8 людей з найбільш екзотичними відхиленнями

  8 людей з найбільш екзотичними відхиленнями Наука · lesya · 20.10.2012 08:16

  У світі чимало людей, які хворіють на різноманітні захворювання. Однак трапляються відхилення, які по-справжньому дивують і вражають. Ось деякі з них.


 • Феліксу Баумгартнеру вдалося здійснити стрибок із стратосфери

  Феліксу Баумгартнеру вдалося здійснити стрибок із стратосфери Цікаві факти · lesya · 19.10.2012 23:30

  Цими днями австрійський парашутист Фелікс Баумгартнер здійснив свій рекордний стрибок. Таким чином він став першим в історії парашутистом, якому вдалося у вільному падінні подолати звуковий бар'єр. Фелікс став рекордсменом з висоти вільного падіння - він стрибнув з висоти 39 кілометрів, благополучно приземлившись в пустелі американського штату Нью-Мексико.


 • 5 мільярдерів, що мали проблеми з законом

  5 мільярдерів, що мали проблеми з законом Кримінал · lesya · 19.10.2012 20:45

  Навіть якщо ви володар мільйонів доларів, це ще не означає, що ви не можете мати проблем з законом. Спеціалісти видання Forbes вирішили нагадати кілька випадків, які сталися в останні роки, коли мільярдери ставали фігурантами різних кримінальних справ. Іноді ці справи закінчувалися досить суворими вироками.


Всього 10394 на 1040 сторінках