Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Закордонний паспорт. Оформлення в Україні.

  Закордонний паспорт. Оформлення в Україні. Суспільство · kseniya_www · 01.11.2012 21:44

  Закордонний паспорт можна замовити і через інтернет. Цю послугу надає Міжрегіональний центр видачі паспортних документів при МВС. Необхідно зайти на сайт та зареєструватися. Обов’язково вказати власну електронну адресу та підтвердити її паролем та логіном.


 • Сучасні механізми для вимірювання часу.

  Сучасні механізми для вимірювання часу. Цікаві факти · kseniya_www · 01.11.2012 21:42

  В наш час годинники – це, скоріше, дань стилю, моді, певному статусу, аніж просто механізми для вимірювання часу. Тому, правильно підібрати годинник дуже важко. Насамперед, потрібно визначитися, чи це буде щоденна річ, чи прикраса, чи підтвердження приналежності до певного класу в суспільстві тощо.


 • Гостиницы Одессы - международные стандарты обслуживания в курортном месте

  Гостиницы Одессы - международные стандарты обслуживания в курортном месте Розваги · kseniya_www · 31.10.2012 21:50

  По-домашнему тихо и спокойно, а также уютно и комфортно в отелях города Одессы. Дети клиентов здесь смогут покупаться в бассейне или поиграть во дворе, а также подышать морским воздухом и при этом быть на виду у своих родителей.


 • Президента Франції викрили у "любові на шістьох"

  Президента Франції викрили у "любові на шістьох" Події у світі · lesya · 31.10.2012 18:25

  Супутниця президента Франції Валері Трірвейлер знову опинилася в центрі уваги. На цей раз з'ясувалося, що вона одночасно крутила роман з нинішнім президентом-соціалістом і екс-міністром правого спрямування Патріком Деведжяном. Окрім того, чоловіки догадувалися про існування одне одного, однак їх такий стан речей влаштовував. Більше того, кожен з них на той момент мав ще по одній коханці.


 • Эффективность семейной диеты

  Эффективность семейной диеты Краса і здоров'я · kseniya_www · 30.10.2012 19:19

  Очень часто случаются ситуации, когда в семье избыточным весом страдают и муж, и жена. Происходит это от взаимных пристрастий к калорийной еде, от неправильного подхода кушанью вообще.


 • Как сделать красивый маникюр

  Как сделать красивый маникюр Цікаві факти · kseniya_www · 30.10.2012 19:17

  Красивые ногти - это фактически визитная карточка каждой женщины.


 • Дружини американських ветеранів воєн в Афганістані та Іраку оголилися заради своїх коханих

  Дружини американських ветеранів воєн в Афганістані та Іраку оголилися заради своїх коханих Події у світі · lesya · 24.10.2012 20:12

  Дружини та подруги ветеранів Іраку та Афганістану роздяглися, щоб допомогти чоловікам подолати посттравматичний синдром. Деякі жінки свої клятви чоловікам залишали на шкірі у вигляді татуювань, пише The New York Daily News. Їхні фотографії можна побачити на "Battling Bare" у Facebook. В акції взяли участь не лише дружини воєнних, але й їхні діти. Щоправда, для неповнолітніх діє обмеження: вони можуть оголювати тільки руки та ноги.


 • Кінець світу трииватиме два тижні

  Кінець світу трииватиме два тижні Цікаві факти · lesya · 24.10.2012 18:02

  Не цілих два місяці залишилося до 21 грудня – страхітливої дати, яка навіює жах на багатьох. Саме в цей день, за пророцтвом індіанців майя, повинен настати кінець світу. Астрологи і провісники всерйоз обговорюють, яким буде апокаліпсис, тоді як вчені закликають не вірити в сумні прогнози.


 • Найти человека в наши дни: насколько это сложно?

  Найти человека в наши дни: насколько это сложно? Суспільство · kseniya_www · 24.10.2012 14:18

  В целом, доступ к конфиденциальной информации огромного количества людей остается сегодня простым и практически открытым. Дело в том, что они сами пишут о себе в социальных сетях, распространяют такие данные с теми или иными целями, и этой информацией можно пользоваться при поисках. Это вполне законная практика по одной простой причине – доступ к данным человек установил сам. И если удалось найти старого друга в таких сетях, введя его фамилию и имя, например, то поиск произведен легальным и, кстати, самым малозатратным способом.


 • Жінки готові витрачати по 106 хвилин щодня на інтим з коханими і лише півгодини на роботу

  Жінки готові витрачати по 106 хвилин щодня на інтим з коханими і лише півгодини на роботу Суспільство · lesya · 24.10.2012 12:53

  Нещодавно група психологів з різних країн провела вельми цікаве дослідження, отримавши не менш цікаві результати. В дослідженні вчених взяло участь близько тисячі представниць прекрасної статі.


Всього 10392 на 1040 сторінках