Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Англійський дизайнер створив світильник у формі сідниць

  Англійський дизайнер створив світильник у формі сідниць Нові технології · Марина Левицкая · 16.11.2015 11:37

  Люстри, світильники і торшери супроводжують нас на протязі всього життя. Ми ставимося до них, як до звичайних речей, які доповнюють та прикрашають інтер'єр нашого дому. Англійський дизайнер підійшов досить творчо до виготовлення світильника, надавши йому форму людських сідниць. Світильник досить легкий. Його вага складає не більше 1 кг. Він має назву Slap It, що перекладається, як «вдар це». Світильник недарма отримав цю назву, адже для того, щоб його ввімкнути необхідно вдарити, вщипнути або стиснути ці сідниці.


 • У Бангладеш народилася дівчинка з двома головами

  У Бангладеш народилася дівчинка з двома головами Медицина · Марина Левицкая · 16.11.2015 10:16

  Тисячі людей приїхали у найбільшу лікарню Бангладеш, щоб побачити новонароджену дівчинку з двома головами. Унікальна дитина народилася пізно ввечері 11 листопада. Мамі був зроблений кесарів розтин. Через проблеми з диханням дівчинку помістили в реанімацію клініки, яка знаходиться недалеко від столиці країни. Місцеві жителі прийшли підтримати сім'ю. Вони вважають це справжнім дивом.


 • Зовнішність людини впливає на її заробітну плату

  Зовнішність людини впливає на її заробітну плату Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 15.11.2015 18:58

  Ні для кого не секрет, що зовнішня привабливість відіграє важливу роль в житті кожної людини. Вважається, що краса впливає на рівень заробітної плати жінок, а чоловіків це зовсім не стосується. Нещодавно провідні науковці з Великобританії провели цікаве дослідження, в результаті якого вони розвіяли деякі стереотипи.


 • Ozone - двоколісний автомобіль з майбутнього

  Ozone - двоколісний автомобіль з майбутнього Авто-мото · Марина Левицкая · 15.11.2015 18:08

  Якщо вірити Дарвіну та його теорії, то колись людина ходила на чотирьох, а уже потім двох ногах. В світі автомобілів спостерігається зворотна ситуація. І сьогодні в фільмах можна побачити автомобілі майбутнього на трьох колесах. Але на цьому «еволюція» автомобілів не закінчується.


 • Як 3d принтер змінив світ

  Як 3d принтер змінив світ Нові технології · Марина Левицкая · 15.11.2015 15:54

  Як відомо, Менделєєву його періодична система наснилася. Чаку Халлу сьогодні 75 років. Винахід, який зробив його популярним, також привидівся йому в сні. І хоча він не винайшов еліксир молодості, та його винахід зробив справжню революцію в медицині. Адже на ньому вже найближчим часом будуть печатать зуби, кістки і внутрішні органи.


 • Новий метод будівництва доріг - полімерна стабілізація ґрунту

  Новий метод будівництва доріг - полімерна стабілізація ґрунту Нові технології · Марина Левицкая · 15.11.2015 14:37

  В світі вже давно застосовується нова технологія будівництва доріг. Полімерна стабілізація ґрунту вперше була використана в Сполучених Штатах Америки.


 • Дворічна дівчинка назвала столиці 194 країн світу

  Дворічна дівчинка назвала столиці 194 країн світу Освіта · Марина Левицкая · 15.11.2015 12:59

  Нещодавно дворічна дівчинка із невеличкого містечка Дубровиця Рівненської області потрапила в Книгу рекордів України. Аріна Шугалевич назвала 194 столиці країн світу на конкурсі, що проводив Національний центр Рекордів.


 • Сонячна піч може замінити газову чи електричну плиту

  Сонячна піч може замінити газову чи електричну плиту Нові технології · kseniya_www · 14.11.2015 17:32

  В той час, коли ціни на газ і електроенергію б'ють всі можливі рекорди, винахідники придумують нові альтернативи традиційним газовим та електричним плитам. Нещодавно компанією GoSun була представлена сонячна піч. Цей винахід дуже компактний, адже його можна носити в рюкзаці за спиною. Він працює за рахунок сонячної енергії, тому ним можна користуватися надворі.


 • Борошняні черв'яки та індійські вогнівки врятують світ від пластикового забрудення

  Борошняні черв'яки та індійські вогнівки врятують світ від пластикового забрудення Екологія · Марина Левицкая · 13.11.2015 12:38

  Китайські і американські вчені зробили сенсаційне відкриття, яке може врятувати світ від «пластикового» забруднення. Вони виявили, що звичайні борошняні черв'яки полюбляють їсти пінопласт, поліетилен та пластик, частково їх перетравлюючи. Ці черв'яки, які подають в ресторанах Китаю, як одну із традиційних страв, можуть стати основним засобом боротьби із забрудненням пластиковими відходами на планеті.


 • Англійка харчується губками для миття посуду, поливаючи їх розчином з ароматом яблука

  Англійка харчується губками для миття посуду, поливаючи їх розчином з ароматом яблука Авто-мото · Марина Левицкая · 09.11.2015 14:20

  Жителька Великої Британії Емма Томпсон харчується губками для миття посуду. При цьому вона поливає їх засобом для миття посуду з ароматом яблука. Ця залежність почала переслідувати Емму ще в 3-х річному віці. Тоді батьки думали, що це лише дитячі ігри, але виявилося, що все набагато складніше. Дівчина була змушена звернутися за допомогою до лікарів.


Всього 10392 на 1040 сторінках