Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • У Болгарії виявлено найстаріше місто Європи

  У Болгарії виявлено найстаріше місто Європи Цікаві факти · lesya · 05.11.2012 09:59

  Цими днями болгарські вчені заявили, що їм вдалося виявити найстаріше місто Європи. Так, під час проведення розкопок на північному сході країни вони знайшли руїни міста, яке існувало в період з 4700 по 4200 роки до нашої ери. Іншими словами, виявлене болгарськими археологами місто є приблизно на 1500 років старшим давньогрецької цивілізації.


 • Британська сім'я оселилася на кладовищі

  Британська сім'я оселилася на кладовищі Цікаві факти · lesya · 04.11.2012 22:12

  Відомо, що британці здавна славляться своїм особливим ставленням до примар. Мешканці Сполученого Королівства просто уявити собі не можуть, щоб у якійсь прадавній будівлі чи старовинному замку та й не мешкали привиди. Проте вчинок однієї британської сім’ї здивував та вразив навіть найсміливіших англійців.


 • 4 правила вдалих знімків

  4 правила вдалих знімків Цікаві факти · lesya · 04.11.2012 16:42

  Розвиток сучасних технологій дозволяє хоча б на мить відчути себе фотографом кожному з нас. Та часто буває так, що люди помиляються, недооцінюючи роботу професіоналів, дивуючись, чому їхні роботи можна назвати справжніми витворами мистецтва, тоді як знімки, зроблені власноруч, через деякий час виглядають дитячими та трохи незграбними експериментами з використанням фотокамери. І справді, для того, щоб стати неперевершеним фотографом, потрібні роки наполегливої праці, творче мислення, величезне бажання та купа грошей. Однак удосконалити свої здібності можливо за допомогою кількох простих порад.


 • Алхімія стає реальністю

  Алхімія стає реальністю Наука · lesya · 04.11.2012 13:44

  Експерименти з благородними металами проводяться вченими часто і вперто. Трохи раніше дослідники впритул наблизилися до здійснення мрій стародавніх алхіміків. За словами спеціалістів, скоро золото виготовлятиметься зі звичних речей, які нас оточують, приміром, з хлоридів, які досить часто зустрічаються в природі. Для того, щоб перетворити хлориди у золото, знадобиться бактерія Cupriavidus metallidurans, переконує викладач мікробіології і молекулярної генетики Казем Кашефі у своїй статті «Алхімія від мікробіології».


 • Жінкам необхідно кидати палити до 30 років

  Жінкам необхідно кидати палити до 30 років Краса і здоров'я · lesya · 03.11.2012 08:28

  Намагаючись дослідити механізм впливу нікотину на людський організм та віднайти нові методи боротьби з тютюновою залежністю, вчені проводять все нові дослідження. І ось нещодавно фахівці провели черговий експеримент, в результаті якого з’ясували, що жінкам, які палять, просто необхідно позбутися цієї згубної звички до тридцяти років. Якщо їм вдасться зробити це, то ризик смерті від захворювань, викликаних курінням, зведеться практично до нуля. Результати проведених досліджень з’явилися цими днями на сторінках британського журналу Lancet.


 • 5 найбільших загадок Марса

  5 найбільших загадок Марса Цікаві факти · lesya · 02.11.2012 23:46

  Стародавні китайські астрономи називали Марс «Вогненною зіркою», і вчені ще й зараз згорають від цікавості, бажаючи дізнатися, що ж насправді коїться на Червоній планеті. Однак достеменно з’ясувати природу цього космічного об’єкту поки що не вдалося нікому, і Марс продовжує вабити мільйони своїми таємницями та загадками.


 • Відбитки пальців розкажуть про стать та характер людини

  Відбитки пальців розкажуть про стать та характер людини Нові технології · lesya · 02.11.2012 21:27

  Провівши спеціальне дослідження, фахівці з’ясували, що аналіз відпечатків пальців допоможе не лише ідентифікувати особу, але й розкаже про стать та навіть характер людини, відбитки пальців якої піддаються аналізу. Дослідження проводилося нещодавно співробітниками Університету Шеффілд Халлам у Великобританії. Виявляється, людський піт, який і залишає відпечатки, містить набір пептидів, відносний вміст яких залежить від статі людини. Якщо використовувати технологію матрично-активованої лазерної десорбції/іонізації (MALDI), можна виявити певні протеїни та визначати їхній відносний вміст в зразках.


 • Оперу Моцарта прорекламували за домогою презервативів

  Оперу Моцарта прорекламували за домогою презервативів Культура · lesya · 02.11.2012 18:55

  Цими днями англійська Національна опера опинилася в центрі скандалу. Завзяті театрали та цінителі класики підняли шум в Інтернеті, вимагаючи заборонити анонс опери «Дон Жуан». Причиною тому стали афіші із зображенням надірваною упаковки від презервативів і написом: «Дон Жуан. Скоро». Таким скандальним способом другий за значимістю після «Ковент-Гардена» театр Великобританії проанонсував нову постановку опери Моцарта, автором якої є Руфус Норріс.


 • На допомогу анатомії прийшли вбивці та мародери

  На допомогу анатомії прийшли вбивці та мародери Наука · lesya · 02.11.2012 16:42

  Історія та наука часто йдуть в ногу з парадоксом. Анатомія не стала тут винятком, і на шляху досягнення благородної мети не останню роль відіграли вбивці та мародери.


 • Смартфони посилюють сексуальну активність підлітків

  Смартфони посилюють сексуальну активність підлітків Медицина · lesya · 02.11.2012 14:33

  Вчені провели дослідження, результати якого змусять замислитися багатьох батьків. За твердженням фахівців, враховуючи отримані результати, сучасним батькам просто необхідно переглянути необхідність наявності у їхніх чад найсучасніших досягнень комп’ютерних технологій. Спеціалісти з’ясували, що цілодобовий доступ до Мережі сприяє сексуальній активності тінейджерів. Особливо ця тенденція простежується серед тих, у кого є смартфони.


Всього 10394 на 1040 сторінках