Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Рукописи Франца Кафки будуть передані Національній бібліотеці Ізраїлю

  Рукописи Франца Кафки будуть передані Національній бібліотеці Ізраїлю Культура · lesya · 05.11.2012 18:21

  Архіви та рукописи знаменитого австрійського письменника Франца Кафки вже найближчим часом будуть передані ізраїльській Національній бібліотеці. Нагадаємо, що трохи раніше саме ці рукописи опинилися в центрі скандалу, ставши причиною судової тяганини між спадкоємцями і державою. Інформація про те, що цінні архіви відійдуть все-таки у власність музею, пролунала в ефірі британської телерадіокомпанії Бі-бі-сі.


 • Біг Бен здадуть в оренду

  Біг Бен здадуть в оренду Події у світі · lesya · 05.11.2012 17:05

  Нещодавно британська влада вирішила, що утримування найбільш знаменитих символів країни обходиться платникам податків занадто дорого. В результаті було прийнято рішення перевести найвизначніші пам’ятки Британії на самоокупність. Першою учасницею експериментального проекту влади стане найвідоміша вежа Великобританії – знаменитий Біг Бен.


 • Пам'ятки, які виконують бажання

  Пам'ятки, які виконують бажання Цікаві факти · lesya · 05.11.2012 14:55

  У світі є безліч пам’яток, які приваблюють туристів та відвідувачів з різних країн. Кожна з таких пам’яток представляє свою культуру, належить до тієї чи іншої епохи та має свою власну неповторну історію. З кожною пам’яткою пов’язані певні вірування і традиції. Подейкують, що деякі з них навіть здатні виконувати людські бажання.


 • Стоит ли покупать чугунные радиаторы отопления?

  Стоит ли покупать чугунные радиаторы отопления? Авто-мото · kseniya_www · 05.11.2012 12:46

  От наличия качественной системы отопления зависит то, насколько комфортно и приятно будет находиться в квартире в самые морозные дни зимы. Поэтому экономить на ней не стоит, конечно, если вы не хотите весь отопительный сезон ходить дома в шерстяном свитере и двух парах штанов.


 • 10 винаходів, зроблених жінками

  10 винаходів, зроблених жінками Цікаві факти · lesya · 05.11.2012 12:14

  Чоловіки можуть скільки завгодно жартувати з приводу жіночої логіки, хизуючись перебільшеною наявністю своїх розумових переваг, однак їм доведеться визнати, що жінки зовсім не такі дурненькі істоти, якими їх хотіли виставити протягом багатьох століть. Своїми вчинками та творіннями жінки доводять, що їхні мізки влаштовані нічим не гірше, хоча й трохи по-іншому, ніж у чоловіків. Пропонуємо вашій увазі десять винаходів, зроблених свого часу жінками.


 • У Болгарії виявлено найстаріше місто Європи

  У Болгарії виявлено найстаріше місто Європи Цікаві факти · lesya · 05.11.2012 09:59

  Цими днями болгарські вчені заявили, що їм вдалося виявити найстаріше місто Європи. Так, під час проведення розкопок на північному сході країни вони знайшли руїни міста, яке існувало в період з 4700 по 4200 роки до нашої ери. Іншими словами, виявлене болгарськими археологами місто є приблизно на 1500 років старшим давньогрецької цивілізації.


 • Британська сім'я оселилася на кладовищі

  Британська сім'я оселилася на кладовищі Цікаві факти · lesya · 04.11.2012 22:12

  Відомо, що британці здавна славляться своїм особливим ставленням до примар. Мешканці Сполученого Королівства просто уявити собі не можуть, щоб у якійсь прадавній будівлі чи старовинному замку та й не мешкали привиди. Проте вчинок однієї британської сім’ї здивував та вразив навіть найсміливіших англійців.


 • 4 правила вдалих знімків

  4 правила вдалих знімків Цікаві факти · lesya · 04.11.2012 16:42

  Розвиток сучасних технологій дозволяє хоча б на мить відчути себе фотографом кожному з нас. Та часто буває так, що люди помиляються, недооцінюючи роботу професіоналів, дивуючись, чому їхні роботи можна назвати справжніми витворами мистецтва, тоді як знімки, зроблені власноруч, через деякий час виглядають дитячими та трохи незграбними експериментами з використанням фотокамери. І справді, для того, щоб стати неперевершеним фотографом, потрібні роки наполегливої праці, творче мислення, величезне бажання та купа грошей. Однак удосконалити свої здібності можливо за допомогою кількох простих порад.


 • Алхімія стає реальністю

  Алхімія стає реальністю Наука · lesya · 04.11.2012 13:44

  Експерименти з благородними металами проводяться вченими часто і вперто. Трохи раніше дослідники впритул наблизилися до здійснення мрій стародавніх алхіміків. За словами спеціалістів, скоро золото виготовлятиметься зі звичних речей, які нас оточують, приміром, з хлоридів, які досить часто зустрічаються в природі. Для того, щоб перетворити хлориди у золото, знадобиться бактерія Cupriavidus metallidurans, переконує викладач мікробіології і молекулярної генетики Казем Кашефі у своїй статті «Алхімія від мікробіології».


 • Жінкам необхідно кидати палити до 30 років

  Жінкам необхідно кидати палити до 30 років Краса і здоров'я · lesya · 03.11.2012 08:28

  Намагаючись дослідити механізм впливу нікотину на людський організм та віднайти нові методи боротьби з тютюновою залежністю, вчені проводять все нові дослідження. І ось нещодавно фахівці провели черговий експеримент, в результаті якого з’ясували, що жінкам, які палять, просто необхідно позбутися цієї згубної звички до тридцяти років. Якщо їм вдасться зробити це, то ризик смерті від захворювань, викликаних курінням, зведеться практично до нуля. Результати проведених досліджень з’явилися цими днями на сторінках британського журналу Lancet.


Всього 10380 на 1038 сторінках