Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Відбитки пальців розкажуть про стать та характер людини

  Відбитки пальців розкажуть про стать та характер людини Нові технології · lesya · 02.11.2012 21:27

  Провівши спеціальне дослідження, фахівці з’ясували, що аналіз відпечатків пальців допоможе не лише ідентифікувати особу, але й розкаже про стать та навіть характер людини, відбитки пальців якої піддаються аналізу. Дослідження проводилося нещодавно співробітниками Університету Шеффілд Халлам у Великобританії. Виявляється, людський піт, який і залишає відпечатки, містить набір пептидів, відносний вміст яких залежить від статі людини. Якщо використовувати технологію матрично-активованої лазерної десорбції/іонізації (MALDI), можна виявити певні протеїни та визначати їхній відносний вміст в зразках.


 • Оперу Моцарта прорекламували за домогою презервативів

  Оперу Моцарта прорекламували за домогою презервативів Культура · lesya · 02.11.2012 18:55

  Цими днями англійська Національна опера опинилася в центрі скандалу. Завзяті театрали та цінителі класики підняли шум в Інтернеті, вимагаючи заборонити анонс опери «Дон Жуан». Причиною тому стали афіші із зображенням надірваною упаковки від презервативів і написом: «Дон Жуан. Скоро». Таким скандальним способом другий за значимістю після «Ковент-Гардена» театр Великобританії проанонсував нову постановку опери Моцарта, автором якої є Руфус Норріс.


 • На допомогу анатомії прийшли вбивці та мародери

  На допомогу анатомії прийшли вбивці та мародери Наука · lesya · 02.11.2012 16:42

  Історія та наука часто йдуть в ногу з парадоксом. Анатомія не стала тут винятком, і на шляху досягнення благородної мети не останню роль відіграли вбивці та мародери.


 • Смартфони посилюють сексуальну активність підлітків

  Смартфони посилюють сексуальну активність підлітків Медицина · lesya · 02.11.2012 14:33

  Вчені провели дослідження, результати якого змусять замислитися багатьох батьків. За твердженням фахівців, враховуючи отримані результати, сучасним батькам просто необхідно переглянути необхідність наявності у їхніх чад найсучасніших досягнень комп’ютерних технологій. Спеціалісти з’ясували, що цілодобовий доступ до Мережі сприяє сексуальній активності тінейджерів. Особливо ця тенденція простежується серед тих, у кого є смартфони.


 • Вчені знову знайшли Атлантиду

  Вчені знову знайшли Атлантиду Наука · lesya · 02.11.2012 12:08

  Загадка таємничого острова Атлантиди продовжує хвилювати вчених з усього світу. В дискусію вступають представники різних наукових шкіл та течій від античності і до сьогодні.


 • Вчені вивели формулу позбавлення від осінньої хандри

  Вчені вивели формулу позбавлення від осінньої хандри Краса і здоров'я · lesya · 02.11.2012 09:55

  Нещодавно британські вчені провели низку досліджень, в рамках яких намагалися віднайти дієві засоби від осінньої депресії.


 • Закордонний паспорт. Оформлення в Україні.

  Закордонний паспорт. Оформлення в Україні. Суспільство · kseniya_www · 01.11.2012 21:44

  Закордонний паспорт можна замовити і через інтернет. Цю послугу надає Міжрегіональний центр видачі паспортних документів при МВС. Необхідно зайти на сайт та зареєструватися. Обов’язково вказати власну електронну адресу та підтвердити її паролем та логіном.


 • Сучасні механізми для вимірювання часу.

  Сучасні механізми для вимірювання часу. Цікаві факти · kseniya_www · 01.11.2012 21:42

  В наш час годинники – це, скоріше, дань стилю, моді, певному статусу, аніж просто механізми для вимірювання часу. Тому, правильно підібрати годинник дуже важко. Насамперед, потрібно визначитися, чи це буде щоденна річ, чи прикраса, чи підтвердження приналежності до певного класу в суспільстві тощо.


 • Гостиницы Одессы - международные стандарты обслуживания в курортном месте

  Гостиницы Одессы - международные стандарты обслуживания в курортном месте Розваги · kseniya_www · 31.10.2012 21:50

  По-домашнему тихо и спокойно, а также уютно и комфортно в отелях города Одессы. Дети клиентов здесь смогут покупаться в бассейне или поиграть во дворе, а также подышать морским воздухом и при этом быть на виду у своих родителей.


 • Президента Франції викрили у "любові на шістьох"

  Президента Франції викрили у "любові на шістьох" Події у світі · lesya · 31.10.2012 18:25

  Супутниця президента Франції Валері Трірвейлер знову опинилася в центрі уваги. На цей раз з'ясувалося, що вона одночасно крутила роман з нинішнім президентом-соціалістом і екс-міністром правого спрямування Патріком Деведжяном. Окрім того, чоловіки догадувалися про існування одне одного, однак їх такий стан речей влаштовував. Більше того, кожен з них на той момент мав ще по одній коханці.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках