Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Как выбрать женское нижнее белье?

  Как выбрать женское нижнее белье? Суспільство · kseniya_www · 13.11.2012 22:40

  Выбирая материал, необходимо внимательно и тщательно пересмотреть все предлагаемые модели. Материал белья – это важный его элемент, поскольку данная одежда круглые сутки соприкасается с телом, а именно с его интимными частями. Иногда, выбрав белье не из правильного материала, могут возникать раздражения, и даже аллергия. Лучше выбирать женское белье из натуральных тканей, чаще всего из хлопка или шелка.


 • Стоит ли верить предсказаниям?

  Стоит ли верить предсказаниям? Авто-мото · kseniya_www · 13.11.2012 22:36

  События, которые возникают последним временем во всем мире, например, геополитические изменения, экономический мировой кризис, заставляют каждого жителя планеты серьезно задуматься о том, почему они возникают и понять, кто за всеми этими неурядицами стоит. Резкие изменения, врывающиеся в привычную жизнь каждого человека, не могут происходить сами по себе.


 • Главу ЦРУ згубив "секс під письмовим столом"

  Главу ЦРУ згубив "секс під письмовим столом" Події у світі · lesya · 13.11.2012 20:30

  Черговий сексуальний скандал розгорівся у США, в центрі якого на цей раз опинився глава ЦРУ генерал Девід Петреус. Масла у вогонь підливає і той факт, що генерал був людиною підневільною, отож його особисте життя не зовсім йому належало. Особливо обурює громадськість і той факт, що, замість того, щоб вирішувати проблеми державного значення, голова Петреуса була зайнята роздумуваннями над «сексом під письмовим столом».


 • Британка подала на розлучення через "П'ятдесят відтінків сірого"

  Британка подала на розлучення через "П'ятдесят відтінків сірого" Культура · lesya · 13.11.2012 18:09

  Цікавий та, на перший погляд, смішний випадок стався цими днями у Великобританії. Причиною розлучення британки та її чоловіка стали не сімейні чвари, зради чи щось інше, а знаменитий роман Е.Л. Джеймс «П’ятдесят відтінків сірого». Насправді ж, за твердженням психологів, проблема тут набагато глибша.


 • Японці представили "прозорий" автомобіль

  Японці представили "прозорий" автомобіль Авто-мото · lesya · 13.11.2012 15:59

  Цими днями японські вчені продемонстрували нову розробку, яка повинна полегшити водіям рух заднім ходом. Розробка використовує технологію оптичного камуфляжу, яка дозволяє зробити «прозорою» задню частину автомобіля.


 • Сервис Мерседес

  Сервис Мерседес Авто-мото · kseniya_www · 13.11.2012 13:53

  Вот уже десять лет подряд по продажам и сервисному обслуживанию автомобильного ряда Мерседес-Бенц лидирующие позиции занимает дилерский салон «Авилон».


 • Як одна американка цілий рік жила за біблійними приписами та що з цього вийшло

  Як одна американка цілий рік жила за біблійними приписами та що з цього вийшло Релігія · lesya · 13.11.2012 11:26

  31-річна американка Рейчел Еванс провела досить цікавий експеримент – жінка вирішила протягом цілого року жити так, як того вимагає Біблія.


 • LG прорекламувала нові монітори за допомогою ліфта, в якому провалюється підлога

  LG прорекламувала нові монітори за допомогою ліфта, в якому провалюється підлога Нові технології · lesya · 13.11.2012 08:10

  Нещодавно співробітники популярної в цілому світі компанії LG, яка займається виробництвом найсучаснішої техніки, вирішили продемонструвати можливості своїх нових IPS-моніторів надзвичайно оригінальним чином. Задумавши організувати цікавий розіграш, який би міг використовуватися в якості реклами, спеціалісти компанії знімали все, що відбувається, на відео. Відеоролик можна переглянути на YouTube.


 • Соціальні мережі засмучують користувачів

  Соціальні мережі засмучують користувачів Розваги · lesya · 12.11.2012 23:33

  Недавно група вчених з американського університету Юта Веллі провела спеціальне дослідження, в рамках якого з'ясувала, що життєрадісні фотографії, розміщені на сторінках соціальних мереж в Інтернеті в переважній більшості псують настрій користувачам, змушуючи їх сумувати. Результати роботи містяться в доповіді групи дослідників, які вивчали питання впливу соціальних мереж на користувачів Інтернету. Дослідження проводилося під керівництвом Ніколаса Еджа. В рамках наукової роботи фахівці опитали близько однієї тисячі студентів.


 • В іспанській Віторії з'явився ескалатор, який виконує роль громадського транспорту

  В іспанській Віторії з'явився ескалатор, який виконує роль громадського транспорту Екологія · lesya · 12.11.2012 21:05

  Декілька років тому в Інтернеті з'явилася інформація, що іспанське місто Віторія організовує конкурс на кращий екологічний проект у сфері транспорту.


Всього 10392 на 1040 сторінках