Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • У Росії відкрили перший секс-шоп для мусульман

  У Росії відкрили перший секс-шоп для мусульман Цікаві факти · lesya · 14.11.2012 23:51

  Цими днями у Росії відкрився перший в країні Інтернет-магазин інтим-товарів, призначених спеціально для мусульман. За словами генерального директора фірми, основне завдання, яке ставить перед собою його магазин, - покращити життя всіх віруючих, які з тих чи інших причин змушені жити далеко від дому, в результаті чого відчувають «нестачу затишку».


 • Останні 3 тисячі років людство тупіє

  Останні 3 тисячі років людство тупіє Наука · lesya · 14.11.2012 20:31

  Група дослідників зі Стенфордського університету в процесі проведення спеціального дослідження дійшла висновку, що людство втрачає свої інтелектуальні та емоційні здібності. Причина цього, за твердженням фахівців, криється в уразливості генів інтелекту та емоцій – саме вони частіше за інших піддаються мутаціям. Проте ці зміни зовсім не сприяють розвитку людського мозку, оскільки на сьогоднішній день в людей немає необхідності в інтелекті для того, щоб вижити.


 • Канадська компанія випустила мармуровий телефон

  Канадська компанія випустила мармуровий телефон Мобільний зв’язок · lesya · 14.11.2012 18:20

  Сьогодні мобільним телефоном вже навряд чи когось здивуєш. Нові удосконалені моделі мобільників з цілим набором найрізноманітніших функцій з’являються чи не щодня. Мобільні телефони стали об’єктом для втілення фантазій найрізноманітніших дизайнерів, які інкрустують їх діамантами, оздоблюють дорогоцінними металами та каменями тощо. Однак мармурових телефонів в історії мобільного зв’язку, мабуть, ще не було. Так, перший у світі мармуровий мобільний телефон є ексклюзивною моделлю, випущеною спеціалістами компанії Mobiado.


 • Лікарі недолюблюють гладких пацієнтів

  Лікарі недолюблюють гладких пацієнтів Краса і здоров'я · lesya · 14.11.2012 15:50

  За твердженням експертів, ожиріння викликає не лише проблеми зі здоров’ям, але й може стати причиною соціального відчуження та неприйняття. Так, з якихось причин люди схильні сприймати огрядних осіб з певною ноткою негативу та упередження. Більше того, спеціалісти нещодавно з’ясували, що такій тенденції підвладні й лікарі – особи, які, здавалося б, повинні бути найбільш безпристрасними у ставленні до інших. Та, як виявилося, все зовсім не так, як можна було очікувати: лікарі ставляться до своїх огрядних пацієнтів з таким же упередженням, що й звичайні люди, переконують дослідники. Більше того, вони можуть навіть не підозрювати про це своє упередження, пише портал LiveScience.


 • Сльози корисні для здоров'я

  Сльози корисні для здоров'я Краса і здоров'я · lesya · 14.11.2012 12:35

  Людський організм сповнений загадок і таємниць, над якими століттями сушать голови вчені з різних куточків світу. І ось нещодавно спеціалісти, намагаючись зрозуміти, чому люди плачуть та що в цей час відбувається з нашим організмом, провели чергове дослідження, в рамках якого з’ясували, що плач, який є природнім захистом організму, допомагає знизити відчуття болю або ж зняти стрес.


 • Індійська спортсменка виявилася чоловіком-ґвалтівником

  Індійська спортсменка виявилася чоловіком-ґвалтівником Спорт · lesya · 14.11.2012 10:25

  Знаменита індійська спортсменка, переможниця багатьох популярних змагань з бігу, виявилася чоловіком-ґвалтівником. Так, цими днями суд штату Західна Бенгалія підтвердив, що індійська спортсменка Пінкі Праманік, володарка низки престижних медалей за успіхи на біговій доріжці, насправді є чоловіком. Інформація про це з’явилася на сторінках зарубіжних видань з посиланням на сайт телеканалу NDTV.


 • Китайці відзначили День холостяка, витративши в Інтернеті близько 3 мільярдів доларів

  Китайці відзначили День холостяка, витративши в Інтернеті близько 3 мільярдів доларів Економіка · lesya · 14.11.2012 08:18

  11 листопада у Китаї відзначили День холостяка. Це свято було придумане китайськими студентами в 90-х роках, однак дуже швидко День холостяка завоював популярність серед населення Китаю, перетворившись з кумедної студентської традиції в улюблене для всього народу дійство. Не останнє місце в популяризації свята зайняла активність китайського сектора електронної торгівлі. Так, саме в цей день онлайн-магазини пропонують покупцям найрізноманітніші бонуси, подарунки та знижки аж до 70%, повідомляють китайські ЗМІ.


 • Охранные системы

  Охранные системы Техніка · kseniya_www · 13.11.2012 22:51

  Спрос на системы охранной сигнализации растет, и все больше вариантов становятся доступными для бытового использования. При установке охранной сигнализации, которая должна защитить вашу семью и имущество, выбирайте тот вариант, который не составит вам неудобств. Большинству людей не нужны серьезные системы, которые распознают по отпечаткам пальцев. Самым лучшим вариантом для вашего дома может быть система, которая обеспечивает значительное качество защиты, но не мешает ежедневной жизни вашей семьи.


 • Сборные грузы

  Сборные грузы Авто-мото · kseniya_www · 13.11.2012 22:48

  Сборный груз – это груз, который состоит из отдельных частей, которые принадлежат нескольким клиентам, однако доставляются в одном направлении.


 • Советы по выбору цвета купальника

  Советы по выбору цвета купальника Цікаві факти · kseniya_www · 13.11.2012 22:44

  Мы не все имеем одинаковый цвет кожи, глаз и волос. Это индивидуальная комбинация. И не все цвета нам подходят.


Всього 10392 на 1040 сторінках