Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Коттеджные поселки и поселки таунхаусов, земля под строительство в Подмосковье

  Коттеджные поселки и поселки таунхаусов, земля под строительство в Подмосковье Суспільство · kseniya_www · 20.11.2012 14:17

  Рынок предлагает большой выбор разнообразных предложений земельных участков и недвижимости вокруг Москвы. На юге Москвы предложены поселки по Каширскому шоссе, а на северо-западе - по Горьковскому шоссе. Здесь расположена целая группа поселений, которые различны по планировочной структуре, конфигурации, параметрам недвижимости, площади участков.


 • Выбираем Daewoo Matiz

  Выбираем Daewoo Matiz Авто-мото · kseniya_www · 20.11.2012 14:11

  Первоочередной целью известной южнокорейской компании по производству легковых автомобилей Daewoo является ориентация на пожелания, предпочтения и требования покупателей. Благодаря столь пристальному вниманию к потребителям, автолюбители по праву оценили автомобили марки Дэо. Лучший выбор новых Дэо представлен сайтом AUTO.ria.ua, где можно ознакомиться с интересующими вас моделями и выбрать наилучший вариант.


 • Google представила географічну гру

  Google представила географічну гру Розваги · lesya · 20.11.2012 11:01

  Якщо ви живете в місті з неабиякою кількістю пам'яток чи просто цікавих місць, то спеціально для вас корпорація Google створила гру Ingress.


 • Найбільш моторошні місця планети

  Найбільш моторошні місця планети Цікаві факти · lesya · 20.11.2012 08:49

  У світі є багато місць, в яких, на перший погляд, немає нічого моторошного та страшного. Однак ці місця овіяні легендами та містичними історіями, від яких по тілу біжать мурашки.


 • Японці випустили білизну, здатну поглинати неприємні запахи

  Японці випустили білизну, здатну поглинати неприємні запахи Нові технології · lesya · 19.11.2012 21:51

  Цими днями співробітники японської текстильної компанії Seiren випустили на ринок серію незвичайної білизни, здатної поглинати неприємні запахи. Секрет білизни криється в особливій тканині, що здатна поглинати неприємні аромати. Про це повідомляє популярне видання The Daily Mail.


 • У світі відзначають Міжнародний день чоловіків

  У світі відзначають Міжнародний день чоловіків Суспільство · lesya · 19.11.2012 19:45

  Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день чоловіків. Цей день відзначають щорічно, починаючи з 1999 року. Вперше Міжнародний день чоловіків відсвяткували в Тринідаді та Тобаго. Згодом традиція знайшла підтримку в Австралії, країнах Карибського басейну, Північній Америці, Азії, Європі та в Організації Об'єднаних Націй.


 • Вчені розгадали секрет античних масок

  Вчені розгадали секрет античних масок Культура · lesya · 19.11.2012 17:23

  За твердженням Пітера Мейнеке, співробітника Нью-Йоркського університету, режисера й засновник театру «Акіла» у Нью-Йорку, тексти «Антігони» або «Орестеї», про важливість яких говорили неодноразово історики та дослідники театрального мистецтва й літератури, слід розглядати в цілості та співзвучності з такими елементами драматичного жанру, як маска та жест. Більше того, дослідник вважає, що саме мові тіла, а не словам, довіряє глядач.


 • Нафту видобуватимуть з водоростей

  Нафту видобуватимуть з водоростей Нові технології · lesya · 19.11.2012 15:06

  Нещодавно група хіміків з Мічиганського університету представила світові розроблену ними технологію, яка дозволяє перетворювати водорості в нафту за лічені хвилини, тоді як природній процес перетворення триває сотні тисяч років.


 • Цікаве про нерухомість

  Цікаве про нерухомість Цікаві факти · lesya · 19.11.2012 12:29

  Нерухомість завжди становила особливу цінність для людства. Ще в давні часи той, хто був власником нерухомості, вважався людиною багатою та поважною, до його думки прислухалися інші. Зрозуміло, що в часи воєн та постійних сутичок, які шарпали середньовічну Європу, можна було вмить втратити все надбане добро, замки та фортеці. Зовсім інша справа тепер, отож і нерухомість стала ще більш затребуваною.


 • Шахрай протягом дев'яти років залякував аристократів масонською розправою

  Шахрай протягом дев'яти років залякував аристократів масонською розправою Кримінал · lesya · 15.11.2012 15:13

  Цими днями у французькому місті Бордо розпочався суд над Тьєррі Тіллі, шахраєм, який примудрився протягом дев'яти років витягувати гроші у сім’ї французьких аристократів. В загальній складності Тіллі виманив у сімейства де Ведрін 4,5 мільйона євро - йому вдалося переконати одинадцятьох членів родини, що їх хочуть вбити масони. Разом зі своїм спільником аферист представлявся прихильником короля Іспанії Хуана Карлоса, який став на захист спадкоємців давнього роду.


Всього 10394 на 1040 сторінках