Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Современное покрытие для открытых террас и площадок

  Современное покрытие для открытых террас и площадок Цікаві факти · kseniya_www · 22.11.2012 17:33

  Одним из самых современных композиционных материалов, который используется для покрытия пола на улице является декинг, или террасная доска. Сегодня этот материал считается одним из лучших отделок для пола. Надежная, стильная, а также требующая незначительного ухода террасная доска – это идеальный материал, который чаще всего используют для террас в саду, дорожек, беседок, патио, пристаней, а также настилов использующих на открытом воздухе.


 • Нерухомість України: ТОП-5 найбільш екстравагантних будівель

  Нерухомість України: ТОП-5 найбільш екстравагантних будівель Цікаві факти · lesya · 22.11.2012 16:54

  У світі є безліч будівель, які приваблюють туристів та покупців своєю екстравагантністю та неординарністю. Однак не варто далеко йти – наша країна також багата незрівнянними пам’ятками, оригінальними проектами та спорудами. Нещодавно експерти вирішили скласти список найбільш оригінальних будівель України, до складу якого потрапили досить-таки нестандартні об’єкти вітчизняної нерухомості. Ці будівлі, які далеко не завжди є творчими рішеннями відомих архітекторів, помітно вирізняються з-поміж інших архітектурних споруд міст країни.


 • Виставка у Відні: оголені чоловічі тіла продовжують шокувати публіку

  Виставка у Відні: оголені чоловічі тіла продовжують шокувати публіку Культура · lesya · 22.11.2012 14:42

  В Австрії не вщухає скандал з приводу виставки у Відні, яка спровокувала бурхливі дебати, викликані питанням наготи. Справа в тому, що, за словами експертів, на Заході люди давно звикли до зображень оголеного жіночого тіла, однак чоловіча нагота, як і раніше, шокує.


 • Експерти NASA назвали місця, які заряджають позитивною енергетикою

  Експерти NASA назвали місця, які заряджають позитивною енергетикою Цікаві факти · lesya · 22.11.2012 12:07

  Нещодавно спеціалісти одного з підрозділів NASA провели цікаве дослідження, в рамках якого визначили місця на Земній кулі, здатні чинити найбільший енергетичний вплив на людину.


 • Браслет, як елемент індивідуальності та стилю

  Браслет, як елемент індивідуальності та стилю Цікаві факти · kseniya_www · 21.11.2012 13:47

  Браслет – це одна з найбільш популярних жіночих прикрас. Браслети почали носити ще в прадавні часи, протягом століть у суспільстві сформувалася особлива культура їх використання. Браслети в давні часи виконували роль талісманів та оберегів, захищали їх власників від негативного впливу. Браслети додають жіночим рукам особливої витонченості, підкреслюють їх красу. У сучасному суспільстві браслети почали прикрашати не лише жіночі руки, дуже часто їх почали використовувати й чоловіки.


 • Bookmakersrating.ru - путь к успеху

  Bookmakersrating.ru - путь к успеху Розваги · kseniya_www · 21.11.2012 11:59

  Сайт Bookmakersrating.ru ежедневно посещают тысячи пользователей, которые находят для себя очень важную и полезную информацию.


 • Країни, влада яких до цього часу вірить в забобони

  Країни, влада яких до цього часу вірить в забобони Цікаві факти · lesya · 20.11.2012 22:00

  Люди мають право вірити в потойбічні світи, викрадення інопланетянами, у примар та привидів – в цьому немає нічого поганого. Однак коли мова заходить про законодавчі інстанції тієї чи іншої держави, то тут ситуація докорінно змінюється – люди, які керують життям інших, повинні бачити межу між реальністю і марновірством.


 • Гонщикам заборонили матюкатися

  Гонщикам заборонили матюкатися Спорт · lesya · 20.11.2012 17:49

  Цими днями члени Міжнародної автомобільної федерації FIA видали офіційну постанову, згідно з якою гонщикам відтепер суворо заборонено лаятися матом. Приводом для прийняття такого кардинального рішення став інцидент, який відбувся під час минулого Гран-прі в Абу-Дабі, коли переможець гонки Кімі Райкконен, даючи інтерв’ю журналісту Девіду Култхарду, дозволив собі декілька нецензурних виразів. Така поведінка «гарячого фінського хлопця» одразу ж викликала хвилю обурення не лише у глядачів, але й у представників FIA.


 • Найбільш незвичні закордонні об'єкти нерухомості

  Найбільш незвичні закордонні об'єкти нерухомості Економіка · lesya · 20.11.2012 17:36

  Нерухомість останнім часом стала чи не найпоширенішим об’єктом капіталовкладень. Це й не дивно, адже придбані об’єкти можна перетворювати в що завгодно – готелі, магазини, розважальні заклади, словом, у все те, що приноситиме прибуток. І якщо в нас під нерухомістю традиційно розуміють квартири, офіси чи приміщення, то за кордоном вибір об’єктів нерухомості набагато ширший – там намагаються заробити гроші практично на всьому. Так, нещодавно експерти склали список найбільш незвичайних житлових об'єктів за кордоном, до якого потрапили недіючі маяки, млини, церкви, залізничні станції, водонапірні башти, морські платформи та бункери. Список складався співробітниками агентства нерухомості DOKI.


 • Harley-Davidson CVO Breakout отримав сучасний дизайн

  Harley-Davidson CVO Breakout отримав сучасний дизайн Авто-мото · lesya · 20.11.2012 15:21

  Цими днями керівництво знаменитої компанії Harley-Davidson анонсували нову модель CVO Breakout зразка 2013 року. Нова модель байка вирізняється сучасним дизайнерським рішенням, передовими технічними характеристиками і, звичайно ж, традиційно високою якістю виконання.


Всього 10394 на 1040 сторінках