Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Сльози корисні для здоров'я

  Сльози корисні для здоров'я Краса і здоров'я · lesya · 14.11.2012 12:35

  Людський організм сповнений загадок і таємниць, над якими століттями сушать голови вчені з різних куточків світу. І ось нещодавно спеціалісти, намагаючись зрозуміти, чому люди плачуть та що в цей час відбувається з нашим організмом, провели чергове дослідження, в рамках якого з’ясували, що плач, який є природнім захистом організму, допомагає знизити відчуття болю або ж зняти стрес.


 • Індійська спортсменка виявилася чоловіком-ґвалтівником

  Індійська спортсменка виявилася чоловіком-ґвалтівником Спорт · lesya · 14.11.2012 10:25

  Знаменита індійська спортсменка, переможниця багатьох популярних змагань з бігу, виявилася чоловіком-ґвалтівником. Так, цими днями суд штату Західна Бенгалія підтвердив, що індійська спортсменка Пінкі Праманік, володарка низки престижних медалей за успіхи на біговій доріжці, насправді є чоловіком. Інформація про це з’явилася на сторінках зарубіжних видань з посиланням на сайт телеканалу NDTV.


 • Китайці відзначили День холостяка, витративши в Інтернеті близько 3 мільярдів доларів

  Китайці відзначили День холостяка, витративши в Інтернеті близько 3 мільярдів доларів Економіка · lesya · 14.11.2012 08:18

  11 листопада у Китаї відзначили День холостяка. Це свято було придумане китайськими студентами в 90-х роках, однак дуже швидко День холостяка завоював популярність серед населення Китаю, перетворившись з кумедної студентської традиції в улюблене для всього народу дійство. Не останнє місце в популяризації свята зайняла активність китайського сектора електронної торгівлі. Так, саме в цей день онлайн-магазини пропонують покупцям найрізноманітніші бонуси, подарунки та знижки аж до 70%, повідомляють китайські ЗМІ.


 • Охранные системы

  Охранные системы Техніка · kseniya_www · 13.11.2012 22:51

  Спрос на системы охранной сигнализации растет, и все больше вариантов становятся доступными для бытового использования. При установке охранной сигнализации, которая должна защитить вашу семью и имущество, выбирайте тот вариант, который не составит вам неудобств. Большинству людей не нужны серьезные системы, которые распознают по отпечаткам пальцев. Самым лучшим вариантом для вашего дома может быть система, которая обеспечивает значительное качество защиты, но не мешает ежедневной жизни вашей семьи.


 • Сборные грузы

  Сборные грузы Авто-мото · kseniya_www · 13.11.2012 22:48

  Сборный груз – это груз, который состоит из отдельных частей, которые принадлежат нескольким клиентам, однако доставляются в одном направлении.


 • Советы по выбору цвета купальника

  Советы по выбору цвета купальника Цікаві факти · kseniya_www · 13.11.2012 22:44

  Мы не все имеем одинаковый цвет кожи, глаз и волос. Это индивидуальная комбинация. И не все цвета нам подходят.


 • Как выбрать женское нижнее белье?

  Как выбрать женское нижнее белье? Суспільство · kseniya_www · 13.11.2012 22:40

  Выбирая материал, необходимо внимательно и тщательно пересмотреть все предлагаемые модели. Материал белья – это важный его элемент, поскольку данная одежда круглые сутки соприкасается с телом, а именно с его интимными частями. Иногда, выбрав белье не из правильного материала, могут возникать раздражения, и даже аллергия. Лучше выбирать женское белье из натуральных тканей, чаще всего из хлопка или шелка.


 • Стоит ли верить предсказаниям?

  Стоит ли верить предсказаниям? Авто-мото · kseniya_www · 13.11.2012 22:36

  События, которые возникают последним временем во всем мире, например, геополитические изменения, экономический мировой кризис, заставляют каждого жителя планеты серьезно задуматься о том, почему они возникают и понять, кто за всеми этими неурядицами стоит. Резкие изменения, врывающиеся в привычную жизнь каждого человека, не могут происходить сами по себе.


 • Главу ЦРУ згубив "секс під письмовим столом"

  Главу ЦРУ згубив "секс під письмовим столом" Події у світі · lesya · 13.11.2012 20:30

  Черговий сексуальний скандал розгорівся у США, в центрі якого на цей раз опинився глава ЦРУ генерал Девід Петреус. Масла у вогонь підливає і той факт, що генерал був людиною підневільною, отож його особисте життя не зовсім йому належало. Особливо обурює громадськість і той факт, що, замість того, щоб вирішувати проблеми державного значення, голова Петреуса була зайнята роздумуваннями над «сексом під письмовим столом».


 • Британка подала на розлучення через "П'ятдесят відтінків сірого"

  Британка подала на розлучення через "П'ятдесят відтінків сірого" Культура · lesya · 13.11.2012 18:09

  Цікавий та, на перший погляд, смішний випадок стався цими днями у Великобританії. Причиною розлучення британки та її чоловіка стали не сімейні чвари, зради чи щось інше, а знаменитий роман Е.Л. Джеймс «П’ятдесят відтінків сірого». Насправді ж, за твердженням психологів, проблема тут набагато глибша.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках