Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Рослини, які вирощують на території України

  Рослини, які вирощують на території України Природа · kseniya_www · 23.11.2012 19:17

  На сьогодні в Україні можна виділити декілька основних типів рослин, які вирощуються по всій території держави. Враховуючи всі значення продукції рільництва, а такж те для чого рослина необхідна, можна виділити такі категорії:- виробництво технічної культури;- зернове господарство;- овочівництво, картоплярство и баштанництво;- та найменше вирощування різних кормових культур.


 • Как цифровые диктофоны помогают в учебе

  Как цифровые диктофоны помогают в учебе Техніка · kseniya_www · 23.11.2012 19:03

  Сегодня всё больше студентов и школьников пользуются цифровыми диктофонами, чтобы улучшить успеваемость, почерпнуть новые знания, повысить свой уровень грамотности. Вы еще не в их числе? Совершенно не понимаете, зачем кому-то в ХХІ веке понадобился диктофон, когда есть компьютер? Полагаете, что это лишь пустая реклама? Тогда давайте мыслить логически и учиться.


 • Кожен третій пілот засинає за штурвалом

  Кожен третій пілот засинає за штурвалом Життя · lesya · 23.11.2012 18:15

  Авіакатастрофи продовжують забирати життя сотень людей в цілому світі. Іноді причиною аварій стає несправність техніки, іноді фатальними бувають помилки пілотів. Та як би там не було, авіаперельоти залишаються одним із найпоширеніших видів пасажирських перевезень. Окрім того, нові досягнення комп’ютерної науки впроваджуються і в авіацію, доводячи системи літаків до максимальної автоматизації. У даному контексті спеціалісти вирішили з’ясувати, що безпечніше: довірити своє життя комп’ютерним технологіям чи покладатися на вміння та навики живих людей.


 • Наука пояснила, чому люди закохуються у мерзотників

  Наука пояснила, чому люди закохуються у мерзотників Наука · lesya · 23.11.2012 16:08

  Напевне, всім нам в житті доводилося спостерігати ситуацію, коли хлопець нескінченно скаржиться на свою непостійну подругу, яка витирає об нього ноги, продовжуючи при цьому її обожнювати. Або інший випадок, коли «жертвою» стає дівчина, яка не може розлучитися з відвертим покидьком. І в тому, і в іншому випадку, близькі та друзі таких людей з часом починають підозрювати їх у підсвідомому бажанні помучитися.


 • Аналіз крові розкаже, скільки залишилось жити

  Аналіз крові розкаже, скільки залишилось жити Медицина · lesya · 23.11.2012 13:52

  Намагаючись розгадати таємниці людського організму, вчені проводять нові дослідження, які хоча б трохи проливають світло на процеси, що відбуваються в нашому тілі протягом життя. Нещодавно фахівцями було проведене чергове дослідження, результати якого дозволяють вченим говорити про визначення тривалості нашого життя та біологічного віку за простим аналізом ДНК людини. Відповідну заяву цими днями зробили фахівці з Великобританії.


 • Народи, які не вміють цілуватися

  Народи, які не вміють цілуватися Цікаві факти · lesya · 23.11.2012 11:21

  Поцілунок для нас – справа настільки звична, що іноді може видатися, ніби він є чимось на зразок вроджених природніх інстинктів. Насправді ж, за твердженням учених, поцілунок - це зовсім не рефлекс. Так, маленькі діти, приміром, не вміють цілуватися. Крім того, на світі є багато країн, де люди не знають, що таке поцілунки. Експерти склали список таких народів.


 • Теми, які краще не зачіпати у розмові з чоловіками

  Теми, які краще не зачіпати у розмові з чоловіками Психологія · lesya · 23.11.2012 08:28

  Навіть якщо ви почуваєтеся вкрай комфортно поряд зі своїм обранцем, все ж є розмови, які краще не починати, якщо ви не хочете зіпсувати ваших взаємин. Психологи вирішили назвати теми, яких по можливості варто уникати.


 • Папа Римський назвав дату народження Ісуса Христа помилковою

  Папа Римський назвав дату народження Ісуса Христа помилковою Релігія · lesya · 22.11.2012 23:51

  За твердженням Папи Римського, християнський календар заснований на прорахунку – загальноприйнята дата народження Ісуса Христа є помилковою.


 • Експерти вважають корисними парні акаунти на Facebook

  Експерти вважають корисними парні акаунти на Facebook Суспільство · lesya · 22.11.2012 21:11

  Так, спеціалісти відзначили користь одного з останніх нововведень у Facebook - парних акаунтів. До кожного такого акаунту прив'язана сторінка відразу двох користувачів, які перебувають в романтичних взаєминах.


 • Французи випустили "кулінарний" планшет

  Французи випустили "кулінарний" планшет Нові технології · lesya · 22.11.2012 18:53

  Нещодавно французька компанія-виробник техніки UNOWHY анонсувала новий планшет, який отримав кодову назву QOOQ. Цю 400-доларову "таблетку" було розроблено спеціально для надання допомоги кулінарам. У пристрій вбудовано кулінарну книгу, а сам він надійно захищений від різного роду "кухонних небезпек".


Всього 10394 на 1040 сторінках