Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Компанія Andrew Winch Designs представила проект повітряного судна з майбутнього

  Компанія Andrew Winch Designs представила проект повітряного судна з майбутнього Нові технології · Марина Левицкая · 19.11.2015 11:09

  Лондонська компанія Andrew Winch Designs працює над реалізацією нового проекту, а саме над розробкою та вдосконаленням повітряного судна Halo. Вона являється відомим виробником розкішних яхт та дорогих приватних літаків. Як зазначають представники компанії, його розмір такий же, як площа чотирьох футбольних полів. Повітряне судно призначене для олігархів, які втомилися від земних розваг та хочуть якимось чином урізноманітнити свою відпустку. Необхідно відмітити, що прототип такого повітряного судна з'явився в небі декілька років тому. Тоді його довжина становила 811 метрів.


 • Як правильно вибрати кросівки для бігу?

  Як правильно вибрати кросівки для бігу? Спорт · Марина Левицкая · 19.11.2015 10:18

  Під час бігу наші ступні приймають на себе навантаження, які у кілька разів перевищують масу тіла. Але крім природної амортизації, яку вони виконують, зменшуючи навантаження, існує спеціальне взуття, яке робить біг комфортним та безпечним.

  abshop.com.ua


 • 10 найдорожчих вулиць у світі

  10 найдорожчих вулиць у світі Цікаві факти · Марина Левицкая · 18.11.2015 20:34

  Журнал Business Insider представив рейтинг вулиць з найдорожчою нерухомістю в світі. Дані для нього були взяті по операціях, що проводилися за останні півтора року. Варто зазначити, що статусні вулиці, на яких останнім часом не було куплено жодного будинку, виключено зі списку. При складанні рейтингу враховувалась вартість одного квадратного метра за підсумками оформлених угод.


 • Що відбувається з людиною при довгій відсутності сексу?

  Що відбувається з людиною при довгій відсутності сексу? Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 18.11.2015 14:00

  Більшість людей не уявляє свого життя без сексу, вважаючи його не тільки прекрасним доказом любові, а й чудодійним способом для гарного настрою та панацеєю від безлічі хвороб. Але сексуальне життя часто страждає від розриву відносин, довгих відряджень, роботи на багатьох інших причин.


 • Космічний аеростат для туристів буде запущений в 2017 році

  Космічний аеростат для туристів буде запущений в 2017 році Нові технології · Марина Левицкая · 18.11.2015 12:56

  Представники американської компанії World View заявили, що в 2016 році буде збудований повноцінний комерційний аеростат, на якому вже в 2017 році туристи зможуть піднятися на висоту більше 30 км.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" Кіно · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Британські і австралійські ЗМІ обурені "занадто опущеною жіночою рукою на спині принца Чарльза"

  Британські і австралійські ЗМІ обурені "занадто опущеною жіночою рукою на спині принца Чарльза" Події у світі · Марина Левицкая · 17.11.2015 15:14

  Британські ЗМІ обурені тим, що сталося на зустрічі 66-літнього принца Чарльза з генеральним директором The Prince's Charities Australia Джанін Кірк, яка нещодавно відбулася в Австралії. The Prince's Charities Australia вже багато років займається благочинними ініціативами нащадка британського престолу на території Австралії.


 • Зниклого в 2006 році чоловіка знайшли на дні ставка за допомогою карти Google

  Зниклого в 2006 році чоловіка знайшли на дні ставка за допомогою карти Google Кримінал · Марина Левицкая · 17.11.2015 13:42

  Зниклого в 2006 році чоловіка знайшли на супутниковому знімку карти Google. Дев'ять років тому 72-річний американець зі штату Мічиган поїхав на своєму автомобілі на зустріч із друзями і не повернувся додому. Нещодавно його останки були виявлені в автомобілі на дні одного з місцевих ставків. Обриси автомобіля побачили на знімку карти Google.


 • Що станеться з людиною, яка відмовиться від кофеїну?

  Що станеться з людиною, яка відмовиться від кофеїну? Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 17.11.2015 13:08

  Як відомо, кофеїн має як негативні, так і позитивні сторони. Він поліпшує пам'ять, підвищує життєвий тонус та заряджає енергією. Сьогодні багато людей є залежними від кофеїну.


 • Що змінить в Україні 3G-інтернет

  Що змінить в Україні 3G-інтернет Нові технології · Марина Левицкая · 17.11.2015 11:37

  Коли мова йде про бізнес в Україні, іноземні інвестори говорять, що в цілому держава є перспективною в цьому плані, але його розвиток сповільнює технологічна відсталість. Зв'язок є частиною інфраструктури кожної країни, яка являється не менш важливою, ніж транспорт, дороги чи залізнична мережа. Без нього не може працювати сучасний бізнес.


Всього 10394 на 1040 сторінках