Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Х'ю Лорі стане піратом

  Х'ю Лорі стане піратом Кіно · lesya · 24.11.2012 12:38

  Знаменитий актор Х’ю Лорі, улюбленець мільйонів, знову повертається на екрани. Тепер в новому образі - актор проміняв лікарський халат на лахміття пірата.


 • Роман "50 відтінків сірого" визнали недостойним нагороди за найгірший опис сексу

  Роман "50 відтінків сірого" визнали недостойним нагороди за найгірший опис сексу Культура · lesya · 24.11.2012 08:35

  Цими днями було оголошено номінантів на премію за найгірший опис сексу в літературі. За даними The Guardian, журі премії Bad Sex in Fiction Award 2012, всупереч очікуванням та прогнозам експертів, не пропустили до фіналу Джоан Роулінг із книгою «Вільне місце» та книгу «50 відтінків сірого», написану Е Л Джеймс.


 • Найдорожча квартира Києва коштує стільки ж, скільки 270 квартир в Європі

  Найдорожча квартира Києва коштує стільки ж, скільки 270 квартир в Європі Економіка · lesya · 23.11.2012 23:19

  Нещодавно в Києві надійшла в продаж найдорожча квартира столиці, вартість якої складає 35 мільйонів доларів. Знаходиться вона на Печерських липках, на вулиці Драгомирова. За твердженням експертів з нерухомості, цих грошей вистачило б на те, щоб придбати декілька квартир в одній із європейських столиць. Так, приміром, у Берліні, говорять фахівці, за суму в 35 мільйонів доларів можна було б придбати 270 квартир.


 • Найбагатша жінка Китаю збідніла через розлучення

  Найбагатша жінка Китаю збідніла через розлучення Події у світі · lesya · 23.11.2012 20:29

  Найбагатша жінка Китаю, прийнявши рішення розлучитися зі своїм чоловіком, напевне, навіть не здогадувалася, чим їй доведеться поплатитися. Так, розірвання взаємин з колишнім коханим обійшлося їй більше ніж в три мільярди доларів.


 • Рослини, які вирощують на території України

  Рослини, які вирощують на території України Природа · kseniya_www · 23.11.2012 19:17

  На сьогодні в Україні можна виділити декілька основних типів рослин, які вирощуються по всій території держави. Враховуючи всі значення продукції рільництва, а такж те для чого рослина необхідна, можна виділити такі категорії:- виробництво технічної культури;- зернове господарство;- овочівництво, картоплярство и баштанництво;- та найменше вирощування різних кормових культур.


 • Как цифровые диктофоны помогают в учебе

  Как цифровые диктофоны помогают в учебе Техніка · kseniya_www · 23.11.2012 19:03

  Сегодня всё больше студентов и школьников пользуются цифровыми диктофонами, чтобы улучшить успеваемость, почерпнуть новые знания, повысить свой уровень грамотности. Вы еще не в их числе? Совершенно не понимаете, зачем кому-то в ХХІ веке понадобился диктофон, когда есть компьютер? Полагаете, что это лишь пустая реклама? Тогда давайте мыслить логически и учиться.


 • Кожен третій пілот засинає за штурвалом

  Кожен третій пілот засинає за штурвалом Життя · lesya · 23.11.2012 18:15

  Авіакатастрофи продовжують забирати життя сотень людей в цілому світі. Іноді причиною аварій стає несправність техніки, іноді фатальними бувають помилки пілотів. Та як би там не було, авіаперельоти залишаються одним із найпоширеніших видів пасажирських перевезень. Окрім того, нові досягнення комп’ютерної науки впроваджуються і в авіацію, доводячи системи літаків до максимальної автоматизації. У даному контексті спеціалісти вирішили з’ясувати, що безпечніше: довірити своє життя комп’ютерним технологіям чи покладатися на вміння та навики живих людей.


 • Наука пояснила, чому люди закохуються у мерзотників

  Наука пояснила, чому люди закохуються у мерзотників Наука · lesya · 23.11.2012 16:08

  Напевне, всім нам в житті доводилося спостерігати ситуацію, коли хлопець нескінченно скаржиться на свою непостійну подругу, яка витирає об нього ноги, продовжуючи при цьому її обожнювати. Або інший випадок, коли «жертвою» стає дівчина, яка не може розлучитися з відвертим покидьком. І в тому, і в іншому випадку, близькі та друзі таких людей з часом починають підозрювати їх у підсвідомому бажанні помучитися.


 • Аналіз крові розкаже, скільки залишилось жити

  Аналіз крові розкаже, скільки залишилось жити Медицина · lesya · 23.11.2012 13:52

  Намагаючись розгадати таємниці людського організму, вчені проводять нові дослідження, які хоча б трохи проливають світло на процеси, що відбуваються в нашому тілі протягом життя. Нещодавно фахівцями було проведене чергове дослідження, результати якого дозволяють вченим говорити про визначення тривалості нашого життя та біологічного віку за простим аналізом ДНК людини. Відповідну заяву цими днями зробили фахівці з Великобританії.


 • Народи, які не вміють цілуватися

  Народи, які не вміють цілуватися Цікаві факти · lesya · 23.11.2012 11:21

  Поцілунок для нас – справа настільки звична, що іноді може видатися, ніби він є чимось на зразок вроджених природніх інстинктів. Насправді ж, за твердженням учених, поцілунок - це зовсім не рефлекс. Так, маленькі діти, приміром, не вміють цілуватися. Крім того, на світі є багато країн, де люди не знають, що таке поцілунки. Експерти склали список таких народів.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках