Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Неймовірно страшні ігри, яких ми не помітили

  Неймовірно страшні ігри, яких ми не помітили Цікаві факти · lesya · 07.12.2012 15:30

  Сучасні комп’ютерні ігри сильно відрізняються від своїх попередників минулих десятиліть. Це й не дивно, адже досягнення новітніх технологій дозволяють творцям комп’ютерних ігор зробити їх максимально реалістичними. Подібно до того, як багато людей захоплюються фільмами жахів, безліч гравців обирають ігри, від яких кров холоне в жилах. У даному контексті експерти назвали ігри, в яких, на перший погляд, абсолютно нічого боятися. Та це лише на перший погляд.


 • Експерти назвали найважливіші наукові відкриття 2012 року

  Експерти назвали найважливіші наукові відкриття 2012 року Наука · lesya · 07.12.2012 10:42

  З наближенням нового року співробітники порталу National Geografic вирішили зробити огляд важливих наукових відкриттів, зроблених різними вченими в 2012 році.


 • Смартфон дозволить полювати на примар

  Смартфон дозволить полювати на примар Нові технології · lesya · 06.12.2012 20:22

  Любителі всього паранормального отримали ще одну розвагу: тепер вони зможуть полювати за привидами за допомогою звичайного смартфону.


 • ООО Оптдевайс мнения клиентов

  ООО Оптдевайс мнения клиентов Економіка · kseniya_www · 06.12.2012 19:51

  Чаще всего бухгалтерская деятельность остается для предпринимателя чем то загадочным и непостижимым. Но каждый бизнесмен понимает, что без качественного бухгалтерского учета его бизнес долго не протянет. Отзывы клиентов о Оптдевайс нередко указывают на то, что бухгалтеры и юристы этой фирмы являются высококвалифицированными специалистами и профи в своем деле.


 • Експерти назвали професійні навички, які знадобляться в 2013

  Експерти назвали професійні навички, які знадобляться в 2013 Суспільство · lesya · 06.12.2012 18:59

  За словами експертів, в наступному році роботодавці вимагатимуть від підлеглих підвищення рівня їхніх професійних навичок та результативності. Спеціалісти вирішили з’ясувати, які професійні навички знадобляться нам у 2013 році.


 • Британці вивели формулу ідеальної різдвяної ялинки

  Британці вивели формулу ідеальної різдвяної ялинки Цікаві факти · lesya · 06.12.2012 16:23

  З нагоди наближення святкувань Нового року та Різдва Христового студенти-математики з Університету Шеффілда, одного з провідних британських дослідних вузів, нещодавно вивели формулу ідеального новорічного дерева. Провівши певні розрахунки, студенти визначили, як повинна бути оформлена різдвяна ялинка, щоб виглядати не лише абсолютно, але й математично вірно. В результаті їхнього дослідження, приміром, виявилося, що для прикрашення ялинки потрібно не більше й не менше, а 37 куль.


 • Темна справа: дивні речі, які ми робимо уві сні

  Темна справа: дивні речі, які ми робимо уві сні Наука · lesya · 06.12.2012 14:20

  Незважаючи на багатовікові дослідження, механізм людського сну ще й зараз продовжує дивувати та спантеличувати вчених. Цей процес пов’язаний з величезною кількістю таємниць та здогадок. І є люди, які здійснюють уві сні досить екстравагантні вчинки. Чому – ще належить з’ясувати.


 • В Амстердамі з'являться поселення для покидьків

  В Амстердамі з'являться поселення для покидьків Суспільство · lesya · 06.12.2012 11:40

  Стало відомо, що вже в недалекому майбутньому в Амстердамі можуть з'явитися «поселення для покидьків». Так, влада Амстердаму поділилася планами стосовно створення цілих кварталів, куди відселятимуть мешканців столиці Нідерлндів з антисоціальною поведінкою.


 • У Німеччині назвали найпопулярніше молодіжне слово року

  У Німеччині назвали найпопулярніше молодіжне слово року Суспільство · lesya · 06.12.2012 08:46

  Наша мова зазнає змін щодня. Розвиваються технології, виникають нові поняття, на позначення яких з’являються нові слова. Вони настільки впевнено входять в щоденний ужиток, що часто переходять з категорії сленгу в категорію повноцінного неологізму. Нещодавно співробітники німецького видавничого дому «Лангеншайд» з’ясували, що на даний час найбільш модним у лексиконі молодих німців стало слово Yolo (акронім від англійського You only live once), що перекладається як «живеш один раз».


 • Віталій Кличко коронував Мохаммеда Алі

  Віталій Кличко коронував Мохаммеда Алі Спорт · lesya · 05.12.2012 22:30

  Український боксер світового рівня Віталій Кличко, чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі за версією WBC, взяв участь у коронації колишнього чемпіона світу, знаменитого боксера Мохаммеда Алі. При чому Віталій не просто був присутній на церемонії, а власноруч надів корону на голову колишнього спортсмена.


Всього 10394 на 1040 сторінках