Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Кілька ідей сучасного дизайну дверей

  Кілька ідей сучасного дизайну дверей Цікаві факти · lesya · 14.12.2012 18:38

  Так вже влаштований наш організм, що нам подобаються красиві речі. І цей потяг до прекрасного проявляється в усьому: і в любові до мистецтва, й у вмінні гарно одягатися, і в бажанні максимально комфортно та досконало облаштувати своє помешкання. Тому дедалі частіше дизайнери та митці беруться за справу, яка, здавалося б, має до них зовсім небагато відношення, створюючи незвичні та багатофункціональні предмети інтер’єру. Пропонуємо вашій увазі кілька найсучасніших дизайнерських рішень дверей, які поєднали в собі оригінальний зовнішній вигляд та практичність.


 • 8 найцікавіших календарів сучасності

  8 найцікавіших календарів сучасності Цікаві факти · lesya · 14.12.2012 16:09

  Творча уява та фантазія здатна перетворити часом буденні й такі звичні нам речі у справжні витвори мистецтва. Головне – не обмежувати себе закоренілими рамками, і тоді все навколо може постати в наших очах у зовсім іншому світлі. І до вибору такої, здавалося б, простої речі, як календар, не слід ставитися легковажно – він, окрім того, що відраховує прожиті нами дні, може ще й добряче розвеселити та підбадьорити.


 • Президента Уругваю визнано найбіднішим президентом світу

  Президента Уругваю визнано найбіднішим президентом світу Життя · lesya · 14.12.2012 14:56

  Якщо люди скаржаться на те, що політики не розуміють, як живе простий народ, то це явно не мешканці Уругваю. Так, президент цієї країни Хосе Мухіка, вегетаріанець і аскет, мешкає на старій фермі та віддає майже всю свою зарплату на благодійність.


 • В Данії виявлено рукопис невідомої казки Андерсена

  В Данії виявлено рукопис невідомої казки Андерсена Події у світі · lesya · 14.12.2012 11:34

  Нещодавно у Данії було виявлено рукопис невідомої раніше казки знаменитого на увесь світ казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Цінний рукопис знайшли на батьківщині письменника, в рідному місті Оденсе на острові Фюн. Казка, написана Андерсеном, називалася «Сальна свічка».


 • Google підвела пошукові підсумки року

  Google підвела пошукові підсумки року Суспільство · lesya · 14.12.2012 09:31

  З нагоди наближення кінця поточного року компанія Google вирішила підбити підсумки. Цими днями було оприлюднено традиційний рейтинг Zeitgeist - огляд світових подій і тенденцій на основі результатів аналізу пошукових запитів, зроблених користувачами Інтернету за минулий рік.


 • Іран запустив сайт Mehr, який повинен замінити YouTube

  Іран запустив сайт Mehr, який повинен замінити YouTube Події у світі · lesya · 14.12.2012 07:30

  Нещодавно в Ірані було запущено новий сайт Mehr – ресурс, покликаний замінити популярний в цілому світі відеохостинг YouTube. Mehr дозволяє користувачам завантажувати та переглядати відео, зняті самостійно, а також переглядати записи, зроблені національною мовною компанією IRIB. «Правильний» ресурс, як уже зазначалося, покликаний замінити YouTube, який ще в 2009 році в цій ісламській республіці був визнаний «нечистим».


 • Барака Обаму викрили в спонсоруванні Аль-Каїди

  Барака Обаму викрили в спонсоруванні Аль-Каїди Події у світі · lesya · 14.12.2012 00:49

  Цими днями на сайті Білого Дому в розділі «Ми – народ» (We The People) з'явилася досить скандальна та неоднозначна петиція, в якій від діючого президента країни Барака Обами вимагають негайно припинити спонсорувати терористів.


 • 8 найбільш незвичних круїзів світу

  8 найбільш незвичних круїзів світу Цікаві факти · lesya · 13.12.2012 22:00

  Подорожувати різними місцями світу завжди цікаво. Ви бачите різні країни, знайомитеся з різними людьми, вивчаєте нові звичаї і традиції. Однак є люди, яким звичні круїзи видаються занадто нудними та позбавленими сенсу. Для них експерти склали список найбільш незвичних круїзів світу.


 • Майк Тайсон зізнався, що хотів убити Бреда Пітта

  Майк Тайсон зізнався, що хотів убити Бреда Пітта Життя · lesya · 13.12.2012 18:55

  Цими днями знаменитий боксер Майк Тайсон зізнався журналістам, що свого часу хотів убити не менш знаменитого тепер голлівудського актора Бреда Пітта. З того часу, коли сталася ця історія, пройшло вже майже двадцять років, та лише тепер Залізний Майк вирішив розказати світові свою версію стосунків із власною дружиною.


 • У Філадельфії дівчинку зумисне заразили ВІЛ, щоб вилікувати від раку

  У Філадельфії дівчинку зумисне заразили ВІЛ, щоб вилікувати від раку Медицина · lesya · 13.12.2012 16:42

  Лікарі Філадельфії зробили справжнє диво, врятувавши дівчинку від неминучої смерті: для цього, щоправда, медикам довелося заразити її ВІЛ-інфекцією.


Всього 10394 на 1040 сторінках