Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • 6 найбільш ідіотських питань, якими задавалася наука

  6 найбільш ідіотських питань, якими задавалася наука Наука · lesya · 17.12.2012 18:16

  Часто вчені задаються такими питаннями, що мимоволі замислюєшся над тим, чи все гаразд у них із глуздом. Хоча, цілком можливо, ці питання мають під собою певне наукове підґрунтя, і їхнє вирішення могло б допомогти вивченню загадкових механізмів деяких тварин, однак виглядають вони, м’яко кажучи, ідіотськими. Ось кілька таких запитань.


 • Поляк обпік обличчя праскою, переплутавши її з телефоном

  Поляк обпік обличчя праскою, переплутавши її з телефоном Події у світі · lesya · 17.12.2012 15:52

  Виявляється, бокс – вкрай небезпечний вид спорту, і не лише для гравців, які безпосередньо підставляють себе під удари супротивника, але й для вболівальників, які знаходяться за тисячі кілометрів від рингу. Це яскраво продемонстрував один поляк на ім’я Томаш Пачковський, для якого перегляд улюбленого боксу ледь не закінчився вкрай трагічно. Чоловік, понадміру захопившись поєдинком, примудрився обпекти обличчя праскою, переплутавши її з телефоном. Тепер 32-річний поляк носить на обличчі пов'язку та лікує опік виписаною лікарем маззю.


 • Найцікавіша зовнішня реклама 2012 року

  Найцікавіша зовнішня реклама 2012 року Цікаві факти · lesya · 17.12.2012 13:51

  Реклама оточує нас всюди. Вона лине до нас з екранів телевізорів, її можна почути по радіо. Більше того, реклама знаходить нас в Інтернеті. Вона настільки всім надокучила й остогидла, що іноді важко не пропустити дійсно цікавої та потрібної інформації.


 • Мексиканський дизайнер перетворив конфісковану зброю в музичні інструменти

  Мексиканський дизайнер перетворив конфісковану зброю в музичні інструменти Події у світі · lesya · 17.12.2012 11:12

  Один мексиканський дизайнер зумів перетворити сотні знарядь убивств в унікальні музичні інструменти. Так, недавно в Мексиці деякі конфісковані пістолети, револьвери та автомати отримали нове призначення, і тепер вони не забирають життя, а творять прекрасне.


 • Американець виставив на продаж власне прізвище

  Американець виставив на продаж власне прізвище Події у світі · lesya · 16.12.2012 14:49

  Всім відомо, що американці в плані заробляння грошей народ вкрай винахідливий. Хтось додумується продати власну цноту, хтось – обійми, а один молодий бізнесмен із США, бажаючи заробити трохи грошей, вирішив продати своє прізвище. Повідомляється, що хлопця звати Джейсон Садлер.


 • Современный потребительский кредит

  Современный потребительский кредит Економіка · kseniya_www · 16.12.2012 14:16

  С одной стороны, рост цен влияет на развитие кредитных операций, а с другой стороны на рост затрат, сюда добавляется процент за использование кредита. При определении объема кредита большое значение имеет стоимость, так как выдают его под закупку материалов или заключенной сделки. Чем цена выше, тем больше предприятие берет кредита.


 • В Україні торгують секретами із соціальних мереж

  В Україні торгують секретами із соціальних мереж Суспільство · lesya · 15.12.2012 13:30

  Не секрет, що цікавість – справа дуже добра та корисна, та лише тоді, коли вона не надмірна. Ця риса людського характеру йде в ногу з пізнанням та самовдосконаленням, однак якщо перейти дозволені межі, вона може зіграти з нами злий жарт, ставши зброєю в руках аферистів.


 • Банани сприяють народженню спадкоємця

  Банани сприяють народженню спадкоємця Краса і здоров'я · lesya · 15.12.2012 11:17

  Нещодавно група вчених провела дослідження, в результаті якого підтвердила популярне твердження, ніби вживання жінкою бананів до моменту зачаття та в період вагітності суттєво підвищує шанси народити хлопчика. Дослідження проводилося британськими фахівцями.


 • Кілька ідей сучасного дизайну дверей

  Кілька ідей сучасного дизайну дверей Цікаві факти · lesya · 14.12.2012 18:38

  Так вже влаштований наш організм, що нам подобаються красиві речі. І цей потяг до прекрасного проявляється в усьому: і в любові до мистецтва, й у вмінні гарно одягатися, і в бажанні максимально комфортно та досконало облаштувати своє помешкання. Тому дедалі частіше дизайнери та митці беруться за справу, яка, здавалося б, має до них зовсім небагато відношення, створюючи незвичні та багатофункціональні предмети інтер’єру. Пропонуємо вашій увазі кілька найсучасніших дизайнерських рішень дверей, які поєднали в собі оригінальний зовнішній вигляд та практичність.


 • 8 найцікавіших календарів сучасності

  8 найцікавіших календарів сучасності Цікаві факти · lesya · 14.12.2012 16:09

  Творча уява та фантазія здатна перетворити часом буденні й такі звичні нам речі у справжні витвори мистецтва. Головне – не обмежувати себе закоренілими рамками, і тоді все навколо може постати в наших очах у зовсім іншому світлі. І до вибору такої, здавалося б, простої речі, як календар, не слід ставитися легковажно – він, окрім того, що відраховує прожиті нами дні, може ще й добряче розвеселити та підбадьорити.


Всього 10392 на 1040 сторінках