Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Як зустріти 2016 рік?

  Як зустріти 2016 рік? Новорічні новини · Марина Левицкая · 01.12.2015 11:22

  Не варто сперечатися з тим, що Новий рік є найчарівнішим святом у році. Це пов'язано з тим, що кожна людина вірить в зміни на краще, покладаючи великі надії на Новий рік. Свято асоціюється з чимось казковим і містичним, тому ми робимо все можливе для того, щоб допомогти всьому доброму і хорошому не оминути наш дім.


 • Розроблений робот, який бореться з бур’янами

  Розроблений робот, який бореться з бур’янами Нові технології · Марина Левицкая · 30.11.2015 09:58

  Відома компанія Deepfield Robotics нещодавно представила свій новий винахід – робот BoniRob. Він призначений для виконання сільськогосподарських робіт, а саме, для виявлення та знищення бур’янів шляхом забивання їх в землю.


 • Найбільш рідкісні та незвичайні професії в світі

  Найбільш рідкісні та незвичайні професії в світі Життя · Марина Левицкая · 28.11.2015 12:03

  Уявіть собі, в світі налічується близько 70 тисяч професій. І звідки їх стільки взялось, якщо в звичайній газеті з оголошеннями не знайдеться навіть однієї сотні. Ми звикли до більш звичайних професій, таких як кухар чи бухгалтер на http://lev-cons.ru/. Але існують рідкісні професії, про існування яких ви навіть не здогадувалися.


 • 10 речей, які ви повинні зробити, поки молоді

  10 речей, які ви повинні зробити, поки молоді Суспільство · Марина Левицкая · 26.11.2015 13:48

  Поняття молодості настільки відносне, що часто важко зрозуміти, скільки людині років: 35 чи 45, адже вік – це стан душі та розуму. Ваш вигляд, психічний, емоційний та фізичний стан залежить від того, наскільки молодим ви себе почуваєте. Часто можна почути, що молодою називають 50-річну людину. Отже, від того, як ви ставитесь до себе залежить, як будуть відноситися до вас інші люди.


 • Метеоритний дощ подарував турецьким селянам чималі статки

  Метеоритний дощ подарував турецьким селянам чималі статки Цікаві факти · Марина Левицкая · 25.11.2015 14:57

  Метеоритний дощ пройшов недалеко від села Саричечок в турецькій провінції Бінголь. З неба падали уламки астероїда Веста. Саме він являється одним з найбільших в астероїдному поясі нашої планети. Ця досить незвичайна подія неабияк порадувала місцевих жителів, адже відразу знайшлися цінителі та колекціонери, які готові платити солідні гроші за невеличкі шматочки астероїда. Селяни не розгубилися і відразу ж відправилися на пошуки метеоритів. Вчені також зацікавилися рештками астероїда Веста. Як стало відомо, місцеві жителі продали метеоритів на суму близько 350 тис. доларів.


 • Найнезвичайніші ліфти у світі

  Найнезвичайніші ліфти у світі Нові технології · Марина Левицкая · 25.11.2015 14:17

  Напевно, кожна людина знає, що таке ліфт. Більшість сучасних ліфтів – це прості коробки для перевезення пасажирів та вантажу, зроблені з металу. Але виявляється, що не всі ліфти нудні та одноманітні. У світі є багато місць, де ліфти вважаються справжнім атракціоном для туристів. Сьогодні виробники пропонують велику кількість варіантів ліфтів. Сучасне і надійне обладнання для ліфтів представлене на сайті svtmsk.ru.


 • 10 корисних сайтів та додатків для сучасних студентів

  10 корисних сайтів та додатків для сучасних студентів Нові технології · Марина Левицкая · 23.11.2015 16:24

  Важко сказати, чи легко бути студентом в умовах стрімкого розвитку комп'ютерних технологій. З одного боку, соціальні мережі, ігри, чати відволікають від навчання і повсякденних справ, а з другого – сьогодні створена велика кількість програм, які полегшують процес навчання.


 • Розроблена розумна майка, яка запобігає викривленню хребта

  Розроблена розумна майка, яка запобігає викривленню хребта Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 20.11.2015 14:32

  Сучасна людина рідко може похвалитися відмінним здоров'ям. В століття високих технологій вже нікого не дивують проблеми з очима і хребтом. Не можна не згадати і про участь батьків у створенні таких проблем. Адже хто сьогодні не хоче придбати для своєї дитини новенький планшет чи ноутбук. На жаль, викривлення хребта – це не лише косметичний недолік, а щось набагато серйозніше. Особливо це стосується тих людей, хто проводить багато часу за комп'ютером. Сидячи перед телевізором або монітором, ми не помічаємо, що сидимо неправильно. І лише з віком, коли починає нестерпно боліти спина, ми розуміємо, які наслідки можуть бути від викривленого хребта.


 • Panasonic представила мегафон, який може перекладати оголошення на три мови

  Panasonic представила мегафон, який може перекладати оголошення на три мови Нові технології · Марина Левицкая · 19.11.2015 14:42

  Rocket News24 повідомляє, що компанія Panasonic розробила мегафон для співробітників японських аеропортів і вокзалів, який здатний перекладати оголошення на три мови. Слід зазначити, що це відбувається в реальному часі.


 • Вчені виявили, що буряковий сік робить людину сильнішою без тренувань

  Вчені виявили, що буряковий сік робить людину сильнішою без тренувань Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 19.11.2015 12:14

  В результаті нещодавно проведеного дослідження було з'ясовано, що сік з червоного буряка здатний підвищити працездатність м'язів аж на 13 %! Тому тепер, щоб стати сильними, не обов'язково кожного ранку їсти кашу. Досить буде випити склянку свіжого бурякового соку.


Всього 10394 на 1040 сторінках