Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • За повідомлення у Facebook доведеться платити

  За повідомлення у Facebook доведеться платити Економіка · lesya · 23.12.2012 16:47

  Нещодавно найпопулярніша в світі соціальна мережа Facebook розпочала тестування системи платного відправлення повідомлень. Тепер користувачі, які не входять до списку друзів людини, зможуть надсилати їй повідомлення за один долар.


 • Цитати з пояснювальних після ДТП: потік повітря, що наніс тілесні ушкодження, та раптовий напад дальтонізму

  Цитати з пояснювальних після ДТП: потік повітря, що наніс тілесні ушкодження, та раптовий напад дальтонізму Авто-мото · lesya · 21.12.2012 19:40

  Чоловіки полюбляють підсміюватися над жінками, які водять автомобіль. І яким би вправним водієм не була жінка, представників сильної статі у її вмінні керувати авто не переконати ніяк. А тут масла у вогонь підливають екземпляри на зразок авторки наступних рядків: «Я хотіла натиснути на педаль гальма, але не знайшла її». Не далеко втекла й інша «розумниця»: «Я їхала за автомобілем. Несподівано у нього почали моргати відразу обидва "поворотники". Не зрозумівши, в який бік він повертає, я врізалася в авто попереду».


 • Найгучніші судові процеси 2012 року за версією газети Times

  Найгучніші судові процеси 2012 року за версією газети Times Кримінал · lesya · 21.12.2012 17:23

  2012 рік ознаменувався кількома гучними судовими процесами, які не пройшли повз увагу преси. У даному контексті популярне видання Times, у якого є свій власний додаток "Law" ("Закон"), опублікувало огляд найбільш цікавих моментів судових процесів року, що минає.


 • Іспанський листоноша отримав 384 912 років ув'язнення за недоставлені листи

  Іспанський листоноша отримав 384 912 років ув'язнення за недоставлені листи Кримінал · lesya · 21.12.2012 11:35

  Чи задумувалися ви коли-небудь над тим, яким може бути найдовший термін ув’язнення? І якщо в нашій країні діє система законодавства, згідно з якою найсуворішим покаранням може стати тільки довічне ув’язнення, то є держави, закони яких дозволяють запроторювати злочинців за ґрати на сотні або ж тисячі років.


 • People назвав головні події 2012 року

  People назвав головні події 2012 року Події у світі · lesya · 21.12.2012 08:41

  Цими днями популярний в цілому світі журнал People, який спеціалізується на новинах з життя знаменитостей, опублікував список з десяти головних подій року, що минає. Перелік було складено на основі результатів онлайн-голосування, яке проводилося на сайті видання. Всього в голосуванні взяло участь більше 1,5 мільйона користувачів Інтернету.


 • В Канаді орел мало не поцупив малюка

  В Канаді орел мало не поцупив малюка Події у світі · lesya · 20.12.2012 21:20

  Мирна прогулянка парком ледь не закінчилася для сім’ї канадців трагедією: в самісінькому центрі Монреаля орел мало не поцупив маленького хлопчика. Випадковий перехожий зафіксував на відеокамеру момент, як хижак спускається з висоти, хапає дитину і встигає пронести її кілька метрів, після чого впускає на траву, повідомляє Daily Mail.


 • Найнебезпечнішим регіоном світу визнано Латинську Америку

  Найнебезпечнішим регіоном світу визнано Латинську Америку Суспільство · lesya · 20.12.2012 20:25

  Провівши аналіз статистичних даних, експерти дійшли висновку, що найбільш небезпечним регіоном нашої планети є зовсім не Близький або ж Середній Схід, де постійно точаться воєнні конфлікти, а, як не дивно, Латинська Америка. Більшість населення цих країн вже змирилася з тим, що живе пліч-о-пліч зі злочинністю. Це, однак, не заважає латиноамериканцям бути найщасливішими людьми в світі.


 • Американці вибрали 10 найкращих двигунів

  Американці вибрали 10 найкращих двигунів Авто-мото · lesya · 20.12.2012 15:37

  Нещодавно автомобільні експерти із США взяли участь у спеціальному випробуванні, вибравши десяток кращих автомобільних двигунів сучасності. Конкурс проводиться співробітниками видання Ward's Auto вже не вперше – цьогорічні змагання стали дев’ятнадцятими з моменту заснування конкурсу. Як і в минулому році, половина місць у рейтингу дісталася компактним чотирициліндровим моторам.


 • Найбільш надійні автомобілі Nissan випускають у Петербурзі

  Найбільш надійні автомобілі Nissan випускають у Петербурзі Авто-мото · lesya · 20.12.2012 13:25

  Цими днями підприємство японської компанії-автовиробника Nissan, розташоване в Північній столиці Росії – Санкт-Петербурзі, отримало нагороду «Кращий завод Nissan 2012 за якістю продукції, що випускається».


 • Кілька порад, які мільярдери запам'ятали на все життя

  Кілька порад, які мільярдери запам'ятали на все життя Цікаві факти · lesya · 20.12.2012 11:10

  Досягти чогось в житті дуже тяжко без підтримки друзів та колег. Найуспішніші підприємці світу не соромляться визнати, що багато чим у своєму житті вони завдячують цінним порадам оточуючих. У даному контексті співробітники видання Business Insider вирішили скласти список найцікавіших порад від знаменитих на увесь світ підприємців.


Всього 10394 на 1040 сторінках