Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Поспішай: скоро День Валентина!

  Поспішай: скоро День Валентина! Цікаві факти · Іванна · 25.12.2012 20:12

  Усі закохані пари святкують у лютому День Святого Валентина. Існує чимало оповідей, пов'язаних із цим святом, а особливо із його назвою. В одній із версій говориться про нещасливу любов Валентина,; у другій - що один чоловік вінчав закоханих, що і стало причиною його смерті; у третій - що він сильно любив дітей і був їм товаришем.

  Та істина тут одна – Валентин став заступником всіх закоханих і родоначальником традиції обмінюватися 14 лютого невеличкими записочками, які ми називаємо валентинками.


 • Зовнішність гобітів аж ніяк не вигадана

  Зовнішність гобітів аж ніяк не вигадана Наука · lesya · 25.12.2012 12:26

  В рамках масштабного дослідження, яке тривало кілька років, вчені виявили, що зовнішність гобітів зовсім не вигадана голлівудськими кінематографістами – схожі на них істоти існували насправді. А може, існують і зараз.


 • Канада виділила чотири винищувачі для стеження за пересуванням Санта-Клауса

  Канада виділила чотири винищувачі для стеження за пересуванням Санта-Клауса Новорічні новини · lesya · 25.12.2012 09:37

  Цими днями представники міністерства оборони Канади виділили чотири винищувачі, що «супроводжуватимуть» Санта-Клауса, який розносить подарунки дітям в різні куточки світу. Чарівна упряжка стартувала з Північного полюса о 2:00 ранку понеділка (9:00 за київським часом), і коли вона наблизиться до узбережжя канадської провінції Ньюфаундленд та Лабрадор, назустріч їй вилетять два винищувачі F-18.


 • Цветочный интернет магазин в городе Тюмень

  Цветочный интернет магазин в городе Тюмень Суспільство · kseniya_www · 24.12.2012 21:10

  Цветочный интернет магазин в городе Тюмень приглашает Вас окунуться в царство красоты и изысканности. Живые цветы способны привнести в каждодневную жизнь любого человека красоту и радость и подарить хорошее настроение. Комната, которая будет украшена свежими цветами, сразу обретет неповторимую мягкость и яркость.


 • Особенности ипотеки для военнослужащих

  Особенности ипотеки для военнослужащих Економіка · kseniya_www · 24.12.2012 21:05

  Для того чтобы получить ссуду на жилье, претендент должен подать рапорт на участие в программе. Затем спустя определенное время имя просителя попадает в специальный реестр. На каждого участника, который в нем находится, открывается именной накопительный счет в одном из российских банков, при этом все средства на нем могут быть использованы только спустя три года.


 • Инновационные услуги от мировых гостиничных центров

  Инновационные услуги от мировых гостиничных центров Розваги · kseniya_www · 24.12.2012 20:57

  Сейчас бывалых туристов довольно проблематично удивить, но, тем не менее, самые популярные мировые гостиницы предлагают весьма неординарные услуги, которые просто невозможно отыскать в прочих мировых уголках.


 • Аргентинка виходить заміж за вбивцю своєї сестри-близнючки

  Аргентинка виходить заміж за вбивцю своєї сестри-близнючки Кримінал · lesya · 24.12.2012 18:10

  В Аргентині одруження двох закоханих викликало хвилю непідробного обурення. Громадськість схвилював та вразив вчинок такої собі Едіт Касас, яка вирішила вступити в шлюб з убивцею своєї сестри-близнючки Йоганни Касас.


 • Створено велотренажер, який дозволить перетворити зайві кілограми в електрику

  Створено велотренажер, який дозволить перетворити зайві кілограми в електрику Нові технології · lesya · 24.12.2012 15:04

  Якщо в квартирі раптово гасне світло, переважна більшість людей змушені бездіяльно чекати усунення несправності. Та якщо у вас є пристрій Ideso PowerPac, ви зможете не витрачати дорогоцінного часу дарма, а сісти на велосипед та виробити для свого комп'ютера або ж якогось іншого пристрою стільки енергії, скільки душа забажає.


 • Суд у США підтримав чоловіка, який звільнив підлеглу за надмірну привабливість

  Суд у США підтримав чоловіка, який звільнив підлеглу за надмірну привабливість Події у світі · lesya · 24.12.2012 12:38

  Минулого тижня Верховний суд штату Айова виправдав дії дантиста Джеймса Найта, який звільнив з роботи свою помічницю за те, що вона гарно виглядає. Згідно з рішенням суду, лікар вчинив відповідно до закону, звільнивши свою підлеглу Мелісу Нельсон, вина якої полягає в тому, що вона дуже приваблива і становить загрозу для шлюбу свого боса. Про це повідомляє сайт новинної служби CNN.


 • До 2018 року телефони матимуть слух, нюх, та розрізнятимуть смак

  До 2018 року телефони матимуть слух, нюх, та розрізнятимуть смак Нові технології · lesya · 24.12.2012 07:44

  Цими днями співробітники IBM поділилися своїм баченням того, яким стане комп'ютер всього через кілька років. Експерти компанії переконують, що до 2018 року він матиме всі п'ять почуттів. Про це пише Марк Прігге в статті, опублікованій на сторінках The Daily Mail.


Всього 10394 на 1040 сторінках