Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Топ-5 кращих концептів BMW

  Топ-5 кращих концептів BMW Авто-мото · lesya · 10.01.2013 19:31

  Напевне, всі автолюбителі знають, що здебільшого концепт-кари створюються в рамках якогось автошоу, а покликані вони продемонструвати передові досягнення компанії, вивідавши при цьому думку публіки та експертів. І в більшості випадків по закінченню виставки концепт назавжди вирушає на склад, де й стоїть, поки не заржавіє.


 • Як приготувати каву зі спеціями

  Як приготувати каву зі спеціями Цікаві факти · lesya · 10.01.2013 18:02

  Про каву сказано вже дуже багато. Одні торочать про неймовірну шкоду, якої завдає вона людському організмові, інші наперебій кидаються захищати свій улюблений напій. Та як би там не було, у світі є мільйони шанувальників цього ароматного напою. Зрозуміло, що запеклим кавоманам традиційні рецепти приготування кави вже давно осточортіли, тому вони шукають щось новеньке та оригінальне, хоча далеко не завжди те, що вони знаходять, смакує їм більше, ніж традиційна класика.


 • Секреты успешного проведения банкета

  Секреты успешного проведения банкета Розваги · kseniya_www · 10.01.2013 14:31

  Банкет – это праздничное застолье, которое организуется не дома. Местом проведения может стать большой ресторан или маленькое уютное кафе. Выбор зависит от самого заказчика: его предпочтений, ряда условий и, конечно, материальных возможностей. Мы решили подробнее обсудить именно условия.


 • Недорогие участки на Дмитровском шоссе

  Недорогие участки на Дмитровском шоссе Життя · kseniya_www · 10.01.2013 14:26

  Приобретение собственного загородного дома для многих потенциальных покупателей является недостижимой в данное время задачей. Не имея достаточной суммы на приобретение готового нового жилья можно пойти по пути строительства собственного загородного дома на приобретённой земле. Приобретение земельного надела без подряда позволяет поэтапно производить освоение приобретённой территории, в соответствии с поступлениями новых порций денежных средств.


 • Вчені з'ясували, що 10 хвилин фізичних навантажень щодня замінять години у спортзалі

  Вчені з'ясували, що 10 хвилин фізичних навантажень щодня замінять години у спортзалі Краса і здоров'я · lesya · 09.01.2013 22:14

  Результати досліджень, проведених нещодавно американським вченими, докорінно міняють уявлення про фізичні навантаження – виявляється, короткочасна фізична активність приносить людині не менше користі, ніж багатогодинні вправи у спортзалі.


 • Комікс про Мухаммеда "абсолютно халяльний"

  Комікс про Мухаммеда "абсолютно халяльний" Релігія · lesya · 09.01.2013 19:41

  Декілька днів тому французький сатиричний журнал Charlie Hebdo, який раніше став причиною обурення багатьох мусульман через публікацію карикатур на пророка Мухаммеда, не зійшов зі свого шляху: цього разу на сторінках скандального видання з’явилася «біографія Мухаммеда» у формі коміксів, повідомляє Tageszeitung.


 • Найкоротші шлюби знаменитостей

  Найкоротші шлюби знаменитостей Культура · lesya · 09.01.2013 19:00

  Одружуючись, кожен хоче жити у шлюбі зі своїм партнером довго й щасливо, однак далеко не в усіх це виходить. Буває так, що люди розлучаються майже одразу після весільної церемонії. І знаменитості тут не виняток – іноді їхні союзи бувають вкрай короткотривалими.


 • "Фюрер очима єврейського хлопчика" - у світ виходять мемуари сусіда Гітлера

  "Фюрер очима єврейського хлопчика" - у світ виходять мемуари сусіда Гітлера Події у світі · lesya · 08.01.2013 18:36

  10 січня цього року французьке видавництво «Мішель Лафон» видасть книгу з досить інтригуючою назвою «Гітлер - мій сусід. Спогади єврейського хлопчика». Автори книги - журналіст Бертіль Скалі та Едгар Фейхтвангер, спогади якого й лягли в основу книги, повідомляє Dreuz.info.


 • Джекі Чан став "азіатським Яструбом"

  Джекі Чан став "азіатським Яструбом" Кіно · lesya · 08.01.2013 16:09

  Фільм, знятий у традиційному для Джекі жанрі легковажного екшену, одразу ж викликав хвилю радощів у фанатів та цінителів творчості актора. Вони настільки бурхливо зустріли новинку, що не залишили зовсім місця для критики.


 • Як жінки знайомляться з чоловіками

  Як жінки знайомляться з чоловіками Суспільство · lesya · 06.01.2013 09:29

  Незважаючи на неперевершену банальність фрази «Дівчино, можна з вами познайомитися?», близько 90% чоловіків у тій чи іншій ситуації обирають саме її для знайомства з представницями прекрасної статі. Інша ситуація з жінками. Попри небувале поширення різноманітних феміністичних тенденцій та всіляких бесід про гендерну рівність, фраза «Юначе, можна з вами познайомитися», кинута навздогін незнайомцеві, навряд чи справить потрібне враження. Точніше, враження вона точно справить, однак, скоріше за все, не таке, яке б хотілося.


Всього 10394 на 1040 сторінках