Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • В 2013 році на Україні не буде весни, а влітку температура підніматиметься до +40

  В 2013 році на Україні не буде весни, а влітку температура підніматиметься до +40 Екологія · lesya · 25.01.2013 18:36

  У контексті глобальних кліматичних змін, які деякі спеціалісти ризикують назвати аномальними, всіх цікавить, якою ж буде кліматична ситуація в Україні в найближчий час та чи варто чекати небувалих примх погоди в 2013 році. У даному контексті заступник начальника Гідрометцентру Анатолій Прокопенко вирішив поділитися прогнозами на найближчий рік.


 • Дієтологи заборонили снідати йогуртом та фруктами

  Дієтологи заборонили снідати йогуртом та фруктами Краса і здоров'я · lesya · 25.01.2013 16:05

  На основі результатів проведеного нещодавно дослідження дієтологи вирішили скласти список продуктів, які не слід вживати на сніданок або натщесерце. До списку потрапили деякі зовсім несподівані продукти.


 • Сталлоне виплатив 2 мільйони доларів зґвалтованій ним сестрі

  Сталлоне виплатив 2 мільйони доларів зґвалтованій ним сестрі Події у світі · lesya · 25.01.2013 11:58

  Цими днями в зарубіжних ЗМІ з’явилася скандальна інформація про те, ніби знаменитий голлівудський актор Сильвестр Сталлоне, якому на сьогоднішній день виповнилося 66 років, таємно виплатив своїй зведеній сестрі на ім’я Тоні-Енн Філіт цілих два мільйони доларів. Так він вирішив компенсувати зґвалтування, яке, за словами жінки, скоїв 16 років тому, якраз тоді, коли перебував на вершині слави.


 • 2012 став одним із дев'яти найбільш спекотних в історії людства

  2012 став одним із дев'яти найбільш спекотних в історії людства Екологія · lesya · 25.01.2013 09:54

  За весь період ведення спостережень за кліматом нашої планети фахівцями різних епох було зафіксовано дев’ять найбільш спекотних років. А 2005 та 2010 роки увійшли в історію як найбільш спекотні із зафіксованих. За словами кліматологів, нові дані, отримані за минулий рік, демонструють тривожну і довгострокову тенденцію глобального потепління, викликаного антропогенними викидами діоксиду вуглецю та інших парникових газів у атмосферу.


 • ООН закликає купувати "потворні" фрукти

  ООН закликає купувати "потворні" фрукти Екологія · lesya · 24.01.2013 20:11

  Цими днями представники Організації Об’єднаних Націй виступили із закликом до покупців, у якому наголосили на необхідності більше уваги приділяти «потворним» фруктам та овочам. Адже в іншому випадку ці продукти просто викинуть у смітник. Про це повідомляє Agence France-Presse з посиланням на презентацію програми, над якою працювали дві організації ООН: Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) та Програма ООН з питань навколишнього середовища (UNEP).

  Розроблена спеціалістами ООН програма отримала назву «Думай-Їж-Зберігай; Залиш менше харчових слідів», що англійською звучить як Think-Eat-Save Reduce Your Foodprint. У назві програми використано гру слів: у слові footprint, що означає «слід», «відбиток», t замінено на d, а слово food означає «їжа». В результаті вийшло foodprint.

  Програма покликана скоротити кількість їжі, яка викидається виробниками, споживачами та магазинами.


 • Самые необычные ежедневники

  Самые необычные ежедневники Цікаві факти · lesya · 24.01.2013 18:07

  В современном мире компьютерных технологий и цифровых носителей трудно представить, что кому-то может понадобиться обычный бумажный ежедневник - почти все массово переходят на электронные варианты. А зря. Несмотря на популярность и распространение электронных ежедневников, традиционные бумажные экземпляры имеют целый ряд преимуществ, как и недостатков, соответственно, но не об этом сейчас речь.


 • Експерти склали список людей з найвищим IQ на планеті

  Експерти склали список людей з найвищим IQ на планеті Суспільство · lesya · 24.01.2013 10:55

  Цими днями співробітники організації Super Scholar, яка займається оцінюванням та аналізом інтелектуального рівня учнів, склали список людей, що живуть сьогодні, в яких виявили найвищий рівень IQ. Про це повідомляє популярне видання El Mundo. До списку потрапили такі світлі уми, як знаменитий учений-фізик Стівен Хокінг, один із засновників компанії Microsoft Пол Аллен, чемпіон світу шахіст Гаррі Каспаров та інші, говориться у статті, підготовленій за повідомленням агентства EFE.


 • Гарвардський професор шукає сурогатну матір для дитини неандартальця

  Гарвардський професор шукає сурогатну матір для дитини неандартальця Наука · lesya · 23.01.2013 20:11

  Нещодавно один авторитетний гарвардський професор генетики зробив досить скандальну та неоднозначну заяву, запропонувавши знайти «надзвичайно сміливу і авантюрну жінку», яка б погодилася стати сурогатною матір'ю для клонованого немовляти неандертальця.


 • Британка зібрала найбільший у світі пазл

  Британка зібрала найбільший у світі пазл Події у світі · lesya · 23.01.2013 17:42

  Цими днями одна британка представила світові творіння рук своїх, яке заслуговує на неабияку увагу, – винахідлива англійка зібрала найбільший у світі пазл.


 • У США відкрили першу в світі публічну бібліотеку, в якій немає жодної паперової книги

  У США відкрили першу в світі публічну бібліотеку, в якій немає жодної паперової книги Цікаві факти · lesya · 23.01.2013 13:30

  З розвитком комп’ютерних технологій паперові носії інформації поступово втрачають свою значимість – їм на зміну приходять цифрові форми тих чи інших документів, книг тощо. Так, у багатьох організаціях, приміром, вводиться система цифрового документообігу, Більшість видань починають пропонувати свої газети, журнали та книги в електронних варіантах. А недавно у США було відкрито цілу бібліотеку, в якій немає жодного паперового видання.


Всього 10392 на 1040 сторінках