Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Трирічний британський хлопчик став членом "товариства геніїв"

  Трирічний британський хлопчик став членом "товариства геніїв" Суспільство · lesya · 30.01.2013 22:05

  Цими днями у Британії трирічний малюк став членом міжнародного «товариства геніїв», яке об’єднує найрозумніших людей світу. Хлопчик на ім’я Шервін Шарабі, мешканець міста Барнслі, що в графстві Південний Йоркшир, був занесений до складу товариства під назвою Mensa, яке налічує близько 22 000 членів. Інформація про це з’явилася на сторінках Sky News.


 • Японський ресторан частує відвідувачів стравами з бруду

  Японський ресторан частує відвідувачів стравами з бруду Події у світі · lesya · 30.01.2013 19:49

  Для всіх нас азіатська кухня асоціюється з чимось вкрай оригінальним та незвичним. Тут часто готують страви з таких продуктів, які, мабуть, середньостатистичний європеєць й до рота не взяв би. І Японія тут не стала винятком – вона продовжує дивувати приїжджих вишуканою кухнею. Однак є один ресторан, який спантеличує, напевне, не лише представників інших культур, але й самих японців. Цей заклад працює в Токіо, а його назва - Ne Quittez Pas – має французьке звучання. Ресторан пропонує своїм відвідувачам скуштувати страви з бруду.


 • Чоловіків попросили покинути борт літака - вони важили забагато

  Чоловіків попросили покинути борт літака - вони важили забагато Авто-мото · lesya · 30.01.2013 17:49

  Досить цікавий випадок стався цими днями з пасажирами британської авіакомпанії EasyJet, які летіли з Ліверпуля в Женеву. Екіпаж літака попросив чотирьох чоловіків покинути салон у зв’язку з тим, що літак не зміг би безпечно здійснити переліт, якщо б пасажири не вийшли. Добровольців заледве вдалося знайти, та й то лише після того, як інші пасажири зібрали їм по 100 фунтів компенсації кожному. Компенсацію в 100 фунтів висадженим чоловікам виплатила й авіакомпанія.


 • За відмову від sim-карти у США садитимуть на 10 років

  За відмову від sim-карти у США садитимуть на 10 років Мобільний зв’язок · lesya · 30.01.2013 10:16

  За відмову від sim-карти у США садитимуть на десять років у в’язницю. Цими днями в дію вступив закон, який передбачає покарання у вигляді десятирічного тюремного ув’язнення та штрафу в мільйон доларів за обхід прив'язки телефону до оператора стільникового зв'язку.


 • У Лондоні відкрили публічний дім для божевільних

  У Лондоні відкрили публічний дім для божевільних Розваги · lesya · 30.01.2013 00:10

  Цими днями у Лондоні розпочав роботу перший в країні публічний дім, який обслуговуватиме людей з нездоровою психікою та обмеженими можливостями. При цьому дозвіл на відкриття закладу дала влада міста.


 • У Києві зняли фінальну сцену психологічного триллера "Зелена кофта"

  У Києві зняли фінальну сцену психологічного триллера "Зелена кофта" Кіно · lesya · 29.01.2013 22:11

  Цими днями у Києві підійшли до завершення зйомки фінальної сцени українського психологічного трилера під назвою «Зелена кофта». Фільм став другою повнометражною картиною режисера Володимира Тихого, відомого своїми роботами «Мийники автомобілів» та «Україна, Ґудбай».


 • Економічна криза позначилася на діяльності юридичних компаній в Україні

  Економічна криза позначилася на діяльності юридичних компаній в Україні Економіка · lesya · 29.01.2013 19:59

  В умовах світової економічної кризи юридичним компаніям довелося дещо змінити звичний напрям роботи, прилаштувати його до мінливих потреб суспільства, продиктованих часом та умовами сучасної фінансово-економічної ситуації. І вітчизняним юридичним компаніям вдалося подолати цю проблему з найменшими втратами: більшості юридичних компаній вдалося уникнути скорочення штатів. Натомість всі сили було спрямовано на зміну юридичних практик.


 • 4 найбільш відомі канібали сучасності

  4 найбільш відомі канібали сучасності Цікаві факти · lesya · 29.01.2013 16:24

  Коли сьогодні читаєш десь про людоїдів, то диву даєшся, звідки такі виродки могли братися. Та мало хто задумується над тим, що в давнину до поїдання собі подібних людей штовхали традиції, культура, можливо, голод та ще безліч інших речей. А що ж спонукає до канібалізму сьогодні? І якщо ви думаєте, що в нашому суспільстві людоїдів нема, то глибоко помиляєтесь: вони живуть серед нас, при чому зовні це не якісь там волохаті потворні істоти, а звичайні собі люди. Ось кілька історій найбільш знаменитих людожерів сучасності.


 • Apple запатентувала "розумне" взуття

  Apple запатентувала "розумне" взуття Нові технології · lesya · 28.01.2013 19:38

  Як відомо, Apple займається не лише розробкою мобільних пристроїв та планшетів - компанія намагається впровадити найсучасніші досягнення комп’ютерних технологій в усі без винятку сфери людського життя. Так, лише в минулому році Apple зареєструвала у США майже 1140 патентів, зайнявши 22-ге місце у рейтингу компаній з найбільшою кількістю отриманих патентів.


 • Окуляри Google Glass передаватимуть звук через кістки черепа

  Окуляри Google Glass передаватимуть звук через кістки черепа Нові технології · lesya · 28.01.2013 16:51

  Нещодавно компанія Google вирішила запатентувати нову технологію, яка дозволить передавати звук, використовуючи тканинну та кісткову провідність. Таким чином, звукові хвилі скеровуватимуться безпосередньо у внутрішнє вухо, минаючи барабанну перетинку. Передбачається, що технологію впровадять в Google Glass. Вона дозволить користувачеві чути різні звуки, які для оточуючих залишатимуться німими.


Всього 10394 на 1040 сторінках