Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Поисковое продвижение сайта и другие тонкости

  Поисковое продвижение сайта и другие тонкости Цікаві факти · kseniya_www · 17.01.2013 21:03

  Вы приложили некоторые усилия и создали свой собственный сайт, он уже полностью жизнеспособен и дожидается на сервере своих юзеров, а они не идут… В чём же дело, ведь мы всё сделали правильно? Ответ на этот вопрос очень прост: недостаточно создать хороший продукт, нужно еще уметь его грамотно разрекламировать. Вот и ваше детище, как звезда шоубизнеса, нуждается в раскрутке.


 • Чиллер и промышленные системы вентиляции – важные моменты установки

  Чиллер и промышленные системы вентиляции – важные моменты установки Техніка · kseniya_www · 17.01.2013 20:53

  Чиллер и система вентиляции – это устройства, работа которых направлена на улучшение воздуха в том или ином помещении. Системы вентиляции направлены на эффективное устранение вредных веществ из воздуха, а чиллер, как охлаждающее устройство, предназначено для отбора избытка тепла и поддержания нужного температурного режима, например, в условиях работы различного производственного оборудования.


 • Летом – в Грецию. Зимой – в Доминикану

  Летом – в Грецию. Зимой – в Доминикану Розваги · kseniya_www · 17.01.2013 19:25

  Провести лето в Греции – это сказка! Сказка, которая желает стать былью. В связи с экономическим кризисом в Греции, цены на путевки в эту страну, да и вообще на все туристические услуги, резко упали. И теперь гораздо выгоднее съездить в отпуск в Грецию, чем куда бы то ни было на средиземноморском побережье.


 • Новий 3D фільм розкаже про Metallica

  Новий 3D фільм розкаже про Metallica Кіно · lesya · 17.01.2013 16:16

  Цими днями кінокомпанія Picturehouse розповсюдила інформацію, яка обов’язково сподобається шанувальникам рок-музики. Так, згідно із нею, учасники легендарної рок-групи Metallica стали героями нового фільму. Картина отримала назву на честь однієї з пісень групи - «Through the Never». Стрічка повинна вийти на екрани вже 9 серпня 2013 в тривимірному форматі.


 • 5 найбільш кривавих цивілізацій в історії людства

  5 найбільш кривавих цивілізацій в історії людства Цікаві факти · lesya · 17.01.2013 13:03

  Заглиблюючись у вивчення історії людства, починаєш розуміти, що сучасний світ, сповнений жорстокості, - рай у порівнянні з минулим. Так, наші далекі предки були настільки жорстокими та кровожерливими, що іноді й уявити собі важко. Пропонуємо вашій увазі п’ятірку найбільш кривавих цивілізацій в історії людства.


 • Найбільш оригінальні вакансії, які пропонують українським студентам

  Найбільш оригінальні вакансії, які пропонують українським студентам Суспільство · lesya · 17.01.2013 10:41

  Останнім часом в Україні дедалі популярнішою стає мода, яка прийшла до нас із США та країн Західної Європи, – студенти та учні шкіл з кожним роком все охочіше намагаються знайти можливість підзаробити у вільний від навчання час. Зрозуміло, що не вся робота, яку пропонують студентам, є цікавою. Скоріше, навпаки: в більшості випадків далі за межі розклеювання чи роздачі листівок, продаж сумнівної якості товарів та розфасовку картоплі-фрі вона не розповсюджується. Однак є й винятки - деякі роботодавці пропонують вакансії, які дивують та зацікавлюють якщо не самою суттю роботи, то назвою вже точно.


 • В Естонії покарали злодія, який вкрав банку з екскрементами

  В Естонії покарали злодія, який вкрав банку з екскрементами Кримінал · lesya · 16.01.2013 18:26

  Цими днями в Естонії було розкрито скандальний злочин, скоєний восени минулого року – тоді зі знаменитого Тартуського музею було вкрадено банку з… фекаліями. Про це повідомляє Postimees. Скляна банка з фекаліями являється фрагментом інсталяції Яана Тооміка.


 • 72-річний китаєць став світською левицею

  72-річний китаєць став світською левицею Події у світі · lesya · 15.01.2013 17:45

  Власниця одного китайського магазину зважилася на досить нестандартний крок – вона перетворила у модель… свого власного дідуся. Тепер 72-річний китаєць став однією з найпопулярніших моделей Китаю. Та що найголовніше: він демонструє не чоловічий, а жіночий одяг. Так, китаєць на ім’я Лю Цзяньпін примірює рожеві сукні, оздоблені білим хутром, позує в ажурних зелених колготках. Його образ настільки популярний, що став інтернет-мемом.


 • Лихослівні дівиці: албанські жінки, які вирішили стати чоловіками

  Лихослівні дівиці: албанські жінки, які вирішили стати чоловіками Суспільство · lesya · 14.01.2013 18:32

  В Албанії є жінки, які все своє життя живуть під виглядом чоловіків. Мешкають вони в гірських селах північної Албанії, де ведуть «чоловіче» життя, слідуючи вимогам культурних традицій і суспільства. Їх ще називають «лихослівними дівицями».


 • Французька письменниця: 10 років без сексу

  Французька письменниця: 10 років без сексу Культура · lesya · 14.01.2013 16:39

  Нещодавно у Франції вийшла книга, яка привернула увагу читачів своєю досить-таки провокуючою назвою – «Бажання: як я відмовилася від сексу і відкрила його знову». Книгу написала знаменита французька письменниця Софі Фонтанель, яка на сьогоднішній день працює журналісткою популярного жіночого журналу Elle. У книзі авторка оповідає про дівчину, яка протягом десяти років жила без сексу.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках