Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Выбираем качественную кожаную куртку

  Выбираем качественную кожаную куртку Цікаві факти · lesya · 04.02.2013 17:47

  Всем известно, что опрятный внешний вид - очень важный шаг на пути к успеху, ведь в нашем обществе, как говорится, встречают по одежке, а провожают по уму. Поэтому сегодня невозможно представить успешного человека, в гардеробе которой отсутствовал бы такой предмет, как кожаная куртка. При этом кожаные куртки пользуются популярностью как среди женщин, так и среди мужчин.


 • Для накопичення сонячної енергії використовуватимуть іржу

  Для накопичення сонячної енергії використовуватимуть іржу Новини сайту · lesya · 04.02.2013 13:43

  Більшості інженерів моторошною видається перспектива виявити хоча б краплину іржі на своїй електроніці. Однак це зовсім не стосується двох американських вчених, Кеннета Гарді та Алена Барда, які, намагаючись популяризувати використання сонячної енергії, вирішили витягти струм з надзвичайно дешевого матеріалу - іржі. І в них це вийшло – під впливом видимого світла іржа виробляє невеликий електричний струм.


 • Жінки водять автомобілі безпечніше, ніж чоловіки

  Жінки водять автомобілі безпечніше, ніж чоловіки Авто-мото · lesya · 04.02.2013 11:17

  Нещодавно британські спеціалісти провели чергове дослідження, яке викликало хвилю неоднозначних емоцій та реакцій у користувачів Інтернету. Цього разу британці вирішили з’ясувати, хто ж все-таки краще водить автомобіль: чоловіки чи жінки.


 • Дизайнери запропонували чоловікам носити колготки

  Дизайнери запропонували чоловікам носити колготки Життя · lesya · 01.02.2013 16:23

  Відомо, що мода – річ тонка та мінлива, а тим, хто хоче строго слідувати всім її примхам, іноді доводиться нелегко. Уявіть собі, для прикладу, чоловіка у щільно облягаючих мегінсах, які є аналогом жіночих легінсів. Видовище не для осіб зі слабкими нервами, погодьтеся. Та ще не встиг цей предмет чоловічого гардеробу зміцнити свої позиції серед модників, як дизайнери представили новий нестандартний предмет одягу - чоловічі колготки.


 • Скоро стартує серійний випуск літаючих автомобілів

  Скоро стартує серійний випуск літаючих автомобілів Авто-мото · lesya · 01.02.2013 11:53

  Так, як колись людство не могло собі уявити, що прийде час, коли люди зможуть на гігантських великих машинах підніматися в небо, всього кілька років тому ми ні за що б не повірили в недалеку появу літаючих автомобілів. А дарма: недавно з’явилася інформація, в якій повідомляється, що перший літаючий автомобіль побачить світ вже в наступному році.


 • Мільярдери таємно фінансують організації, які заперечують глобальне потепління

  Мільярдери таємно фінансують організації, які заперечують глобальне потепління Екологія · lesya · 01.02.2013 09:13

  Нещодавно в зарубіжних ЗМІ з’явилася інформація, яка в негативному ракурсі висвітлює діяльність багатьох організацій, що спекулюють на глобальних змінах клімату. За даними Independent, одна відома організація, яка гарантує анонімність своїх спонсорів-мільярдерів, виявилася активним учасником руху, спрямованого на спростування загрози глобального потепління.


 • Країни, в яких можна недорого та гарно відпочити

  Країни, в яких можна недорого та гарно відпочити Природа · lesya · 31.01.2013 22:08

  Коли заходить мова про відпочинок, багато хто задумується над тим, де б гарно провести час, заощадивши при цьому гроші. І ця економія стосується не лише проживання та проїзду, але й розкладу подорожей. Адже заощадити можна шляхом відвідування визначних пам’яток в період міжсезоння. Так, влітку клімат В'єтнаму не такий вже й дощовий, та й навіть Кейптаун в Південній Африці дешевший, ніж влітку в Північній півкулі. Отож куди вирушити в міжсезоння?


 • В паролях слід робити помилки - граматично вірні паролі не захищені від злому

  В паролях слід робити помилки - граматично вірні паролі не захищені від злому Нові технології · lesya · 31.01.2013 20:00

  На сьогоднішній день всім відомо, що для того, щоб зробити свій пароль максимально безпечним, необхідно при його створенні використовувати великі й малі літери, цифри та спеціальні символи. Окрім того, необхідно зробити пароль якнайдовшим. Проте, як виявилося нещодавно, всі ці методи – ні до чого, якщо ваш пароль матиме певну граматичну структуру.


 • У США відбувається "кастрація" армії

  У США відбувається "кастрація" армії Події у світі · lesya · 31.01.2013 17:20

  Нещодавно Пентагон прийняв рішення допустити жінок до служби в бойових частинах. Воно одразу ж викликало бурхливі суперечки в суспільстві. Залишається чимало незрозумілого, приміром, багатьох цікавить, чи дозволять жінкам служити у складі «морських котиків» - військово-морського спецназу, підрозділ якого брав участь у ліквідації Осами бін Ладена.


 • 6 країн, в яких вбивають гомосексуалістів

  6 країн, в яких вбивають гомосексуалістів Суспільство · lesya · 31.01.2013 14:08

  Сьогодні у світлі боротьби гомосексуалістів за свої права особливо жорсткими виглядають закони деяких держав, спрямовані на заборону одностатевих стосунків. І якщо в країнах західної Європи та США гомосексуалісти дійшли до того, що вимагають рівних прав зі звичними громадянами, в деяких країнах за такі стосунки передбачене суворе покарання.


Всього 10394 на 1040 сторінках