Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Помилки, які допускають роботодавці на співбесіді

  Помилки, які допускають роботодавці на співбесіді Суспільство · Марина Левицкая · 11.12.2015 11:15

  Співбесіда – це відповідальне заняття не тільки для майбутнього робітника, а і для самого роботодавця, адже під час неї складається перше враження про претендента на ту чи іншу посаду. Саме співбесіда допомагає зрозуміти, чи підходить людина для роботи в організації.


 • Українські інженери створили електротрактор

  Українські інженери створили електротрактор Авто-мото · Марина Левицкая · 03.12.2015 19:32

  Як криза змушує українських інженерів вигадувати нові технології для землеробів? У гонитві за економією інженери створили трактор, що працює на батарейках. Як їздить це диво техніки, скільки грошей може заощадити трактор та які особливості конструкції він має?


 • Як побороти зневіру і депресію?

  Як побороти зневіру і депресію? Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 03.12.2015 15:47

  Кожного ранку ми дивимося у вікно і бачимо одну і ту ж саму картину: понурий день і дощ, який здається ніколи не закінчиться. На зміну осені прийшла зима, ми кутаємося в теплі пальта та обмотуємося шарфами. Чому хандра ніяк не проходить? Чи ви хочете, щоб вона забрала у вас останні сили? Що робити у найбільш депресивний період року, щоб завжди залишатися веселим та бадьорим?


 • Як зробити навчання своєї дитини за кордоном безпечним: поради батькам

  Як зробити навчання своєї дитини за кордоном безпечним: поради батькам Освіта · Марина Левицкая · 03.12.2015 14:40

  Готуючись до перебування вашої дитина за кордоном, користуйтеся порадами, які допоможуть уберегти її від надзвичайних життєвих ситуацій. Навчання за кордоном – це мрія багатьох випускників та їхніх батьків. Звичайно ж, це не тільки додатковий досвід, але й нові можливості і дружні стосунки, які можуть кардинально вплинути на майбутнє. Поки ваша дитина переглядає яскраві брошури та сайти про навчання за кордоном, ви можете ознайомитися з корисними порадами, що стосуються її безпеки.


 • Недалеко від узбережжя Шотландії буде встановлена плавуча вітрова електростанція

  Недалеко від узбережжя Шотландії буде встановлена плавуча вітрова електростанція Нові технології · Марина Левицкая · 03.12.2015 11:40

  Нещодавно була підписана угода про співпрацю між урядом Шотландії та норвезькою нафтогазовою компанією Statoil на будівництво 5 турбін, які будуть працювати за рахунок енергії вітру. Кожна з них буде мати потужність близько 6 мегават. Головною особливістю проекту являється те, що вітряні турбіни будуть встановлені на плавучі платформи недалеко від міста Пітерхед. Розробники проекту наголошують, що це буде перша електростанція плавучого типу, яка зможе забезпечувати електроенергією близько 20 тисяч житлових будинків.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? Наука · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • В Японії відкрився незвичайний дитячий садочок без даху

  В Японії відкрився незвичайний дитячий садочок без даху Цікаві факти · Марина Левицкая · 02.12.2015 10:59

  Багатьом батькам знайома проблема, коли дитина відмовляється йти в дитячий садок. У справу йдуть вмовляння, обіцянки, заохочення, але все марно. Яким повинен бути дитячий садочок, в який би із задоволенням ходили всі діти? Японці знайшли відповідь на це питання. Архітектори спроектували такий дитячий садочок, про який можна тільки мріяти. Команда архітекторів створила місце, в якому діти відчувають максимум свободи. При цьому ризик травмуватися зводиться до мінімуму.


 • Google отримав патент на свій новий винахід - нові окуляри Google Glass у вигляді гнучкого монокля

  Google отримав патент на свій новий винахід - нові окуляри Google Glass у вигляді гнучкого монокля Нові технології · Марина Левицкая · 01.12.2015 12:11

  Наприкінці листопада Патентне бюро США схвалило заявку компанії Google на новий електронний пристрій. Він схожий на Google Glass, але виглядає як монокль, що представляє собою лінзу з однією дужкою.


 • Як зустріти 2016 рік?

  Як зустріти 2016 рік? Новорічні новини · Марина Левицкая · 01.12.2015 11:22

  Не варто сперечатися з тим, що Новий рік є найчарівнішим святом у році. Це пов'язано з тим, що кожна людина вірить в зміни на краще, покладаючи великі надії на Новий рік. Свято асоціюється з чимось казковим і містичним, тому ми робимо все можливе для того, щоб допомогти всьому доброму і хорошому не оминути наш дім.


 • Розроблений робот, який бореться з бур’янами

  Розроблений робот, який бореться з бур’янами Нові технології · Марина Левицкая · 30.11.2015 09:58

  Відома компанія Deepfield Robotics нещодавно представила свій новий винахід – робот BoniRob. Він призначений для виконання сільськогосподарських робіт, а саме, для виявлення та знищення бур’янів шляхом забивання їх в землю.


Всього 10392 на 1040 сторінках