Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Новий метод будівництва доріг - полімерна стабілізація ґрунту

  Новий метод будівництва доріг - полімерна стабілізація ґрунту Нові технології · Марина Левицкая · 15.11.2015 14:37

  В світі вже давно застосовується нова технологія будівництва доріг. Полімерна стабілізація ґрунту вперше була використана в Сполучених Штатах Америки.


 • Дворічна дівчинка назвала столиці 194 країн світу

  Дворічна дівчинка назвала столиці 194 країн світу Освіта · Марина Левицкая · 15.11.2015 12:59

  Нещодавно дворічна дівчинка із невеличкого містечка Дубровиця Рівненської області потрапила в Книгу рекордів України. Аріна Шугалевич назвала 194 столиці країн світу на конкурсі, що проводив Національний центр Рекордів.


 • Сонячна піч може замінити газову чи електричну плиту

  Сонячна піч може замінити газову чи електричну плиту Нові технології · kseniya_www · 14.11.2015 17:32

  В той час, коли ціни на газ і електроенергію б'ють всі можливі рекорди, винахідники придумують нові альтернативи традиційним газовим та електричним плитам. Нещодавно компанією GoSun була представлена сонячна піч. Цей винахід дуже компактний, адже його можна носити в рюкзаці за спиною. Він працює за рахунок сонячної енергії, тому ним можна користуватися надворі.


 • Борошняні черв'яки та індійські вогнівки врятують світ від пластикового забрудення

  Борошняні черв'яки та індійські вогнівки врятують світ від пластикового забрудення Екологія · Марина Левицкая · 13.11.2015 12:38

  Китайські і американські вчені зробили сенсаційне відкриття, яке може врятувати світ від «пластикового» забруднення. Вони виявили, що звичайні борошняні черв'яки полюбляють їсти пінопласт, поліетилен та пластик, частково їх перетравлюючи. Ці черв'яки, які подають в ресторанах Китаю, як одну із традиційних страв, можуть стати основним засобом боротьби із забрудненням пластиковими відходами на планеті.


 • Англійка харчується губками для миття посуду, поливаючи їх розчином з ароматом яблука

  Англійка харчується губками для миття посуду, поливаючи їх розчином з ароматом яблука Авто-мото · Марина Левицкая · 09.11.2015 14:20

  Жителька Великої Британії Емма Томпсон харчується губками для миття посуду. При цьому вона поливає їх засобом для миття посуду з ароматом яблука. Ця залежність почала переслідувати Емму ще в 3-х річному віці. Тоді батьки думали, що це лише дитячі ігри, але виявилося, що все набагато складніше. Дівчина була змушена звернутися за допомогою до лікарів.


 • Оприлюднено рейтинговий список найрезонансніших пограбувань у світі

  Оприлюднено рейтинговий список найрезонансніших пограбувань у світі Кримінал · Марина Левицкая · 09.11.2015 13:23

  Найбільше пограбування в 2015 році сталося у Лондоні. Злочинці вкрали рідкісні діаманти на суму 370 мільйонів євро. Їм вдалося відкрити більше трьохсот сейфів, де знаходилися ювелірні прикраси з діамантів, які належали найбагатшим ювелірам Великобританії. Це пограбування вважається одним із найрезонанснішим у світі.


 • Розпочався унікальний експеримент, який допоможе зберегти вічну молодість і красу

  Розпочався унікальний експеримент, який допоможе зберегти вічну молодість і красу Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:54

  Нещодавно розпочався вражаючий експеримент. Перша жінка на планеті змінила свої гени, щоб зберегти вічну молодість. Як стало відомо, цей унікальний експеримент розпочався менш як місяць тому. Американка Елізабет Перріш погодилась на те, щоб вчені випробували на ній нову технологію по зміні геному для того, щоб назавжди залишитися молодою і красивою.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус Наука · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.


 • В Японії є святиня, яка лікує геморой

  В Японії є святиня, яка лікує геморой Культура · Марина Левицкая · 07.11.2015 16:47

  Більшість людей ходить в храм тільки на великі свята або тоді, коли хочуть попросити допомоги. Але далеко не всі знають, кому і про що молитися. У кожній країні свої традиції, яких дотримуються протягом багатьох століть.


 • В Англії випустили автомобіль для підлітків до 16 років

  В Англії випустили автомобіль для підлітків до 16 років Авто-мото · Марина Левицкая · 07.11.2015 11:45

  В Англії розпочався випуск автомобіля з підвищеним рівнем безпеки Aixam Coupe S. Він розрахований на підлітків до 16 років і здатен замінити популярні для хлопців мопеди, які часто стають причиною смертей і травм. Головне завдання конструкторів – задовольнити пристрасть юних любителів автомобілів і зберегти їх життя та здоров'я. Адже ні для кого не секрет, що підлітки, яким офіційно не дозволяється керувати автомобілем, ганяють на мопедах на шаленій швидкості. Офіційна статистика дорожньо-транспортних пригод говорить про численні інциденти, пов'язані з керуванням цим транспортним засобом.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках