Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Український студент може стати першим поселенцем на Марсі

  Український студент може стати першим поселенцем на Марсі Наука · lesya · 06.02.2013 12:58

  Цими днями з’явилася інформація, що український студент на ім’я Дмитро Носов може стати першим поселенцем на Марсі. Так, 22-річний юнак пройшов попередню реєстрацію в проекті під назвою Mars One, в рамках якого вже в 2023 році планується висадка землян на Марс.


 • На місці вбивства Усами бен Ладена збудують суперсучасний розважальний центр

  На місці вбивства Усами бен Ладена збудують суперсучасний розважальний центр Події у світі · lesya · 06.02.2013 10:15

  Пакистанське місто Абботтабад знову опинилося в центрі уваги світової преси та громадськості. Як відомо, раніше саме тут американський спецназ ліквідував терориста №1 Усаму бін Ладена. Тепер же в недалекому майбутньому для залучення потоків туристів тут планують збудувати парк розваг.


 • Комп'ютер навчили передбачати новини на завтра

  Комп'ютер навчили передбачати новини на завтра Нові технології · lesya · 05.02.2013 23:00

  Цими днями розробники представили нову програму, яка здатна пророкувати новини на наступний день. За словами її творців, програму можна використовувати для ранніх попереджень стихійних лих і катастроф.


 • У Британії з продажу вилучили чіпси "Діва Марія"

  У Британії з продажу вилучили чіпси "Діва Марія" Суспільство · lesya · 05.02.2013 20:48

  Цими днями у Великобританії розгорівся скандал на релігійному ґрунті. Причиною стали нові чіпси, випущені британською мережею ресторанів швидкого харчування Pret A Manger, яка в цілому має більше 350 магазинів по всій території країни. Чіпси отримали назву Virgin Mary, що перекладається як «Діва Марія». За даними BBC News, чіпси було вилучено з продажу після того, як на адресу Pret A Manger почали надходити скарги від ображених та обурених католиків.


 • Півторарічні немовлята вміють читати думки

  Півторарічні немовлята вміють читати думки Наука · lesya · 05.02.2013 18:06

  Нещодавно підійшло до завершення одне вельми цікаве дослідження, в рамках якого спеціалісти займалися вивченням схильності немовлят до емпатії. В результаті роботи виявилося, що за допомогою цієї ж емпатії однорічні діти здатні вгадувати думки оточуючих.


 • "Цифрове вікно" перетворює кожен автомобіль, що проїжджає мимо, на BMW i3 або i8

  "Цифрове вікно" перетворює кожен автомобіль, що проїжджає мимо, на BMW i3 або i8 Авто-мото · lesya · 05.02.2013 12:04

  Вже зовсім скоро на ринок повинні вийти довгоочікувані моделі BMW i-серії. Напередодні виходу своїх новинок компанія вирішила привернути увагу споживачів за допомогою цікавої та оригінальної реклами. В рамках рекламного проекту у Нью-Йорку, неподалік перехрестя 42-ї та 6-ї вулиць, було встановлено спеціальне цифрове «вікно», основна особливість якого в тому, що воно здатне перетворити кожен автомобіль, який повз нього проїжджає, в новий автомобіль BMW i3 або BMW i8. Автомобілі BMW i-серії повинні надійти в масовий продаж вже до кінця цього року, отож компанія всіляко намагається привернути увагу потенційних покупців до повністю електричної моделі BMW i3 та гібридної моделі BMW i8, які є виразником сукупних поглядів компанії на те, яким має бути сучасний автомобіль.


 • На Україну припадає 25% світових запасів чорнозему

  На Україну припадає 25% світових запасів чорнозему Екологія · lesya · 05.02.2013 00:01

  Досягнення сучасної науки, поява нових технологій, суспільні процеси, що відбуваються в наш час,– все це, звичайно, дуже добре: людська цивілізація безперервно розвивається. Та разом з тим проникнення технологій практично в усі сфери нашого життя іноді видається вкрай надокучливим, і люди шукають порятунку в єднанні з природою. Хтось вирішує провести вихідні на лоні природи, а комусь справжнім раєм здається заміський будинок з власним садом чи городом, який зможе прихистити змученого шумом та ритмом життя мегаполісів і спраглого спокою городянина.


 • Является ли перелинковка страниц сайта эффективным методом ранжирования?

  Является ли перелинковка страниц сайта эффективным методом ранжирования? Нові технології · kseniya_www · 04.02.2013 23:11

  В этом вопросе было сломано немало копий в интернете. Разные «эксперты» говорят порой совершенно противоположные и разные вещи. К примеру, некоторые советуют линковать все подряд, другие считают, что наиболее грамотная оптимизация – это иерархическая структура ссылок.


 • 4 способи заробити в Інтернеті

  4 способи заробити в Інтернеті Суспільство · lesya · 04.02.2013 22:14

  З розвитком та поширенням Інтернету стрімко зростає кількість тих, хто хоче використати Мережу з метою заробітку. Інтернет - ресурси та сторінки рясніють різними пропозиціями, які відкривають привабливі способи заробітку в Інтернеті.


 • Концерну Peugeot заборонили звільняти співробітників

  Концерну Peugeot заборонили звільняти співробітників Авто-мото · lesya · 04.02.2013 19:05

  Цими днями французький апеляційний суд прийняв рішення, згідно із яким автомобільному концерну Peugeot заборонили звільняти з роботи своїх працівників. Згідно із рішенням суду, компанії доведеться призупинити програму реструктуризації PSA Peugeot Citroen, в рамках якої у зв’язку з закриттям одного заводу в Ольне-су-Буа та скорочення виробництва на заводі в Ренне планувалося звільнення восьми тисяч співробітників.


Всього 10394 на 1040 сторінках