Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Німецький невролог з'ясував, в якій частині мозку ховається зло

  Німецький невролог з'ясував, в якій частині мозку ховається зло Наука · lesya · 08.02.2013 16:08

  В ході науково дослідження, проведеного під керівництвом німецького невролога, було виявлено ту частину мозку, яка відповідає за почуття зла в людини.


 • Мультфільм за мотивами «Angry Birds» вийде навесні

  Мультфільм за мотивами «Angry Birds» вийде навесні Розваги · lesya · 08.02.2013 11:14

  Популярна сьогодні гра Angry Birds ляже в основу мультсеріалу, який повинен побачити світ вже в цьому році. Фінська компанія Rovio, яка є розробником гри, пообіцяла нестандартний підхід до вибору каналів, на яких можна буде переглянути новий мультфільм. В планах засновників гри – розвинути свій продукт до масштабів повноцінної розважальної компанії. Так, в 2016 році Rovio планує випустити повнометражний фільм «Angry Birds».


 • Студентка-архітектор представила світові дихаючий метал

  Студентка-архітектор представила світові дихаючий метал Нові технології · lesya · 07.02.2013 21:51

  Доріс Кім Сунг (Doris Kim Sung), студентка-біоархітектор, представила концепт дихаючого металу, який в майбутньому може стати альтернативою кондиціонерів.


 • Быстрое создание сайта

  Быстрое создание сайта Техніка · kseniya_www · 07.02.2013 21:07

  Наверное многие даже и не представляют, как можно быстро и качественно сделать портал всего лишь за считанные дни. Но специалисты компании Авеб, занимается созданием и раскруткой порталов до воли давно. Многие профессионалы думают, что это совсем невозможно, но сотрудники Авеб знаю как это реализовать в такие строки.


 • Свадебные туры – медовый месяц в раю

  Свадебные туры – медовый месяц в раю Авто-мото · kseniya_www · 07.02.2013 20:44

  Как провести свадебное торжество, чтобы оно надолго осталось в памяти – могут подсказать профессиональные организаторы. А вот предложить варианты проведениявадебного путешествия в изысканных, поистине райских условиях, под силу специалистам из туристических агентств. Проблем с выбором туристического маршрута сегодня не существует – как известно, «любой каприз за ваши деньги». В зависимости от личных предпочтений будет подобран тур, соответствующий представлениям пары об идеальном варианте проведения медового месяца.


 • В німецькому ресторані заборонили користуватися мобільними телефонами

  В німецькому ресторані заборонили користуватися мобільними телефонами Мобільний зв’язок · lesya · 07.02.2013 16:19

  Якщо ще якихось кілька десятків років тому в світі активно впроваджувалися нові технології, то сьогодні цих технологій в певному сенсі намагаються позбутися. Це стосується в першу чергу стільникових телефонів. Як тільки вони з’явилися, напевне, не було такого місця, де б ними не користувалися щасливі володарі мобільних пристроїв, однак тепер людство намагається хоча б на час втекти від тих перспектив, які дарує використання мобільного зв’язку. Інакше кажучи, людям просто необхідно відпочити та відчути себе якимись трохи відірваними від світу та непідвладними шаленому ритму сучасного життя.


 • Ще один кінець світу: Планета Х знищить Землю

  Ще один кінець світу: Планета Х знищить Землю Наука · lesya · 07.02.2013 13:07

  Світ не може жити без кінця світу… Не встигли вщухнути пристрасті навколо пророкованого індіанцями майя апокаліпсису, як почала з’являтися нова, не менш невтішна інформація, яка, щоправда, має під собою певне наукове підґрунтя. В його основі - моторошні розрахунки американських астрономів і вчених НАСА. За їхніми даними, цього разу причиною апокаліпсису стане зміна полюсів нашої планети, яка повинна статися 14 лютого 2013 року. В цей роковий день люди нічого не помітять – однак новини про землетруси та цунамі, які з’являться слідом за ним, дадуть зрозуміти, що час настав.


 • В середу після обіду жінки виглядають найгірше

  В середу після обіду жінки виглядають найгірше Краса і здоров'я · lesya · 07.02.2013 10:55

  В результаті проведення одного дослідження вчені вирішили з’ясувати, коли жінки виглядають найгірше. Провівши низку опитувань, дослідники виявили, що старішими, ніж є насправді, жінки виглядають після обіду в середу.


 • Чоловікам набагато важче "зчитувати емоції", ніж жінкам

  Чоловікам набагато важче "зчитувати емоції", ніж жінкам Наука · lesya · 06.02.2013 22:43

  Всі знають, що чоловікам набагато важче дається розшифрування емоцій, які виражаються обличчям та тілом співрозмовника. А тепер цей факт підтвердили ще й результати наукового дослідження, проведеного психологами Единбурзького університету.


 • У Лондоні з'явилася церква для атеїстів

  У Лондоні з'явилася церква для атеїстів Релігія · lesya · 06.02.2013 16:07

  Нещодавно у Лондоні з’явилася "церква для атеїстів". Її відкрили у колишньому християнському храмі, де вже давно не проводяться богослужіння. Тут не почуєш атеїстичних проповідей про те, що після смерті життя немає. Натомість тут проводяться не зовсім звичні служби.


Всього 10394 на 1040 сторінках