Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • На Україну припадає 25% світових запасів чорнозему

  На Україну припадає 25% світових запасів чорнозему Екологія · lesya · 05.02.2013 00:01

  Досягнення сучасної науки, поява нових технологій, суспільні процеси, що відбуваються в наш час,– все це, звичайно, дуже добре: людська цивілізація безперервно розвивається. Та разом з тим проникнення технологій практично в усі сфери нашого життя іноді видається вкрай надокучливим, і люди шукають порятунку в єднанні з природою. Хтось вирішує провести вихідні на лоні природи, а комусь справжнім раєм здається заміський будинок з власним садом чи городом, який зможе прихистити змученого шумом та ритмом життя мегаполісів і спраглого спокою городянина.


 • Является ли перелинковка страниц сайта эффективным методом ранжирования?

  Является ли перелинковка страниц сайта эффективным методом ранжирования? Нові технології · kseniya_www · 04.02.2013 23:11

  В этом вопросе было сломано немало копий в интернете. Разные «эксперты» говорят порой совершенно противоположные и разные вещи. К примеру, некоторые советуют линковать все подряд, другие считают, что наиболее грамотная оптимизация – это иерархическая структура ссылок.


 • 4 способи заробити в Інтернеті

  4 способи заробити в Інтернеті Суспільство · lesya · 04.02.2013 22:14

  З розвитком та поширенням Інтернету стрімко зростає кількість тих, хто хоче використати Мережу з метою заробітку. Інтернет - ресурси та сторінки рясніють різними пропозиціями, які відкривають привабливі способи заробітку в Інтернеті.


 • Концерну Peugeot заборонили звільняти співробітників

  Концерну Peugeot заборонили звільняти співробітників Авто-мото · lesya · 04.02.2013 19:05

  Цими днями французький апеляційний суд прийняв рішення, згідно із яким автомобільному концерну Peugeot заборонили звільняти з роботи своїх працівників. Згідно із рішенням суду, компанії доведеться призупинити програму реструктуризації PSA Peugeot Citroen, в рамках якої у зв’язку з закриттям одного заводу в Ольне-су-Буа та скорочення виробництва на заводі в Ренне планувалося звільнення восьми тисяч співробітників.


 • Выбираем качественную кожаную куртку

  Выбираем качественную кожаную куртку Цікаві факти · lesya · 04.02.2013 17:47

  Всем известно, что опрятный внешний вид - очень важный шаг на пути к успеху, ведь в нашем обществе, как говорится, встречают по одежке, а провожают по уму. Поэтому сегодня невозможно представить успешного человека, в гардеробе которой отсутствовал бы такой предмет, как кожаная куртка. При этом кожаные куртки пользуются популярностью как среди женщин, так и среди мужчин.


 • Для накопичення сонячної енергії використовуватимуть іржу

  Для накопичення сонячної енергії використовуватимуть іржу Новини сайту · lesya · 04.02.2013 13:43

  Більшості інженерів моторошною видається перспектива виявити хоча б краплину іржі на своїй електроніці. Однак це зовсім не стосується двох американських вчених, Кеннета Гарді та Алена Барда, які, намагаючись популяризувати використання сонячної енергії, вирішили витягти струм з надзвичайно дешевого матеріалу - іржі. І в них це вийшло – під впливом видимого світла іржа виробляє невеликий електричний струм.


 • Жінки водять автомобілі безпечніше, ніж чоловіки

  Жінки водять автомобілі безпечніше, ніж чоловіки Авто-мото · lesya · 04.02.2013 11:17

  Нещодавно британські спеціалісти провели чергове дослідження, яке викликало хвилю неоднозначних емоцій та реакцій у користувачів Інтернету. Цього разу британці вирішили з’ясувати, хто ж все-таки краще водить автомобіль: чоловіки чи жінки.


 • Дизайнери запропонували чоловікам носити колготки

  Дизайнери запропонували чоловікам носити колготки Життя · lesya · 01.02.2013 16:23

  Відомо, що мода – річ тонка та мінлива, а тим, хто хоче строго слідувати всім її примхам, іноді доводиться нелегко. Уявіть собі, для прикладу, чоловіка у щільно облягаючих мегінсах, які є аналогом жіночих легінсів. Видовище не для осіб зі слабкими нервами, погодьтеся. Та ще не встиг цей предмет чоловічого гардеробу зміцнити свої позиції серед модників, як дизайнери представили новий нестандартний предмет одягу - чоловічі колготки.


 • Скоро стартує серійний випуск літаючих автомобілів

  Скоро стартує серійний випуск літаючих автомобілів Авто-мото · lesya · 01.02.2013 11:53

  Так, як колись людство не могло собі уявити, що прийде час, коли люди зможуть на гігантських великих машинах підніматися в небо, всього кілька років тому ми ні за що б не повірили в недалеку появу літаючих автомобілів. А дарма: недавно з’явилася інформація, в якій повідомляється, що перший літаючий автомобіль побачить світ вже в наступному році.


 • Мільярдери таємно фінансують організації, які заперечують глобальне потепління

  Мільярдери таємно фінансують організації, які заперечують глобальне потепління Екологія · lesya · 01.02.2013 09:13

  Нещодавно в зарубіжних ЗМІ з’явилася інформація, яка в негативному ракурсі висвітлює діяльність багатьох організацій, що спекулюють на глобальних змінах клімату. За даними Independent, одна відома організація, яка гарантує анонімність своїх спонсорів-мільярдерів, виявилася активним учасником руху, спрямованого на спростування загрози глобального потепління.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках