Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • У США застрелено снайпера "диявола"

  У США застрелено снайпера "диявола" Події у світі · lesya · 08.02.2013 20:50

  Цими днями у США було застрелено знаменитого снайпера Кріса Кайла, який був одним з найталановитіших снайперів в історії США.


 • Как раскрутить сайт самому бесплатно: использование инструментов для seo продвижения сайтов.

  Как раскрутить сайт самому бесплатно: использование инструментов для seo продвижения сайтов. Техніка · kseniya_www · 08.02.2013 19:56

  Раскрутить сайт самому бесплатно или вложив минимальное количество денег на самом деле не так сложно, как может показаться с самого начала. Но будьте готовы потратить немалое количество своего времени, ведь этот процесс достаточно трудоемкий и требует усидчивости и терпения.


 • Украшаем интерьер с помощью натяжных потолков

  Украшаем интерьер с помощью натяжных потолков Цікаві факти · kseniya_www · 08.02.2013 19:52

  Натяжные потолки имеют обширную цветовую гамму, фактуру и могут изготавливаться из нескольких видов материалов. Также они отличаются несколькими вариантами крепления. Что касается материала, то натяжные потолки могут быть изготовлены из термоусадочной пленки или ткани. Чаще всего используются для монтажа натяжные полотна из пленки.


 • У Парижі відкриють перший зал для прийняття наркотиків

  У Парижі відкриють перший зал для прийняття наркотиків Події у світі · lesya · 08.02.2013 18:21

  Цієї весни у Парижі планують відкрити перший французький «зал для прийняття дози наркотику». Заклад, скоріше за все, розташовуватиметься в десятому окрузі, між Північним та Східним вокзалами, де щодня збирається найбільша кількість людей, залежних від наркотиків, повідомляє газета La Stampa.


 • Німецький невролог з'ясував, в якій частині мозку ховається зло

  Німецький невролог з'ясував, в якій частині мозку ховається зло Наука · lesya · 08.02.2013 16:08

  В ході науково дослідження, проведеного під керівництвом німецького невролога, було виявлено ту частину мозку, яка відповідає за почуття зла в людини.


 • Мультфільм за мотивами «Angry Birds» вийде навесні

  Мультфільм за мотивами «Angry Birds» вийде навесні Розваги · lesya · 08.02.2013 11:14

  Популярна сьогодні гра Angry Birds ляже в основу мультсеріалу, який повинен побачити світ вже в цьому році. Фінська компанія Rovio, яка є розробником гри, пообіцяла нестандартний підхід до вибору каналів, на яких можна буде переглянути новий мультфільм. В планах засновників гри – розвинути свій продукт до масштабів повноцінної розважальної компанії. Так, в 2016 році Rovio планує випустити повнометражний фільм «Angry Birds».


 • Студентка-архітектор представила світові дихаючий метал

  Студентка-архітектор представила світові дихаючий метал Нові технології · lesya · 07.02.2013 21:51

  Доріс Кім Сунг (Doris Kim Sung), студентка-біоархітектор, представила концепт дихаючого металу, який в майбутньому може стати альтернативою кондиціонерів.


 • Быстрое создание сайта

  Быстрое создание сайта Техніка · kseniya_www · 07.02.2013 21:07

  Наверное многие даже и не представляют, как можно быстро и качественно сделать портал всего лишь за считанные дни. Но специалисты компании Авеб, занимается созданием и раскруткой порталов до воли давно. Многие профессионалы думают, что это совсем невозможно, но сотрудники Авеб знаю как это реализовать в такие строки.


 • Свадебные туры – медовый месяц в раю

  Свадебные туры – медовый месяц в раю Авто-мото · kseniya_www · 07.02.2013 20:44

  Как провести свадебное торжество, чтобы оно надолго осталось в памяти – могут подсказать профессиональные организаторы. А вот предложить варианты проведениявадебного путешествия в изысканных, поистине райских условиях, под силу специалистам из туристических агентств. Проблем с выбором туристического маршрута сегодня не существует – как известно, «любой каприз за ваши деньги». В зависимости от личных предпочтений будет подобран тур, соответствующий представлениям пары об идеальном варианте проведения медового месяца.


 • В німецькому ресторані заборонили користуватися мобільними телефонами

  В німецькому ресторані заборонили користуватися мобільними телефонами Мобільний зв’язок · lesya · 07.02.2013 16:19

  Якщо ще якихось кілька десятків років тому в світі активно впроваджувалися нові технології, то сьогодні цих технологій в певному сенсі намагаються позбутися. Це стосується в першу чергу стільникових телефонів. Як тільки вони з’явилися, напевне, не було такого місця, де б ними не користувалися щасливі володарі мобільних пристроїв, однак тепер людство намагається хоча б на час втекти від тих перспектив, які дарує використання мобільного зв’язку. Інакше кажучи, людям просто необхідно відпочити та відчути себе якимись трохи відірваними від світу та непідвладними шаленому ритму сучасного життя.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках