Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Световые гирлянды уличного типа

  Световые гирлянды уличного типа Техніка · kseniya_www · 26.02.2013 15:16

  По сравнению с обычными гирляндами на основе классических ламп, светодиодные модели не расходуют много электричества, не перегреваются, не бьются, имеют долгий срок эксплуатации и соответствуют стандартам пожарной безопасности.


 • Изумительные уголки Австрии

  Изумительные уголки Австрии Цікаві факти · kseniya_www · 26.02.2013 15:13

  Страна с бурным историческим прошлым и родина многих великих композиторов – Австрия – неустанно продолжает развиваться и экономически, и социально, привлекая все больше людей и становясь заманчивой туристической страной.


 • Помилки в перекладі, які призвели до серйозних наслідків

  Помилки в перекладі, які призвели до серйозних наслідків Цікаві факти · lesya · 26.02.2013 12:17

  Навряд чи хтось посперечається з тим, що до перекладу слід підходити вкрай відповідально, адже якась невелика неточність чи помилка часто призводять до виникнення курйозних, а іноді навіть трагічних ситуацій. Деколи такі, здавалося б, невинні помилки коштують мільйонів доларів.


 • Яка мова найскладніша?

  Яка мова найскладніша? Цікаві факти · lesya · 26.02.2013 08:44

  Якщо вам складно дається вивчення англійської чи німецької мови, то, можливо, вас потішить і трохи розрадить розуміння того, що на світі існують набагато складніші мови, вивчення яких іноді видається й зовсім неможливим. Окремі народності однієї лише Росії розмовляють на мовах, вивчити які не те що тяжко, а майже зовсім неможливо. А в деяких випадках на оволодіння тією чи іншою мовою доведеться покласти півжиття,


 • Викрадене разом зі стіною графіті британського художника виставили на аукціон у США

  Викрадене разом зі стіною графіті британського художника виставили на аукціон у США Події у світі · lesya · 25.02.2013 20:41

  В лютому цього року робота знаменитого вуличного художника з Британії на ім’я Бенксі, намальована в минулому році напередодні Діамантового ювілею правління королеви Єлизавети II, раптово зникла зі стіни, появившись через деякий час в аукціонному аркуші у США.


 • 6 історій найдорожчих незайманих

  6 історій найдорожчих незайманих Цікаві факти · lesya · 25.02.2013 12:41

  У кожної жінки є свій досвід першого сексу. І в кожної він різний. Однак є такі дівчата, які примудряються перетворити перший інтим у справжній бізнес, продавши власну невинність. Іноді суми, запропоновані хтивими цінителями дівочої цноти, по-справжньому вражають.


 • Як навчити дитину іноземної мови

  Як навчити дитину іноземної мови Освіта · kseniya_www · 23.02.2013 10:46

  Загальновідомим є той факт, що маленька дитина набагато швидше освоює нову інформацію, ніж доросла людина. Граючись і розважаючись з дитиною, ми можемо багато чому її навчити. Саме тому учені рекомендують розпочинати вивчення іноземних мов з раннього віку.


 • Цього року в московських школах буде встановлено більше 6 тисяч камер відеоспостереження

  Цього року в московських школах буде встановлено більше 6 тисяч камер відеоспостереження Освіта · kseniya_www · 22.02.2013 21:52

  До січня 2013 року в школах Москви буде підключено більше 6 000 камер відеоспостереження. Чотири камери в кожній школі будуть встановлені за рахунок міської казни і ще чотири завдяки спонсорській допомозі від приватних підприємств. Всього планується встановити 6 тисяч камер.


 • Михайло Ахманов видасть книгу в електронному варіанті

  Михайло Ахманов видасть книгу в електронному варіанті Розваги · kseniya_www · 22.02.2013 21:31

  Письменник Михайло Ахманов сповістив читачів про своє швидке завершення роботи над новим романом під назвою "Далі за найдальші зірки". Ахманов збирається розповсюдити цей твір у вигляді електронної книги за допомогою підписки. Розсилка твору робитиметься особисто автором, також Центром сучасної літератури Союзу письменників в місті Санкт-Петербурзі.


 • Кредитні пропозиції Приватбанку

  Кредитні пропозиції Приватбанку Економіка · kseniya_www · 22.02.2013 18:04

  Приватбанк є одним з найбільших банків на території нашої країни. Також він має найпоширенішу мережу своїх відділень не лише в Україні, але і по території усіх колишніх країн СНД. Відділення Приватбанку надають всім, що бажають повний спектр банківських послуг, серед яких найбільшою популярністю користуються кредитні пропозиції. Приватбанк надає кредит фізичним особам і юридичним. Умови надання кредитів стандартні і дуже прості.


Всього 10394 на 1040 сторінках