Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Образ "святої" матері Терези - справа рук журналістів

  Образ "святої" матері Терези - справа рук журналістів Суспільство · lesya · 05.03.2013 21:34

  Нещодавно психологи з Університету Монреаля Серж Ларів’є та Женев'єв Шенар у співпраці з дослідницею Університету Оттави Керол Сенешаль провели цікаве дослідження, в рамках якого намагалися з’ясувати, якою ж насправді була матір Тереза, яка на сьогоднішній день вважається загальновизнаним символом доброти і милосердя. Однак дослідники поставили під сумнів святість Терези...


 • Мільйонер подав до суду на колишню коханку за те, що вона не хоче повертати подарунків

  Мільйонер подав до суду на колишню коханку за те, що вона не хоче повертати подарунків Події у світі · lesya · 05.03.2013 16:17

  Кумедний випадок стався кількома днями раніше у США – там місцевий мільйонер подав до суду позов, звинувативши колишню коханку в тому, що та не хоче повертати йому подарунки.


 • Американським медикам вперше в історії вдалося вилікувати дитину від ВІЛ

  Американським медикам вперше в історії вдалося вилікувати дитину від ВІЛ Медицина · lesya · 05.03.2013 13:02

  Американським медикам вдалося здійснити справжнє диво: вперше в історії сучасної медицини лікарям вдалося вилікувати дитину від ВІЛ (вірусу імунодефіциту людини, який є причиною виникнення СНІДу) за допомогою традиційної для немовлят антиретровірусної терапії.


 • В Японії штрафуватимуть за залишені на тарілці недоїдки

  В Японії штрафуватимуть за залишені на тарілці недоїдки Життя · lesya · 05.03.2013 10:02

  Цікаво підійшло до проблеми переведення їжі та харчових продуктів керівництво кількох японських ресторанів – тут вирішили штрафувати відвідувачів за залишки їжі на тарілках. На перший погляд це нововведення виглядає дивним та безглуздим, однак, як виявилося, такий крок має певне раціональне підґрунтя.


 • У Берліні з'являться туалети "унісекс"

  У Берліні з'являться туалети "унісекс" Події у світі · lesya · 04.03.2013 19:58

  Цими днями в зарубіжних ЗМі з’явилася інформація про те, що вже в недалекому майбутньому в окремих районах Берліна з’являться вбиральні-«унісекс».


 • Lit Motors С-1 - електричний мотоцикл майбутнього

  Lit Motors С-1 - електричний мотоцикл майбутнього Авто-мото · lesya · 04.03.2013 16:31

  Любителі мотоциклів скоро не боятимуться дощу - електричний мотоцикл C-1, створений 33-річним Даніелем Кімом (Daniel Kim) з США, здатний самостійно утримувати стійке вертикальне положення, розвивати швидкість в 120 миль (193 км) та долати відрізок шляху завбільшки 200 миль (322 км) на одній зарядці акумулятора.


 • Ігрова приставка Wii допомагає хірургам відточити майстерність

  Ігрова приставка Wii допомагає хірургам відточити майстерність Розваги · lesya · 04.03.2013 12:06

  Тим батькам, які забороняють своїм дітям грати на ігровій приставці, варто замислитись над тим, чи правильним є такий крок: виявляється, ігрові приставки можуть бути корисними. Вони служать не лише для розваг, але й для навчання та тренування. В першу чергу це стосується ігрової консолі Wii, яка дозволяє хірургам відточити свою майстерність.


 • В основі виставки американської художниці - аналіз ДНК та тривимірні портрети

  В основі виставки американської художниці - аналіз ДНК та тривимірні портрети Нові технології · lesya · 04.03.2013 10:08

  Ми ніколи не замислюємося над тим, скільки генетичної інформації залишаємо позад себе, часом навіть не здогадуючись, що викинута недбало жувальна гумка, недопалок або ж волосина містять зразки нашої ДНК. В переважній більшості вони за непотрібністю безслідно зникають, проте якщо ваша генетична інформація когось зацікавить, її з легкістю можна буде відшукати та використати у своїх цілях. Цими днями Хізер Дьюї-Хегборг (Heather Dewey-Hagborg), «інформаційна художниця» з Брукліна, довела це твердження на практиці.


 • Рослини-вбивці на вашому підвіконні

  Рослини-вбивці на вашому підвіконні Природа · lesya · 02.03.2013 22:22

  На сьогоднішній день науці відомо більше шести сотень видів рослин-хижаків. Ростуть вони, як правило, у тропічному або субтропічному поясах, однак є види, які пристосувалися до життя у нас, в Європі. Серед них – різні види росички, жирянка, пухирчатка, та, нарешті, непентес.


 • Як вибрати репетитора

  Як вибрати репетитора Освіта · lesya · 02.03.2013 21:08

  Як відомо, у кожної дитини свій характер і темперамент, здібності та рівень інтелекту. Тому кожна дитина потребує індивідуального підходу у вивченні того чи іншого предмету. У той же час система загальної освіти не лише нашої держави, але й у світі в цілому, не може задовольнити потреб учнів в індивідуальному навчанні.


Всього 10394 на 1040 сторінках