Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Через п'ять років з'явиться препарат, який продовжить тривалість життя до 150 років

  Через п'ять років з'явиться препарат, який продовжить тривалість життя до 150 років Краса і здоров'я · lesya · 11.03.2013 20:41

  Нещодавно фармацевти зробили досить цікаву заявку, повідомивши світові, що вже в недалекому майбутньому представлять препарати, які дозволять продовжити середню тривалість людського життя до 150 років. І що найцікавіше: за даними Daily Mail, ці лікарські препарати дозволять не лише жити довше, а подарують чудову можливість максимально продовжити молодість, уповільнивши процеси старіння. Ці препарати стануть доступними вже в найближчі п’ять років.


 • Можно ли детям играть в компьютерные игры?

  Можно ли детям играть в компьютерные игры? Нові технології · lesya · 11.03.2013 20:26

  Наша повседневная жизнь столь тесно связана с новейшими технологиями, что мы уже представить себе не можем, что бы произошло, если бы у нас вдруг отобрали компьютер. При этом касается это не только нас, но и наших детей, с раннего детства считающих компьютер едва ли не лучшим другом. Понятно, что ни взрослым, ни детям компьютер не может заменить необходимости в повседневной физической активности, однако так ли уж вредны компьютерные игры? Оказывается, некоторые врачи и психологи утверждают, что игры могут быть не только безвредными, а, наоборот, помогать нашему здоровью.


 • 4 способи почистити диван вдома

  4 способи почистити диван вдома Цікаві факти · lesya · 11.03.2013 16:49

  Навряд чи хтось посперечається із твердженням, що диван є однією з центральних фігур сучасного інтер’єру. На ньому зручно посидіти перед телевізором, відпочити після роботи, поговорити з друзями, або ж побути наодинці з самими собою, випивши чашечку кави… Диван потребує особливого догляду, а плями на ньому краще зачищати одразу ж після їхньої появи – в іншому випадку без допомоги професіоналів не обійтися.


 • Алкоголь в ООН та п'яні дипломати на засіданнях

  Алкоголь в ООН та п'яні дипломати на засіданнях Політика · lesya · 11.03.2013 13:41

  Світова громадськість та політики всерйоз стурбовані тим, що міжнародні дипломати, члени Організації Об’єднаних Націй, полюбляють вживати спиртні напої безпосередньо під час робочих засідань. Виразником цієї стурбованості став кореспондент популярного видання Corriere della Sera Ельмар Бурк, опублікувавши на сторінках сайту відповідну статтю, в якій пише, що дуже часто «на робочі наради канадці приносять віскі, а французи – вино».


 • 6 видів живих істот, що переробляють сміття

  6 видів живих істот, що переробляють сміття Природа · lesya · 11.03.2013 09:18

  У переважної більшості тварин особливі взаємини з матінкою-природою. Їхня формула виживання говорить брати лише найнеобхідніше та витрачати якнайменше. Однак деякі живі істоти беруть на себе набагато більше – вони прибирають сміття, залишене після себе людьми. Ось деякі з них.


 • Найдорожчі автомобільні номери в історії

  Найдорожчі автомобільні номери в історії Авто-мото · lesya · 07.03.2013 21:37

  Ні в кого не викличе сумніву той факт, що життя багатіїв докорінно відрізняється від повсякденного існування простих смертних. Отож і їхні погляди та пристрасті часом не піддаються розумінню. Так, приміром, як можна назвати людей, готових витратити сотні тисяч доларів на те, щоб на їхніх автомобілях красувалися красиві держномери?


 • Компанія Nike випустила "космічні" кросівки

  Компанія Nike випустила "космічні" кросівки Спорт · lesya · 06.03.2013 20:08

  Нещодавно відома на увесь світ компанія-виробник спортивного одягу та взуття Nike представила свою нову серію кросівок, основна особливість яких криється у їхній… «космічності».


 • У Німеччині ввели "податок на Google"

  У Німеччині ввели "податок на Google" Події у світі · lesya · 06.03.2013 16:43

  Нещодавно парламент Німеччини ухвалив закон, згідно із яким всі сайти, які передруковують чи компілюють новинні замітки, змушені будуть платити авторам новин. Інформація про це з’явилася на сторінках видання Die Welt.


 • У Китаї збудують хмарочоси-ферми

  У Китаї збудують хмарочоси-ферми Екологія · lesya · 06.03.2013 13:31

  Нещодавно співробітники французької компанії Vincent Callebaut Architects представили світові вельми цікавий проект, в основі якого – будівництво шести сучасних хмарочосів, які не завдаватимуть шкоди навколишньому середовищу. Проект отримав назву «Азіатські кам'яні піраміди» (Asian Cairns), а реалізувати його планують в Шеньчжені (КНР). Проект стане своєрідною відповіддю на невпинне зростання населення міста та черговим нагадуванням необхідності скорочення викидів парникових газів.


 • Японці випустили "найменший та найлегший" телефон

  Японці випустили "найменший та найлегший" телефон Мобільний зв’язок · lesya · 06.03.2013 10:48

  Цими днями японський оператор мобільного зв'язку Willcom представив світові свою новинку - «найменший та найлегший телефон у світі». Цей крихітка-телефон отримав назву Phone Strap 2 WX06A.


Всього 10394 на 1040 сторінках