Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Вчені запропонували перетворити Сонце на вбивцю астероїдів

  Вчені запропонували перетворити Сонце на вбивцю астероїдів Наука · lesya · 26.02.2013 18:22

  Падіння метеорита в Челябінську змусило світ вже вкотре замислитися над загрозою, що таять в собі космічні об'єкти, траєкторія руху яких може перетнутися з траєкторією руху Землі. В ході гарячих обговорень виникло кілька ідей, спрямованих на знешкодження метеоритів та астероїдів, які загрожуватимуть нашій планеті в майбутньому. Одним з найцікавіших проектів виявився проект, запропонований каліфорнійськими ученими. Він отримав назву DE-STAR.


 • Хімчистка вимагає розуміння особливостей килимових виробів

  Хімчистка вимагає розуміння особливостей килимових виробів Краса і здоров'я · kseniya_www · 26.02.2013 17:30

  Кожен з нас прагне зробити свій дім чистим, комфортним, охайним і затишним. Але, на превеликий жаль, далеко не завжди це вдається зробити своїми силами - іноді не обійтися без допомоги фахівців. Річ у тому, що у більшості людей на сьогодні будинки є килими, що вимагають відповідного відходу.


 • Як втримати любов на відстані

  Як втримати любов на відстані Авто-мото · kseniya_www · 26.02.2013 17:18

  Сьогодні дуже велика кількість сімей живе на відстані. Причиною цьому частенько є кар'єрне зростання, заробляння грошей або здобуття освіти. Як би то не було, любов на відстані є сильним випробуванням для кожної людини. Підтримувати такі стосунки набагато складніше чим звичайні, тому обом партнерам треба прикласти особливих старань. Головною проблемою для таких відносин є сильна туга і смуток один по одному, що ніяк не додає гарного настрою.


 • Автоматизация бизнес процессов от компании Ctconsult

  Автоматизация бизнес процессов от компании Ctconsult Цікаві факти · kseniya_www · 26.02.2013 15:20

  Как многим известно, CRM-системы - это по-большей части автоматизация бизнес-процессов. Однако несмотря на это мнение, большое количество современных программ такого уровня направлена не только на оптимизацию продаж, как таков, но прежде всего на оптимизацию эффективности работников компании.


 • Световые гирлянды уличного типа

  Световые гирлянды уличного типа Техніка · kseniya_www · 26.02.2013 15:16

  По сравнению с обычными гирляндами на основе классических ламп, светодиодные модели не расходуют много электричества, не перегреваются, не бьются, имеют долгий срок эксплуатации и соответствуют стандартам пожарной безопасности.


 • Изумительные уголки Австрии

  Изумительные уголки Австрии Цікаві факти · kseniya_www · 26.02.2013 15:13

  Страна с бурным историческим прошлым и родина многих великих композиторов – Австрия – неустанно продолжает развиваться и экономически, и социально, привлекая все больше людей и становясь заманчивой туристической страной.


 • Помилки в перекладі, які призвели до серйозних наслідків

  Помилки в перекладі, які призвели до серйозних наслідків Цікаві факти · lesya · 26.02.2013 12:17

  Навряд чи хтось посперечається з тим, що до перекладу слід підходити вкрай відповідально, адже якась невелика неточність чи помилка часто призводять до виникнення курйозних, а іноді навіть трагічних ситуацій. Деколи такі, здавалося б, невинні помилки коштують мільйонів доларів.


 • Яка мова найскладніша?

  Яка мова найскладніша? Цікаві факти · lesya · 26.02.2013 08:44

  Якщо вам складно дається вивчення англійської чи німецької мови, то, можливо, вас потішить і трохи розрадить розуміння того, що на світі існують набагато складніші мови, вивчення яких іноді видається й зовсім неможливим. Окремі народності однієї лише Росії розмовляють на мовах, вивчити які не те що тяжко, а майже зовсім неможливо. А в деяких випадках на оволодіння тією чи іншою мовою доведеться покласти півжиття,


 • Викрадене разом зі стіною графіті британського художника виставили на аукціон у США

  Викрадене разом зі стіною графіті британського художника виставили на аукціон у США Події у світі · lesya · 25.02.2013 20:41

  В лютому цього року робота знаменитого вуличного художника з Британії на ім’я Бенксі, намальована в минулому році напередодні Діамантового ювілею правління королеви Єлизавети II, раптово зникла зі стіни, появившись через деякий час в аукціонному аркуші у США.


 • 6 історій найдорожчих незайманих

  6 історій найдорожчих незайманих Цікаві факти · lesya · 25.02.2013 12:41

  У кожної жінки є свій досвід першого сексу. І в кожної він різний. Однак є такі дівчата, які примудряються перетворити перший інтим у справжній бізнес, продавши власну невинність. Іноді суми, запропоновані хтивими цінителями дівочої цноти, по-справжньому вражають.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках