Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Зниклого в 2006 році чоловіка знайшли на дні ставка за допомогою карти Google

  Зниклого в 2006 році чоловіка знайшли на дні ставка за допомогою карти Google Кримінал · Марина Левицкая · 17.11.2015 13:42

  Зниклого в 2006 році чоловіка знайшли на супутниковому знімку карти Google. Дев'ять років тому 72-річний американець зі штату Мічиган поїхав на своєму автомобілі на зустріч із друзями і не повернувся додому. Нещодавно його останки були виявлені в автомобілі на дні одного з місцевих ставків. Обриси автомобіля побачили на знімку карти Google.


 • Що станеться з людиною, яка відмовиться від кофеїну?

  Що станеться з людиною, яка відмовиться від кофеїну? Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 17.11.2015 13:08

  Як відомо, кофеїн має як негативні, так і позитивні сторони. Він поліпшує пам'ять, підвищує життєвий тонус та заряджає енергією. Сьогодні багато людей є залежними від кофеїну.


 • Що змінить в Україні 3G-інтернет

  Що змінить в Україні 3G-інтернет Нові технології · Марина Левицкая · 17.11.2015 11:37

  Коли мова йде про бізнес в Україні, іноземні інвестори говорять, що в цілому держава є перспективною в цьому плані, але його розвиток сповільнює технологічна відсталість. Зв'язок є частиною інфраструктури кожної країни, яка являється не менш важливою, ніж транспорт, дороги чи залізнична мережа. Без нього не може працювати сучасний бізнес.


 • 5 причин, чому дитина не хоче виконувати домашнє завдання

  5 причин, чому дитина не хоче виконувати домашнє завдання Освіта · Марина Левицкая · 16.11.2015 14:25

  Напевно, більшість батьків мріє про те, щоб їх дитина, прийшовши додому, відразу ж приступила до виконання домашнього завдання. Вони хочуть, щоб їх син чи дочка весь час радували своїми успіхами в навчанні, приносили гарні оцінки, а вчителі не могли ними нахвалитися. Така ідеальна картина рідко зустрічається в сім'ях. Більшість батьків бачать вдома зовсім іншу картину. Дитина приходить зі школи і починає займатися зовсім не тим, чим треба. Мама і тато нервуються, передаючи їй свій поганий настрій, а від цього страждає вся сім'я.


 • Як правильно вибрати косметику і не попасти на шахраїв

  Як правильно вибрати косметику і не попасти на шахраїв Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 16.11.2015 13:07

  Відомі виробники косметики постійно ведуть боротьбу з недобросовісними фальсифікаторами, які весь час підробляють їх товар. Незважаючи на те, що сьогодні є велика кількість методів боротьби з підробками, шахраї теж удосконалюють технологію виготовлення товарів, які неможливо відрізнити від оригіналу.


 • Англійський дизайнер створив світильник у формі сідниць

  Англійський дизайнер створив світильник у формі сідниць Нові технології · Марина Левицкая · 16.11.2015 11:37

  Люстри, світильники і торшери супроводжують нас на протязі всього життя. Ми ставимося до них, як до звичайних речей, які доповнюють та прикрашають інтер'єр нашого дому. Англійський дизайнер підійшов досить творчо до виготовлення світильника, надавши йому форму людських сідниць. Світильник досить легкий. Його вага складає не більше 1 кг. Він має назву Slap It, що перекладається, як «вдар це». Світильник недарма отримав цю назву, адже для того, щоб його ввімкнути необхідно вдарити, вщипнути або стиснути ці сідниці.


 • У Бангладеш народилася дівчинка з двома головами

  У Бангладеш народилася дівчинка з двома головами Медицина · Марина Левицкая · 16.11.2015 10:16

  Тисячі людей приїхали у найбільшу лікарню Бангладеш, щоб побачити новонароджену дівчинку з двома головами. Унікальна дитина народилася пізно ввечері 11 листопада. Мамі був зроблений кесарів розтин. Через проблеми з диханням дівчинку помістили в реанімацію клініки, яка знаходиться недалеко від столиці країни. Місцеві жителі прийшли підтримати сім'ю. Вони вважають це справжнім дивом.


 • Зовнішність людини впливає на її заробітну плату

  Зовнішність людини впливає на її заробітну плату Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 15.11.2015 18:58

  Ні для кого не секрет, що зовнішня привабливість відіграє важливу роль в житті кожної людини. Вважається, що краса впливає на рівень заробітної плати жінок, а чоловіків це зовсім не стосується. Нещодавно провідні науковці з Великобританії провели цікаве дослідження, в результаті якого вони розвіяли деякі стереотипи.


 • Ozone - двоколісний автомобіль з майбутнього

  Ozone - двоколісний автомобіль з майбутнього Авто-мото · Марина Левицкая · 15.11.2015 18:08

  Якщо вірити Дарвіну та його теорії, то колись людина ходила на чотирьох, а уже потім двох ногах. В світі автомобілів спостерігається зворотна ситуація. І сьогодні в фільмах можна побачити автомобілі майбутнього на трьох колесах. Але на цьому «еволюція» автомобілів не закінчується.


 • Як 3d принтер змінив світ

  Як 3d принтер змінив світ Нові технології · Марина Левицкая · 15.11.2015 15:54

  Як відомо, Менделєєву його періодична система наснилася. Чаку Халлу сьогодні 75 років. Винахід, який зробив його популярним, також привидівся йому в сні. І хоча він не винайшов еліксир молодості, та його винахід зробив справжню революцію в медицині. Адже на ньому вже найближчим часом будуть печатать зуби, кістки і внутрішні органи.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках