Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Билеты на английскую премьер лигу для истинных фанов

  Билеты на английскую премьер лигу для истинных фанов Розваги · kseniya_www · 17.03.2013 12:44

  Уже совсем скоро, буквально через несколько месяцев, начнутся игры английской Премьер Лиги. Огромное количество фанатов разных команд, которые будут соревноваться между собой, уже успели приобрести билеты и собирают чемоданы, чтобы отправиться в Англию. Но что делать тем, кто еще не купил билеты и не может найти их в свободной продаже? Покупать билеты у перекупщиков не выгодно, ведь в преддверии начала серии игр они устанавливают просто огромные цены. Есть правда, и такие, кто готов отдать миллионы рублей, лишь бы побывать на игре.


 • Реклама на остановках

  Реклама на остановках Суспільство · kseniya_www · 17.03.2013 12:41

  Наружная реклама на Украине представлена многочисленным семейством носителей. Среди огромного количества билбордов, призм и ситилайтов отдельно стоит отметить остановочные комплексы.


 • Німецьким жінкам дозволять народжувати анонімно

  Німецьким жінкам дозволять народжувати анонімно Суспільство · lesya · 15.03.2013 19:52

  За офіційною статистикою, в Німеччині протягом останнього десятиліття - з 1999 року по 2010 роки - було виявлено близько однієї тисячі підкинутих дітей. І хоча кількість підкинутих новонароджених у порівнянні з іншими державами доволі невисока, влада країни вирішила вжити відповідних заходів.


 • 5 суто людських емоцій, притаманних тваринам

  5 суто людських емоцій, притаманних тваринам Природа · lesya · 15.03.2013 16:34

  Виявляється, деяким тваринам притаманні емоції, які традиційно приписують тільки людям. Так, деякі види тварин вміють мститися, а деяким притаманна неймовірна відданість…


 • "Джанго звільнений" стане першим фільмом Тарантіно, який покажуть у Китаї

  "Джанго звільнений" стане першим фільмом Тарантіно, який покажуть у Китаї Кіно · lesya · 15.03.2013 12:35

  Фільм знаменитого режисера Квентіна Тарантіно «Джанго звільнений» («Django Unchained») вже зовсім скоро вийде в прокат в Китаї. Таким чином картина стане першою роботою режисера, яку покажуть на великих екранах цієї країни.


 • Леді Гага їздитиме на золотому інвалідному візку

  Леді Гага їздитиме на золотому інвалідному візку Музика · lesya · 15.03.2013 10:30

  Знаменита та не менш епатажна співачка Леді Гага вирішила пересуватися на золотому інвалідному візку. Та якщо раптом комусь видасться, що це – черговий вибрик Леді Гаги, то насправді все зовсім не так – просто трохи раніше знаменитість перенесла складну операцію на бедрі, отож тепер на деякий час буде прикута до інвалідного візка. І оскільки сама співачка дуже неординарна, то й інвалідний візок в неї буде незвичайний – Леді Гага замовила собі золотий інвалідний візок, довіривши роботу над ним відомому дизайнеру компанії «Mordekai» Кену Борохову.


 • "Лайки" у соцмережах розкажуть про вас більше, ніж ви самі

  "Лайки" у соцмережах розкажуть про вас більше, ніж ви самі Суспільство · lesya · 14.03.2013 20:52

  Виявляється, для того, щоб скласти портрет користувача соціальних мереж, не обов’язково, щоб на його сторінці красувалася необхідна інформація. Нещодавно вчені з’ясували, що для цього вистачить одних лише «лайків». Відповідне дослідження проводилося групою математиків з Кембриджа. Фахівці довели, що аналіз «лайків» користувача дозволяє визначити стать, расову приналежність, політичні погляди, інтереси тієї чи іншої людини та вивідати багато іншої не менш цікавої інформації.


 • Джастін Бібер заплатить штраф за занадто довгий концерт

  Джастін Бібер заплатить штраф за занадто довгий концерт Музика · lesya · 14.03.2013 18:24

  Знаменитого канадського співака Джастіна Бібера цими днями оштрафували майже на півмільйона доларів за… надто довгий концерт. Точний розмір штрафу становить 450 тисяч доларів, а присудили його Біберу за занадто довгий виступ, який відбувся четвертого березня на лондонській арені О2. Таке рішення було прийняте представниками муніципальної ради району Ґрінвіч.


 • Що може налякати чоловіка при виборі супутниці свого життя?

  Що може налякати чоловіка при виборі супутниці свого життя? Суспільство · lesya · 14.03.2013 12:58

  Напевне, багатьом жінкам та дівчатам хоча б раз у житті доводилося замислюватися над тим, чому їхні партнери уникають бесід про весілля. Здавалося б, і кохання є, і взаєморозуміння, та й живуть разом ось уже кілька років, а до одруження справа так і не доходить… Чого ж насправді бояться чоловіки?


 • У Бельгії засудженим дозволять відбувати покарання вдома

  У Бельгії засудженим дозволять відбувати покарання вдома Кримінал · lesya · 14.03.2013 11:17

  Цікавий підхід до вирішення проблем переповнення в’язниць продемонструвала влада Бельгії. Нещодавно тут було прийнято закон, згідно з яким всім злочинцям, засудженим за нетяжкі злочини, дозволять відбувати ув'язнення за місцем проживання. Під новий закон потраплятимуть злочинці, термін ув’язнення яких становить від восьми місяців до трьох років. Для контролю за місцем перебування злочинців використовуватимуть спеціальні електронні браслети.


Всього 10394 на 1040 сторінках