Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Бразильці поторгуються за право позбавити незайманості ляльку Валентину

  Бразильці поторгуються за право позбавити незайманості ляльку Валентину Події у світі · lesya · 12.03.2013 19:41

  Іноді видається, що людським збоченням немає меж. Та якщо раніше їх намагалися приховати, остерігаючись осуду з боку інших, то, схоже, не за горами той час, коли бути збоченим стане… модно. Так, приміром, цими днями бразильці поторгуються за право позбавити невинності ляльку Валентину.


 • 5 літературних героїв популярної літератури, у яких були реальні прототипи

  5 літературних героїв популярної літератури, у яких були реальні прототипи Цікаві факти · lesya · 12.03.2013 17:15

  В більшості випадків літературні герої є майстерним вимислом автора, проте буває так, що прототипом для їх створення послужили реальні особи.


 • Вчені з'ясували, що песимісти живуть краще та довше, ніж оптимісти

  Вчені з'ясували, що песимісти живуть краще та довше, ніж оптимісти Наука · lesya · 12.03.2013 14:31

  Цікавими та вкрай неочікуваними виявилися результати дослідження німецьких учених. На противагу поширеній сьогодні думці, ніби оптимізм та позитив у сприйнятті оточуючого світу дозволять прожити довше, вчені з’ясували, що якраз песимісти, що бачать своє майбутнє в похмурих, сірих та безрадісних тонах мають шанс прожити довше та краще, ніж оптимісти.


 • Елтон Джон зажадав окремого готельного номеру для своїх окулярів

  Елтон Джон зажадав окремого готельного номеру для своїх окулярів Музика · lesya · 12.03.2013 12:05

  Знаменитий британський співак Елтон Джон неодноразово привертав увагу публіки не лише своїм беззаперечним талантом, але й скандальними вибриками. Окрім того, що виконавець живе в парі зі своїм коханцем, з яким на даний час, до речі, виховує вже двох дітей, старина Джон полюбляє шокувати громадськість своїми часом аж надто нестандартними вчинками.


 • У США іграшкових солдатиків визнали пропагандою насильства

  У США іграшкових солдатиків визнали пропагандою насильства Суспільство · lesya · 12.03.2013 09:32

  Трагедія, яка сталася раніше у США в початковій школі, дотепер породжує нові хвилі суперечок про використання та доступності вогнепальної зброї в країні, піднімаючи безліч запитань стосовно виховання сучасних дітей та молоді і пропаганди насильства.


 • Через п'ять років з'явиться препарат, який продовжить тривалість життя до 150 років

  Через п'ять років з'явиться препарат, який продовжить тривалість життя до 150 років Краса і здоров'я · lesya · 11.03.2013 20:41

  Нещодавно фармацевти зробили досить цікаву заявку, повідомивши світові, що вже в недалекому майбутньому представлять препарати, які дозволять продовжити середню тривалість людського життя до 150 років. І що найцікавіше: за даними Daily Mail, ці лікарські препарати дозволять не лише жити довше, а подарують чудову можливість максимально продовжити молодість, уповільнивши процеси старіння. Ці препарати стануть доступними вже в найближчі п’ять років.


 • Можно ли детям играть в компьютерные игры?

  Можно ли детям играть в компьютерные игры? Нові технології · lesya · 11.03.2013 20:26

  Наша повседневная жизнь столь тесно связана с новейшими технологиями, что мы уже представить себе не можем, что бы произошло, если бы у нас вдруг отобрали компьютер. При этом касается это не только нас, но и наших детей, с раннего детства считающих компьютер едва ли не лучшим другом. Понятно, что ни взрослым, ни детям компьютер не может заменить необходимости в повседневной физической активности, однако так ли уж вредны компьютерные игры? Оказывается, некоторые врачи и психологи утверждают, что игры могут быть не только безвредными, а, наоборот, помогать нашему здоровью.


 • 4 способи почистити диван вдома

  4 способи почистити диван вдома Цікаві факти · lesya · 11.03.2013 16:49

  Навряд чи хтось посперечається із твердженням, що диван є однією з центральних фігур сучасного інтер’єру. На ньому зручно посидіти перед телевізором, відпочити після роботи, поговорити з друзями, або ж побути наодинці з самими собою, випивши чашечку кави… Диван потребує особливого догляду, а плями на ньому краще зачищати одразу ж після їхньої появи – в іншому випадку без допомоги професіоналів не обійтися.


 • Алкоголь в ООН та п'яні дипломати на засіданнях

  Алкоголь в ООН та п'яні дипломати на засіданнях Політика · lesya · 11.03.2013 13:41

  Світова громадськість та політики всерйоз стурбовані тим, що міжнародні дипломати, члени Організації Об’єднаних Націй, полюбляють вживати спиртні напої безпосередньо під час робочих засідань. Виразником цієї стурбованості став кореспондент популярного видання Corriere della Sera Ельмар Бурк, опублікувавши на сторінках сайту відповідну статтю, в якій пише, що дуже часто «на робочі наради канадці приносять віскі, а французи – вино».


 • 6 видів живих істот, що переробляють сміття

  6 видів живих істот, що переробляють сміття Природа · lesya · 11.03.2013 09:18

  У переважної більшості тварин особливі взаємини з матінкою-природою. Їхня формула виживання говорить брати лише найнеобхідніше та витрачати якнайменше. Однак деякі живі істоти беруть на себе набагато більше – вони прибирають сміття, залишене після себе людьми. Ось деякі з них.


Всього 10380 на 1038 сторінках