Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Диявол з біблійного серіалу виявився схожим на Барака Обаму

  Диявол з біблійного серіалу виявився схожим на Барака Обаму Події у світі · lesya · 20.03.2013 13:20

  Цими днями скандал розгорівся навколо одного мінісеріалу, який транслюють по міжнародному супутниковому телеканалі The History Channel.


 • Померлий геймер стане персонажем знаменитої гри Total War: Rome 2

  Померлий геймер стане персонажем знаменитої гри Total War: Rome 2 Розваги · lesya · 20.03.2013 10:48

  Досить цікавим способом вшанувати пам’ять свого померлого фаната вирішила студія Creative Assembly – за окремим даними, розробники Total War увіковічнять його образ в новому персонажі чергової частини популярної франшизи. Так, герой Rome 2 зовні скидатиметься на померлого гравця.


 • Переваги і недоліки домашнього навчання

  Переваги і недоліки домашнього навчання Освіта · lesya · 19.03.2013 19:32

  Останнім часом дедалі більшої популярності набуває домашня освіта. На сьогоднішній день система домашнього навчання практикується більш ніж в п’ятдесяти країнах світу, в тім числі і в Росії, чого не скажеш, на жаль, про нашу державу – на Україні проходити шкільну програму вдома дозволено лише дітям, у яких через проблеми зі здоров’ям відсутня можливість відвідувати школу разом з іншими дітьми.


 • Кращий гравець Lineage 2 створив сервер Titan

  Кращий гравець Lineage 2 створив сервер Titan Нові технології · kseniya_www · 19.03.2013 16:38

  Усі знають, що DanielDefo - це найвідоміший гравець в Lineage 2. Тепер він є власником цього ігрового сервера. Зібрана ним команда щосили працює над якістю сервера, щоб він був цікавим для ігрових фанатів. Якщо ви зайдете на сайт, то ви зможете отримати найбільш детальну інформацію про те, що відбувається : зміни, оновлення, запуски, патчі.


 • У шведському дитячому таборі, організованому церквою, підліткам видавали "секс-дипломи"

  У шведському дитячому таборі, організованому церквою, підліткам видавали "секс-дипломи" Суспільство · lesya · 19.03.2013 12:06

  Шведський батьків шокували організатори табору для дітей, які видавали чотирнадцятирічним підліткам дипломи про те, що вони «достатньо-кваліфіковані для сексу». Більше того, ці «секс-дипломи» видавали підліткам не будь-де, а в дитячому таборі, організованому представниками Лютеранської церкви. Неприємний інцидент стався в шведському місті Роннебю. В таборі підлітки проходили курс під назвою «Любов і сексуальність», після чого й отримали сертифікат, в якому зазначалося, що вони «достатньо кваліфіковані для сексу», пише у своїй статті журналіст Роб Вільямс.


 • Найбільший револьвер світу важить 45 кілограмів

  Найбільший револьвер світу важить 45 кілограмів Цікаві факти · lesya · 19.03.2013 09:12

  Чи замислювались ви коли-небудь над тим, яким може бути найбільший револьвер світу? Насправді його розміри дійсно вражають – показаний на знімках нижче револьвер потрапив до Книги рекордів Гіннеса, важить він 45 кілограмів, а довжина від кінчика ствола до верхівки бойка сягає 130 сантиметрів.


 • Найбільш очікувані кіноновинки 2013 року

  Найбільш очікувані кіноновинки 2013 року Кіно · lesya · 18.03.2013 20:25

  2013 рік обіцяє потішити кіноманів довгоочікуваними новинками у світі кіно. На цей рік заплановані прем’єри, які задовго до свого виходу на екрани завоювали величезну кількість симпатій та прихильників, породили нескінченні дискусії та привернули всезагальну увагу.


 • Фото на чашці своїми руками

  Фото на чашці своїми руками Цікаві факти · lesya · 18.03.2013 17:15

  Якщо якихось кілька років тому, надрукувавши власну фотографію на своїй футболці чи майці, ви б привернули всезагальну увагу, то сьогодні ситуація докорінно змінилася – фотодрук на предметах гардеробу, чашках, тарілках і т.д. став звичним явищем. Настільки звичним, що багатьом захотілося ознайомитися з цим процесом поближче. І виявилося, що друкувати зображення, фотографії та малюнки на багатьох предметах навколишньої дійсності не так уже й важко.


 • Папа Римський Франциск І: "Або ми одружимося, або я стану священиком"

  Папа Римський Франциск І: "Або ми одружимося, або я стану священиком" Релігія · lesya · 18.03.2013 11:02

  «Це найкраще, що у нас є», - саме таке враження залишив у душі Амалії Дамонте новий Папа Римський Франциск І. З нинішнім понтифіком Амалія товаришувала в далекому дитинстві, і тоді він присягався з нею одружитися. Стаття, написана Матіасом Маріні та опублікована на сторінках видання La Repubblica, містить спогади літньої жінки про те, яким був Папа шістдесят років тому.


 • Кілька цікавих концепцій шин майбутнього

  Кілька цікавих концепцій шин майбутнього Авто-мото · lesya · 17.03.2013 13:29

  Сучасний світ переповнений новітніми технологіями. Вони оточують нас всюди, стаючи невід’ємною частиною як нашого повсякдення, так і майбутнього. Це стосується великою мірою автомобільної промисловості, розвиток якої відкрив широкий простір для впровадження найрізноманітніших новітніх технологій в життя.


Всього 10394 на 1040 сторінках